Hrůza ze Zajímavých kousků

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Příspěvekod BATRACHOS » 12 pro. 2007, 12:27

Nedá se nic dělat, ještě jednou :offtopic1:

Omlouvám se všem, jimž jsem nemluvil z duše, ale LUBO tu nakydal hnůj na celé fórum a myslím, že na řešení emocionálních přetlaků jsou zavedeny jiné mechanismy. Vyjádřil jsem se samozřejmě především za lidi, které osobně znám a z nichž mnozí již dříve reagovali v podobném duchu. Totiž, že na fajfkách svět nestojí. A to je ten problém. Patrně i LUBův, a nerad bych, aby celého fóra.

Cele souhlasím s níže vyjádřeným Bromdenovým názorem: ano, dokud jsme žoviální čtveráci mezi obláčky dýmu občas i nějaký ten bonmot vypouštějící, tak je to zábava. Jinak to dopadne, když se o tématu fajfky začneme bavit skutečně vážně, pak nepůjde o náladičku a žerty stranou.
Vytvořil jsem k tomu účelu šňůru, omlouvám se znovu všem - sem to skutečně nepatří.
http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?p=130250#130250
Naposledy upravil BATRACHOS dne 12 pro. 2007, 14:12, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Příspěvekod bromden » 12 pro. 2007, 12:46

Přátelé (zejmény žabáku), mám následující návrh:

1. Zložte si nějaké vlákno, které se bude jmenovat šťourání v hovně či bolavém zubu, a pokud se někde objeví nějaká sračka či výměšek tohoto typu, může tam být obratem ruky přesunuta, a nadále si v tom lejně můžete přešlapovat tam - na vymezeném místě, a nezahlcovat tím fórum (s výjimkou několika jedinců vykazujících sociálně patologiocké znaky to myslím totiž nikoho nezajímá).

Pokud to nebude z jakéhokoli důvodu možné, paltí návrh 2:

2. Jděte s tajkovýma chvístama do řiti.


Batrachos - neznat Tě osobně - jakož osobně proti Tobě naprosto nic nemám a připadneš mi jako vtipný a pohodový člověk - asi bych Tě, čistě dle internetového vystupování, řadil do skupiny "bít okovanou holí"... :roll:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod bigdragon » 12 pro. 2007, 12:50

ježiš to jsou kecy :roll:
já osobně si myslím, že víc lidí rozhodí zavřené veřejné záchodky než zavřená univerzitní knihovna. :roll: i když na tok dějin to nebude mít takový dopad :D ale mohlo by :twisted:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod ypres.bass » 12 pro. 2007, 13:06

s tím zařazováním do dějin umění ... ale třeba designeři židlí tam jsou...
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod BATRACHOS » 12 pro. 2007, 14:24

Ale jistě, ale buďto proto, že si některý známý výtvarník také z plezíru udělal židli, nebo v rámci kapitoly užitého umění - designu, kde je od počátku jasné, že Michelangelo je jiná liga. Tady šlo o to, že se srovnává Dáma s hranostajem nebo Eiffelova věž ... s fajfkou.


:offtopic2:
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Příspěvekod paulie » 12 pro. 2007, 14:50

BATRACHOS píše: Tady šlo o to, že se srovnává Dáma s hranostajem nebo Eiffelova věž ... s fajfkou.


No a v čem je problém? Třeba jsem barbar, ale mě Dáma s hranostajem nebo freehand připadají co se umění týká jako vcelku rovnocenné věci. Pokud jde o mě, tak ta dáma s hranostajem mi nic neříká(což neznamená že nevím co je to za obraz).


:offtopic2:
Uživatelský avatar
paulie
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 705
Věk: 34
Registrován: 09 říj. 2006, 15:31
Bydliště: Praha

Příspěvekod diamondking » 12 pro. 2007, 15:01

:arrow: Pro všechny

Chlapi nehádejte se, je čas vánoční a tudíž klidu a míru. A vlákno se jmenuje "Zajímavé kousky", takže chci vidět nějaké fotky u kterých se buď zamyslím, nebo zasměju a pobavím... :D :D
Uživatelský avatar
diamondking
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 366
Věk: 62
Registrován: 19 čer. 2007, 12:12
Bydliště: Karviná

Příspěvekod BATRACHOS » 12 pro. 2007, 15:40

Máš pravdu,
myslím, že předcházející debatu koneckonců moderátoři co nevidět smažou. Pro ty, kterým se nezdá debata o směřování fóra a rozdílu proti dýmce.net úplně marná, jsem založil "Antikoudyho". Přesuňte tam své příspěvky, pokud máte pocit, že jimi říkáte něco podstatného ke zde rozvířené problematice.
Paulie: odpovím na Antikoudym.

Co se zajímavé nabídky týče - abys měl na co pohledět - moje gusto by byla třeba tahle, ale musela by býti na filtr:

http://www.pfeife.de/oxid.php/sid/f0445 ... 1.01846510

Totéž v "bledě modrém":
http://www.pfeife.de/oxid.php/sid/f0445 ... 584/pgNr/1
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Návrh na založení odnože

Příspěvekod Scalex » 12 pro. 2007, 16:12

Mám návrh - co kdybychom k této debatě založili ještě sesterskou debatu, a to Bizarní kousky ?

Ve stávajících Zajímavých kouscích by tak byl prostor pro zajímavé fajfky, ale nikoliv extrémní záležitosti, zatímco v Bizarních by se uplatnily věci jako ta pyramida, šlukovky ve tvaru Zippa, ale třeba i Talbertovy halloweenky a další kousky, které už jsou stylově někde trochu jinde, ale přesto je to zajímavost k další debatě.

Tím by se mohly Zajímavé kousky věnovat trochu serioznější debatě nad soudobým dýmkovým designem a do Bizarností by šly veškeré "úlety".
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

Re: Návrh na založení odnože

Příspěvekod littlebull » 12 pro. 2007, 20:28

Já to říkám už dávno, Scalex by měl být náš tiskový mluvčí, má vize, rozezná umí pojmenovat konkrétní problém, zná gramatiku a vždy píše k věci.
Uživatelský avatar
littlebull
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5118
Věk: 57
Registrován: 14 bře. 2006, 18:49
Bydliště: Štichov

Příspěvekod bigdragon » 12 pro. 2007, 20:52

víte nechtěl jsem to hrotit ,ale znám Luba už dlouho a pokud bych měl volit mezi ním a Těmi co se ho pokouší sestřelit je moje volba jasná. Nevěřil bych, že zrovná já tohle použiji, ale nedostatek pokory je to co tady některým chybí :wink:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Re: Návrh na založení odnože

Příspěvekod Milos Cerman » 12 pro. 2007, 20:54

Scalex píše:Mám návrh - co kdybychom k této debatě založili ještě sesterskou debatu, a to Bizarní kousky ?


Já jsem jednoznačně pro :smoke3:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod Scalex » 12 pro. 2007, 21:16

Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

Re: Návrh na založení odnože

Příspěvekod Fénix » 13 pro. 2007, 00:10

Scalex píše:Mám návrh - co kdybychom k této debatě založili ještě sesterskou debatu, a to Bizarní kousky ?

Ve stávajících Zajímavých kouscích by tak byl prostor pro zajímavé fajfky, ale nikoliv extrémní záležitosti, zatímco v Bizarních by se uplatnily věci jako ta pyramida, šlukovky ve tvaru Zippa, ale třeba i Talbertovy halloweenky a další kousky, které už jsou stylově někde trochu jinde, ale přesto je to zajímavost k další debatě.

Tím by se mohly Zajímavé kousky věnovat trochu serioznější debatě nad soudobým dýmkovým designem a do Bizarností by šly veškeré "úlety".


to Scalex: ehm... http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?t=215

A hlavně, nevidím fakt jediný důvod proč zakládat další thread s úplně stejným tématem s tím že tam budou dýmky bizarnější o 50% a více. A nechtěl bych být v kůži moderátora co to bude muset posuzovat :roll: Jestli má někdo problém s tím že mu dýmka připadá příliš nebo nedostatečně zajímavá/zvláštní/ bizarní tak ať se s tím popere s dovolením sám. Pro každého je ta hranice někde jinde a v duplicitních threadech se myslím dostatečně utápíme už nyní.

to all: Samozřejmě pokud chce někdo vést odbornou diskusi (cítíte-li se na to někdo kompetentní) velmi rád opět otevřu Forum priatelov/nebo jeho obdobu/ - můj názor je, že tu opravdu chybí (ale také, že tu nejspíš není nikdo se znalostmi (a grafomanstvím :twisted: ) na LUBOvo úrovni). Fór je v tom, že Forum priatelov LUBO ukončil http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?p=58339#58339 a ani on ani nikdo jiný se už o něco podobného nepokusil, takže teď tu žehrat nad "neodborností" je pokrytectví.

P.S. koukám, že už Bizarní místnost existuje. No, já jsem pro smazání. Co je tu potřeba, jak píšu výše, je naopak možná thread odbornějšího charakteru ve stylu Fora priatelov. Tak se zkuste pochlapit raději v tomto směru.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod basa333 » 13 pro. 2007, 06:55

budu zcela upřímný: já jsem pro smazání taktéž. co je obsaženo v "bizarních" kouscích a nemůže být v "zajímavých"? kluci, buďte soudní - za chvíli budeme mít thread na křivé dýmky, ultrarovné dýmky, křivé kotle a já nevím co ještě. jak říkám - smazat
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků