Nová verzia fóra dýmka.net

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Re: Nová verzia fóra dýmka.net

Příspěvekod Fanys » 16 srp. 2008, 18:54

Dík. Raději jsm si to zapsal. Tak snad to příště najdu. :?
Uživatelský avatar
Fanys
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6418
Věk: 72
Registrován: 22 pro. 2007, 20:17
Bydliště: Horní Měcholupy

Re: Nová verzia fóra dýmka.net

Příspěvekod pitrson » 22 srp. 2008, 20:47

Mam takovou drobnustku: bylo by pekne, kdyby se nejak zkratilo, nebo uplne vyhodilo ze subjectu zprav o novych prispevcich ono dlouhe: "Upozornění na odpověď v tématu - ". Kdyz pak totiz koukam na postu, tak vidim prave jen to :( a rekl bych, ze jde o zbytecne sdeleni. Nebo to otocit - napsat to podstatne a az za to, ze jde o upozorneni :think:
Uživatelský avatar
pitrson
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5301
Registrován: 22 srp. 2007, 11:58
Bydliště: Praha

Re: Nová verzia fóra dýmka.net

Příspěvekod beda » 22 srp. 2008, 22:07

Jsem rád, že se teď všechna nepřečtená témata netváří přečteně po pouhém navštívení fora, jako tomu bylo dříve.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: Nová verzia fóra dýmka.net

Příspěvekod tritrek » 23 srp. 2008, 08:17

pitrson píše:Mam takovou drobnustku: bylo by pekne, kdyby se nejak zkratilo, nebo uplne vyhodilo ze subjectu zprav o novych prispevcich ono dlouhe: "Upozornění na odpověď v tématu - ". Kdyz pak totiz koukam na postu, tak vidim prave jen to :( a rekl bych, ze jde o zbytecne sdeleni. Nebo to otocit - napsat to podstatne a az za to, ze jde o upozorneni :think:

:ok:
tritrek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1413
Registrován: 10 led. 2007, 12:32

Re: Nová verzia fóra dýmka.net

Příspěvekod Pistacik » 23 srp. 2008, 09:08

pitrson píše:Mam takovou drobnustku: bylo by pekne, kdyby se nejak zkratilo, nebo uplne vyhodilo ze subjectu zprav o novych prispevcich ono dlouhe: "Upozornění na odpověď v tématu - ". Kdyz pak totiz koukam na postu, tak vidim prave jen to :( a rekl bych, ze jde o zbytecne sdeleni. Nebo to otocit - napsat to podstatne a az za to, ze jde o upozorneni :think:

To nieje problém fóra, ale šírky okna tvojho prehliadača, resp. e-mailového programu. 8) Čakal som, kedy sa ozveš. :smoke1:
Uživatelský avatar
Pistacik
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 5658
Věk: 46
Registrován: 26 říj. 2007, 13:06
Bydliště: Praha

Re: Nová verzia fóra dýmka.net

Příspěvekod Rujir » 23 srp. 2008, 13:03

Pistacik píše:To nieje problém fóra, ale šírky okna tvojho prehliadača, resp. e-mailového programu. 8) Čakal som, kedy sa ozveš. :smoke1:


No napriklad ja mam sirku dostatocnu, ale tiez by som uvital, keby to tam nebolo. Napr. v notifikacii na novy mail je to fakt otravne.
Uživatelský avatar
Rujir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 580
Věk: 42
Registrován: 11 srp. 2007, 20:32
Bydliště: Bratislava/Dubnica, SR

Re: Nová verzia fóra dýmka.net

Příspěvekod pitrson » 26 srp. 2008, 19:00

Pistacik píše:To nieje problém fóra, ale šírky okna tvojho prehliadača, resp. e-mailového programu. 8) Čakal som, kedy sa ozveš. :smoke1:

Tak v tom pripade bych mozna uvital, kdyby do predmetu bylo to upozorneni pridano, treba takhle: "Upozornění na odpověď v tématu (necitelnost nieje problém fóra, ale šírky okna tvojho prehliadača) - " :ok: :smoke5:
Uživatelský avatar
pitrson
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5301
Registrován: 22 srp. 2007, 11:58
Bydliště: Praha

Re: Nová verzia fóra dýmka.net

Příspěvekod Fénix » 19 zář. 2008, 16:07

Tak co říkáte s odstupem času na novou verzi Fóra ? Já jsem celkem jednoznačně spokojený, a dokonce mi už přestaly slzet oči z toho písma :)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Nová verzia fóra dýmka.net

Příspěvekod Scalex » 19 zář. 2008, 16:39

Fénix píše:Tak co říkáte s odstupem času na novou verzi Fóra ? Já jsem celkem jednoznačně spokojený, a dokonce mi už přestaly slzet oči z toho písma :)


Mně vadí jedna jediná věc - už jsem ji tu kdysi psal. V seznamu threadů je pod názvem threadu uvedeno jméno zakladatele a čas založení. Nic proti tomu, ale je to na hrozně nevhodném místě. Totiž když se očima zabořím na ta místa, tak mám po ruce vše podstatné - název threadu, symbol případných nových zpráv, vedle toho ikonky se stránkami ... a úplně zbytečnou informaci o zakladateli klubu. Co mne mnohem víc zajímá, je kdo a kdy tam napsal poslední příspěvek. Na to se musím podívat až na konec toho řádku, ob dva sloupce vpravo. Zdá se to jako nepodstatná blbost, ale jde to podle mne těžce proti ergonomii a logice. Poblíž sebe by měly být relevantní a aktuální informace. Kdo přispěl do klubu je podstatnější věc než kdo ho před třemi roky založil...

Kdyby šly tyhle věci prohodit (tj. pod názvem threadu by byl nick a čas nejnovějšího příspěvku a v samostatném sloupci by pak bylo kdo thread založil), byl bych šťastný a fórum by se mi používalo ještě lépe.
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

Re: Nová verzia fóra dýmka.net

Příspěvekod pitrson » 23 zář. 2008, 15:22

Pistacik píše:
pitrson píše:Mam takovou drobnustku: bylo by pekne, kdyby se nejak zkratilo, nebo uplne vyhodilo ze subjectu zprav o novych prispevcich ono dlouhe: "Upozornění na odpověď v tématu - ". Kdyz pak totiz koukam na postu, tak vidim prave jen to :( a rekl bych, ze jde o zbytecne sdeleni. Nebo to otocit - napsat to podstatne a az za to, ze jde o upozorneni :think:

To nieje problém fóra, ale šírky okna tvojho prehliadača, resp. e-mailového programu. 8) Čakal som, kedy sa ozveš. :smoke1:

Takze - velka pochvala :ok: Takhle sem si to presne predstavoval, dikec :clamp:
Uživatelský avatar
pitrson
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5301
Registrován: 22 srp. 2007, 11:58
Bydliště: Praha

Re: Nová verzia fóra dýmka.net

Příspěvekod Pistacik » 23 zář. 2008, 15:27

pitrson píše:Takze - velka pochvala :ok: Takhle sem si to presne predstavoval, dikec :clamp:

Prosím ešte raz tu: http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?f=4&t=1838 8)
Uživatelský avatar
Pistacik
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 5658
Věk: 46
Registrován: 26 říj. 2007, 13:06
Bydliště: Praha

Re: Nová verzia fóra dýmka.net

Příspěvekod matesek » 23 zář. 2008, 20:52

.......omlouvám se předem, je to možná trochu OT, ale kde bych našel info jak si můžu vytvořit Osobní album :oops: . Ještě jednou sorry....a díky za pochopení nás méně chápajících.
Uživatelský avatar
matesek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1001
Věk: 56
Registrován: 04 kvě. 2007, 18:28
Bydliště: Slavičín

Re: Nová verzia fóra dýmka.net

Příspěvekod Fénix » 23 zář. 2008, 21:52

matesek píše:.......omlouvám se předem, je to možná trochu OT, ale kde bych našel info jak si můžu vytvořit Osobní album :oops: . Ještě jednou sorry....a díky za pochopení nás méně chápajících.


Uživatelský panel / spravovat osobní alba
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Nová verzia fóra dýmka.net

Příspěvekod Pistacik » 24 zář. 2008, 10:30

Fénix píše:
matesek píše:.......omlouvám se předem, je to možná trochu OT, ale kde bych našel info jak si můžu vytvořit Osobní album :oops: . Ještě jednou sorry....a díky za pochopení nás méně chápajících.


Uživatelský panel / spravovat osobní alba

Uživatelský panel -> Přehled -> Spravovat osobní alba 8)
Uživatelský avatar
Pistacik
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 5658
Věk: 46
Registrován: 26 říj. 2007, 13:06
Bydliště: Praha

Re: Nová verzia fóra dýmka.net

Příspěvekod ypres.bass » 10 říj. 2008, 21:58

má to nějaké udělátko na mazání SZ? teda kromě mazání jednotlivých zpráv vždy tlačítkem uvnitř zprávy.
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků