Hrůza ze Zajímavých kousků

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Příspěvekod LUBO » 10 pro. 2007, 08:29

Co sa tyka Parksa.
pisal som uz v piatok vecer par riadkov, ale medzitym sa prerusilo spojenie a vsetko, co som napisal, odislo do stratena.
teraz uz nemam chut kvoli vasej ducha obohacujucej iniciative stracat cas, ale par riadkov este sem dam.
takze:
TO JE VSETKO, DO PEKLA, CO STE SI Z NOVYCH FAJOK PARKSA VSIMLI?
teraz vam nieco poviem.
nechapem, ako po viac rokoch, pocas ktorych sme sa tu zaoberali tvorbou svetovej fajkovej sceny, pocas ktorych sme si tu spolocne s kamaratmi, z ktorych vacsina uz tu pre mna z pochopitelnych dovodov nie je (a sam sa cudujem, co tu este robim), spoznavali smery vyvoja a caro rozmanitych osobitosti tvorby jednotlivych vyrobcov fajok, ako je teda mozne, ze sa tu objavuju prispevky, ktorych jedinym ucelom je zhodit a vysmiat nejakeho svetovo vyznamneho tvorcu.
pokial ste si nevsimli, tak Parksove fajky su vzdy vypredane. a takych je len par.
samozrejme, ze ta pyramida je velka kravina! no a co? vy ste este nedospeli k tej vedomosti, ze kazdy, aj najvacsi vytvarnik, umelec, atd... robi aj chyby? este ste nedospeli k poznaniu, ze ked sa povie Klimt, Gogh, Picasso, Rogers, Gaudi, atd., tak sa clovek pokloni ich najvacsim dielam a nechodi snorit po kutoch, aby nasiel ich nejaky omyl?
lebo kto tvori, ten robi aj chyby a kto nerobi nic, neurobi ani jednu, az na jedinu, a to, ze vobec este zije???
ja som este v ten den, ako sa objavili nove ukazky na Parksovom webe, poslal Michaelovi gratulaciu k novym fajkam.
a mozno to viaceri z vas nepochopia, ale ja som mu nepisal nic o Pyramide, o ktorej si myslim svoje (a ktoru Michael mozno musel niekomu urobit podla zelania, aj take veci sa robia).
ja som vyzdvihol tie fajky, ktore sa mi pacili a nekomentoval som fajky, ktore sa mi nepacili.
to ze urobil jeden z doteraz najlepsich Cavalierov, ake sa kedy vobec objavili na svetovej scene, ste si nevsimli, co? pre vasu uroven bavenia sa je dostacujuce, ked ukazete jednu kravinu, na nej sa odbavite a potom s kralovskou korunou na hlave vplavate do dalsieho pristavu, aby vas luza s nadsenim vitala?
takto sa obohacujete vedomostami o sucasnom vyvoji?
toto vam staci?
objavili sa tu novi geroji, ktori sa babru do vsetkeho, zakladaju tie najdebilnejsie miestnosti, ake len mozu vzniknut a este aj prezident hra tu hru s nimi?
ku.va!
tu Vam napisem, co mi Parks dnes napisal, on chvalabohu netusi, akych ludi - katov tu mame a pise srdecne slova, v ktorych vas pozdravuje:

"Hi Lubo,
As I always find myself writing to you, 'Thank You!' !
It's wonderful to hear that you and the club members are enjoying your ParksPipes.

Good luck with your future club pipes.

I'll have some new updates soon and as always I will look forward to your comments.

Happy Holidays and chat soon,
Michael"

tesi sa, ze nasa klubova fajka sa nam dobre fajci a je fakt, ze pre viacerych z nas sa stala fajkou, ktora nesmie chybat v nasom puzdre, ked si niekde ideme spolocne pofajcit.

ale aby som Vas (tych novsich) obohatil, tak vam tu dam link na fajku, ktora sa Vam urcite bude pacit a mozte o nej diskutovat aj pol roka, a potom hajde znovu bavit sa do KOUDY-ho miestnosti, aby ste sa este viac obohatili:
http://img21.photobucket.com/albums/v64 ... rs3peq.jpg
http://img21.photobucket.com/albums/v64 ... rs2peq.jpg
http://img21.photobucket.com/albums/v64 ... erspeq.jpg
http://img21.photobucket.com/albums/v64 ... rs4peq.jpg
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod littlebull » 10 pro. 2007, 08:54

Nelze s Tebou než souhlasit, Lubo. Moc mi mrzí, že se tu nepotkávám s kamarády, kteří měli vždy k věci co říct. Moc mi mrzí, že se společnost fóra snížila k plkání o naprostých kravinách. Moc mi mrzí, že neustále přibývá příspěvků, které říkají hovno a jsou tu jen proto, aby se jejich autor vmísil do diskuse. Moc mi mrzí, že jsem musel napsat tenhle příspěvek.
Uživatelský avatar
littlebull
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5118
Věk: 57
Registrován: 14 bře. 2006, 18:49
Bydliště: Štichov

Příspěvekod Fénix » 10 pro. 2007, 09:11

doporučuji omývat přirození vlažnou vodou :idea:

edit:
to littlebull - že odkýváš takový výplod, to jsem tedy nečekal :shock:
Naposledy upravil Fénix dne 10 pro. 2007, 09:18, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod basa333 » 10 pro. 2007, 09:12

no tak jen si poplačte na ramenou, jak je ten svět strašný. tedy "ocaď - pocaď" - jsme na druhou stranu fórem, které není určeno pro pochvalu světových tvůrců, ale pro diskuzi o všem možném, tedy i o tom, že se parksovi nějaká srágora nepovedla i o koudym (i když té fakt taky nerozumím). jenom proto, že se všichni z parkse nepo..., není tohle fórum ani jeho prezident špatné. ne každý má povědomí o celé parksově produkci a myslím, že to ani každého nezajímá. to, že někdo sepsul jeho (i dle mého názoru dost přiblblou) dýmku, ještě neznamená, že celého parkse odsuzuje a má iq myčky na nádobí
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod littlebull » 10 pro. 2007, 09:23

Pravdu máte, vždyť si můžu vybrat, zda zavítám do slušného baru nebo zapadnu do zaplivaný štyrky. Asi ten důvod proč se tu už neobjevují Ti, na které marně čekám a po kterých se mi stýská. Jdu si omývat to přirození, když to doporučuje sám prezident.
Uživatelský avatar
littlebull
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5118
Věk: 57
Registrován: 14 bře. 2006, 18:49
Bydliště: Štichov

Příspěvekod ypres.bass » 10 pro. 2007, 09:51

tak to že se tu kydá o blbostech (k čemuž sám notně přispívám) je pravda, ale vždyť zrno a plevy snad k sobě patří ne?

k těm světovým tvůrcům ... řeknu to narovinu : u těchhle jde cena v nepřímé úměře se vzhledem dýmky - čím je to větší kýč, tím je dražší - asi to bude tím že by jejich dýmky byly hezčí spíš tím že prostě takovou nemá každý - to je taky obchodní strategie...s hovnocucem taky někdo jezdit musí jinak by byla díra na trhu...
neříkám že všechny jejich kusy jsou špatné, mají i pěkné věci, ale nestojí mi to za to abych prolezl celý katalog a zjistil že na ni stejně nemám i když by mi na ni dal 90% slevu...

ale v jednom máš LUBO pravdu - dycky se vybere nějaká hrůza z té se udělá prdel a jede se dál ... odbornost už není ani v pozadí

OT
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Fénix » 10 pro. 2007, 10:03

ypres.bass píše:ale v jednom máš LUBO pravdu - dycky se vybere nějaká hrůza z té se udělá prdel a jede se dál ... odbornost už není ani v pozadí


Odborně může umění posoudit jen odborník. Pokud se odborník (LUBO) bude vyjadřovat tak jako to teď předvedl (tu máš littlebulle tu zaplivanou putyku) , tak to už snad raději budu číst o koudym :roll: :roll:

Nevím proč LUBO místo toho aby napsal něco hodnotného ve stylu Fora priatelov plodí takovovou hysterickou hrůzu v threadu primárně věnovanému kuriozitám :roll:
Je mi z toho fakt smutno.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod littlebull » 10 pro. 2007, 10:15

Fénix píše:Nevím proč LUBO místo toho aby napsal něco hodnotného ve stylu Fora priatelov plodí takovovou hysterickou hrůzu v threadu primárně věnovanému kuriozitám :roll:
Je mi z toho fakt smutno.

Asi nechce házet perly sviním. Je mi z toho fakt smutno, ještě víc než před chvílí.
Uživatelský avatar
littlebull
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5118
Věk: 57
Registrován: 14 bře. 2006, 18:49
Bydliště: Štichov

Příspěvekod Tapinek » 10 pro. 2007, 10:20

Panove... Dymka je veci subjektivniho vkusu kazdeho jedince. Me se bud libi, nelibi, nebo nemam na danou vyhraneny nazor. Kdyz se mi nelibi, tak to reknu (a je mi jedno, kdo ji dela). RR se mi taky nelibi. Tim nerikam, ze vyrobce je hnup. Proste jen vyjadreni meho osobniho nazoru na danou vec. Nechapu, proc nekdo kvuli tomu zacne delat takovy vlny... :-/ A hned se vzajemne osocovat. :-(
Uživatelský avatar
Tapinek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 47
Registrován: 31 kvě. 2007, 06:47
Bydliště: Praha

Příspěvekod Fénix » 10 pro. 2007, 10:28

littlebull píše:
Fénix píše:Nevím proč LUBO místo toho aby napsal něco hodnotného ve stylu Fora priatelov plodí takovovou hysterickou hrůzu v threadu primárně věnovanému kuriozitám :roll:
Je mi z toho fakt smutno.

Asi nechce házet perly sviním. Je mi z toho fakt smutno, ještě víc než před chvílí.


jo? tak já bych spíš mluvil o plivání kamarádům do očí :x ty smutno

kdo má kua patent na to říkat ostaním, co se jim má líbit nebo ne ?? A o čem si můžou povídat a o čem ne, když nejsou OT ?? Tohle je thread o kuriozitách, tak se tu o nich píše. LUBO měl své Forum priatelov a spoustě lidí tam ukázal jiný přístup k dýmkařství... jestli ho to přestalo uspokojovat je jeho problém a nevím proč se to snaží svalovat na ostatní. A navíc takhle buranským způsobem.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod tifik » 10 pro. 2007, 10:29

Tapinek píše:Panove... Dymka je veci subjektivniho vkusu kazdeho jedince. Me se bud libi, nelibi, nebo nemam na danou vyhraneny nazor. Kdyz se mi nelibi, tak to reknu (a je mi jedno, kdo ji dela). RR se mi taky nelibi. Tim nerikam, ze vyrobce je hnup. Proste jen vyjadreni meho osobniho nazoru na danou vec. Nechapu, proc nekdo kvuli tomu zacne delat takovy vlny... :-/ A hned se vzajemne osocovat. :-(


Protože je to jen jakési vyhrocení a shrnutí situace na fóru, nejde ani tak o tuhle konkrétní dýmku......
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Fénix » 10 pro. 2007, 10:30

tifik píše:
Tapinek píše:Panove... Dymka je veci subjektivniho vkusu kazdeho jedince. Me se bud libi, nelibi, nebo nemam na danou vyhraneny nazor. Kdyz se mi nelibi, tak to reknu (a je mi jedno, kdo ji dela). RR se mi taky nelibi. Tim nerikam, ze vyrobce je hnup. Proste jen vyjadreni meho osobniho nazoru na danou vec. Nechapu, proc nekdo kvuli tomu zacne delat takovy vlny... :-/ A hned se vzajemne osocovat. :-(


Protože je to jen jakési vyhrocení a shrnutí situace na fóru, nejde ani tak o tuhle konkrétní dýmku......


přesně tak! Mám pocit že se tu někteří akorát snaží šířit pocity zmaru, nechápu komu to může dělat dobře :roll:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Tapinek » 10 pro. 2007, 10:34

Kdyz se mi tu prestane libit, tak sem nebudu chodit. Vim, ze se mnou asi bude rada lidi nesouhlasit, ale me osobne vyhovuje takhle uvolnene forum. Pokud budu chtit jen fakta, pujdu si listovat encyklopedii... :?

:offtopic2:
Uživatelský avatar
Tapinek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 47
Registrován: 31 kvě. 2007, 06:47
Bydliště: Praha

Příspěvekod littlebull » 10 pro. 2007, 10:36

Fénix píše:
littlebull píše:
Fénix píše:Nevím proč LUBO místo toho aby napsal něco hodnotného ve stylu Fora priatelov plodí takovovou hysterickou hrůzu v threadu primárně věnovanému kuriozitám :roll:
Je mi z toho fakt smutno.

Asi nechce házet perly sviním. Je mi z toho fakt smutno, ještě víc než před chvílí.


jo? tak já bych spíš mluvil o plivání kamarádům do očí :x ty smutno

kdo má kua patent na to říkat ostaním, co se jim má líbit nebo ne ?? A o čem si můžou povídat a o čem ne, když nejsou OT ?? Tohle je thread o kuriozitách, tak se tu o nich píše. LUBO měl své Forum priatelov a spoustě lidí tam ukázal jiný přístup k dýmkařství... jestli ho to přestalo uspokojovat je jeho problém a nevím proč se to snaží svalovat na ostatní. A navíc takhle buranským způsobem.

Aha, tak to jsem asi celou situaci nepochopil, omlouvám se všem, kterých jsem se dotkl a za OT.
Uživatelský avatar
littlebull
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5118
Věk: 57
Registrován: 14 bře. 2006, 18:49
Bydliště: Štichov

Příspěvekod ypres.bass » 10 pro. 2007, 10:36

Fénix píše:přesně tak! Mám pocit že se tu někteří akorát snaží šířit pocity zmaru, nechápu komu to může dělat dobře :roll:
že Simona pozdravuju :lol:
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Další

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků