ANTIKOUDY aneb NA FÉROVKU

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

FÓRUM POKLÁDÁM ZA

Místo plné zábavy a žertíků
0
Žádná hlasování
Ryze odbornou stránku plnou hodnotných informací
7
13%
Splácaninu zahrnující od každého trochu - a tak to má být.
25
47%
Zejména prostředek komunikace o dýmkařských akcích
1
2%
Volný prostor přetvářený povahou a přáním členů
20
38%
 
Celkem hlasů : 53

Příspěvekod Fénix » 20 pro. 2007, 12:47

Nic, já myslím, že se tady teď už objevují vlastně jen projevy vzájemných sympatií a antipatií a že to nemá žádný věcný význam. Nechal bych to "téma" být.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Fénix » 20 pro. 2007, 12:49

bromden píše:Kromě jiného zde velmi pěkně vidíte, že problém "Simon" je jen zástupný - máme tady nejviditelnějšího reprezentanta všech kritiků, větších či menších. Šup s ním pod koberec.


Tak s tím tedy naprosto nesouhlasím. Simon byl odejit ne proto, že by nesouhlasil s tím jak se to tu vede, ale porotože se choval jako pra*e.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod piter » 20 pro. 2007, 12:49

bromden píše:Jsem už jen zvědav, jak z toho vyjde takto v do jisté míry obdobné pozici (na druhé straně) stojící piter :twisted:


bude-li to takto pokracovat, tak se tady na to vyseru - Vrch. mod. mi akorat bere cas, uzitek jak sleduju zadny a akorat cas od casu posloucham, jak sem strasny
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod piter » 20 pro. 2007, 12:52

Fénix píše:Nic, já myslím, že se tady teď už objevují vlastně jen projevy vzájemných sympatií a antipatií


nejak nechapu, cim jsem mohl u bigdragona ziskat antipatie

mi byl naopak vzdy sympaticky, o to vic me stve, co se z nej vyklubalo :roll:

mozna snad jen erekce na slunci nebo neco takoveho :?
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod bigdragon » 20 pro. 2007, 12:54

Fénix píše:Tak s tím tedy naprosto nesouhlasím. Simon byl odejit ne proto, že by nesouhlasil s tím jak se to tu vede, ale porotože se choval jako pra*e.

nejsem si jist, že se na to takhle budou všichni dívat :?
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod bigdragon » 20 pro. 2007, 12:57

piter píše:nejak nechapu, cim jsem mohl u bigdragona ziskat antipatie

mi byl naopak vzdy sympaticky, o to vic me stve, co se z nej vyklubalo :roll:

no vidíš, já se tak na to tak nedívám, prostě jen k některý věcem zaujmu stanovisko bez toho abych přemýšlel co se z koho klube :)
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Fénix » 20 pro. 2007, 13:08

bigdragon píše:
Fénix píše:Tak s tím tedy naprosto nesouhlasím. Simon byl odejit ne proto, že by nesouhlasil s tím jak se to tu vede, ale porotože se choval jako pra*e.

nejsem si jist, že se na to takhle budou všichni dívat :?


to je právě, co se snažil říct piter - to je jejich problém. Kdo chce hledat konspiraci, ten si ji prostě najde, i kdyby svět byl čistý jak slovo Boží. S tím se fakt nedá nic dělat.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod BATRACHOS » 20 pro. 2007, 13:21

No, jsem tady krátce, což mi ovšem nijak obzvlášť nevadí - kdybych měl své sebevědomí čerpati pouze z dýmky.net, to bych tedy byl hodně uťápnutý chudinka :wink:
Na druhou stranu se tu teď fechtuje mezi moderátory a Vy jistě máte, pánové, z titulu svých funkcí oprávnění pro jakákoli organisační opatření na fóru a taktéž vidíte věci zákulisní etc., se kterými zde já nemusím ztrácet čas (zde zcela upřímná a nedvojsmyslná poklona Piterovi, jenž mi sice taky osobně zatím k srdci nijak nepřirostl, asi je to tím, že je "moc mladej", ale dělá co může a má můj respekt ... obecně vzato zaplaťpánbůh za něj).

Co bych Vám a všem čtenářům jen chtěl připomenout, je fakt, že se nacházíme ve fóru "na férovku", které jsem zakládal právě s úmyslem debaty, v níž se na nějaké to slůvko nehledí.
Jsem sakra autor tohohle vlákna, tak snad mohu podotknout, že funkčně použité sprosťárny tu byly očekávány a skoro jsem k nim sám vybídl.

Proto jsem tuhle šňůru založil, aby si tu v klidu vynadali lidé, co o to stojí, a nevytáčeli ostatní, kteří se jen baví o žilkování a když jim změníte jich vznešenou přezdívku, tak z toho čtrnácte dní neusnou. Každý jsme jiný, OK, tak ať sem na Antikoudyho fajnovkové nechodí.

Ale nerad bych, aby proběhlá sezóna odstřelů odradila kohokoliv od otevřenosti na tomto vláknu. Tohle zkrátka JE vlákno, kde se invektivy počítají mezi standardní způsob komunikace (a to říkám já, sice neuctivý ale formálně patrně nejslušnější člen klubu).
Ale samozřejmě lze prostě zakázat celé "férovkové" vlákno...
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Příspěvekod Alferi » 20 pro. 2007, 14:37

bromden píše:
Zatímco u Simona (s výjimkou samotných provokací, ale kdo nechápe dobře mu tak, či úletů, kdy účelem bylo jen a jen nasrat konkrétní jedince) jsem většinou obsah sdělení pochopil...


Já jsem právě u Simonových příspěvků ohledně charakteru fóra věcnost postrádal. Dozvěděl jsem se třeba, že je to tady čím dál horší, starší členové odcházejí a Fénix se svými přicmrndávači fórum pěkně kurví... - což ještě můžu brát jako názor. Když jsem se ho ale ptal, co konkrétně mu vadí a co navrhuje, tak jenom odvětil, že se nebude opakovat.
Kdybych v Simonových příspěvcích viděl mězi těmi invektivami a kádrováním nějaký pozitivní účel, tak neřeknu ani popel.(ale možná jsem jenom slepej)
:roll:
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod basa333 » 20 pro. 2007, 15:00

to alferi - myslím, že slepý nejsi, já jsem v jeho kydech také nic konstruktivního (natožpak pozitivního) nenašel
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod LUBO » 20 pro. 2007, 15:09

pokial bol Simonovi uzavrety pristup na pisanie prispevkov, tak si myslim, ze ked sa nema ako teraz obhajit a napisat odpoved, ze by sa tu jeho meno nemalo teraz pretriasat a ohovarat.
nema sa ako branit. kam ma napisat odpoved?
takze by som to nerozoberal.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod Fénix » 20 pro. 2007, 15:16

LUBO píše:pokial bol Simonovi uzavrety pristup na pisanie prispevkov, tak si myslim, ze ked sa nema ako teraz obhajit a napisat odpoved, ze by sa tu jeho meno nemalo teraz pretriasat a ohovarat.
nema sa ako branit. kam ma napisat odpoved?
takze by som to nerozoberal.


určitě
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod basa333 » 20 pro. 2007, 16:14

LUBO píše:pokial bol Simonovi uzavrety pristup na pisanie prispevkov, tak si myslim, ze ked sa nema ako teraz obhajit a napisat odpoved, ze by sa tu jeho meno nemalo teraz pretriasat a ohovarat.
nema sa ako branit. kam ma napisat odpoved?
takze by som to nerozoberal.


jeho odpovědi jsme všichni četli - byly opravdu okouzlující. a že by se o něm nemělo mluvit? proč? ke všem otázkám se mohl vyjádřit a také se vyjádřil. není to nic, čemu bych se v jakékoli souvislosti úmyslně vyhýbal jen proto, že si svým chováním vykoledoval ban. je to prostá, holá a neoddiskutovatelná skutečnost a tvůj výrok chápu jen tak, že bychom mu neměli již nic vyčítat, protože se k tomu nemůže vyjádřit. to je samozřejmě OK
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod ypres.bass » 27 pro. 2007, 22:50

Rakis píše:Asi tuší, že ti největší "sršáni" dostanou zítra nějakou povyšovací dýmčičku...
tak jsem zvědavý kdy ji dostanu... :twisted:
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod bromden » 28 pro. 2007, 09:42

ypres.bass píše:
Rakis píše:Asi tuší, že ti největší "sršáni" dostanou zítra nějakou povyšovací dýmčičku...
tak jsem zvědavý kdy ji dostanu... :twisted:


To Ti můžu říct přesně. :twisted:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků