Switch to full style
NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...
Odeslat odpověď

Nová verzia fóra dýmka.net

30 čer. 2008, 11:27

Vážení kolegovia, určite ste si všimli zmien na fóre. Rád by som vám oznámil prechod na novú verziu phpBB fóra, ktorá nám prináša monoho noviniek.
Dôvodom na prechod bol zlý technický stav predchádajúcej verzie, ktorá nebola veľmi dlho udržiavaná a aktualizovaná. Tento zlý stav fakticky znemožnil akékoľvek úpravy funkcií a opravy chýb. Niečo sa síce po dlhej snahe podarilo opraviť, ale rozhodne nie všetko.

Novinky:
    - osobní alba (nastavenie v uživateľskom paneli)
    - lepšie možnosti novej galérie
    - nový spôsob linkovania galérie pomocou bbcode [album] [/album]
    - 3 farebé varianty štýlu, prosím vyskúšajte (predvolená modravá prosilver, načervenalá probrown1 a hnedastá probrown2)
    - nové nástroje pre moderátorov
    - vylepšená ochrana osobných údajov (dátum narodenia, e-mail)
    - možnosť nastaviť vlastný formát dátumu
    - a mnoho ďalších

Známe chyby:
- nefungujé staré odkazy do galérie. Tí ktorí majú chuť, môžu vo svojich príspevkoch tieto odkazy opraviť tak, že použijú bbcode [album], do ktorého uzavrú číslo z pôvodného odkazu. Ja budem priebežne opravovať tie, na ktoré narazím. Kompletný BBCode môžete tiež nájsť v galérii pri popise obrázku.
- vyhľadávanie zatiaľ bude fungovať len nad novými príspevkami. Vyhľadávací index dogenerujem v priebehu niekoľkých dní. [EDIT 2008/07/02 09:04 - vyhľadávací index je kompletný, trvalo to cca 16 hodín...]

Prípadné ďalšie chyby hláste sem, taktiež, ak vám nieje niečo jasné, pýtajte sa.

V prípade, že máte problémy s prihlásením, použijte možnosť zaslať si heslo e-mailom.
Naposledy upravil Pistacik dne 12 bře. 2009, 10:57, celkově upraveno 3

Re: Nová verzia fóra dýmka.net

30 čer. 2008, 12:44

je to super ale musím se trochu rozkoukat :)

Re: Nová verzia fóra dýmka.net

30 čer. 2008, 12:46

bigdragon píše:je to super ale musím se trochu rozkoukat :)

Samozrejme, každá zmena chce svoj čas...

Re: Nová verzia fóra dýmka.net

30 čer. 2008, 12:48

mě se nelíbí!

ale na to se neohlížejte

Re: Nová verzia fóra dýmka.net

30 čer. 2008, 12:56

mám první mouchu ... pustilo mne to do moderátorování

to je tak krásný pocit

Re: Nová verzia fóra dýmka.net

30 čer. 2008, 12:58

ypres.bass píše:mě se nelíbí

A vyskúšal si už všetky štýly? Tvarovo sú síce rovanké, ale farbičky robia dosť...
ypres.bass píše:mám první mouchu ... pustilo mne to do moderátorování

Ako?
ypres.bass píše:to je tak krásný pocit

Máš ale len jeden pokus... :wink:

Re: Nová verzia fóra dýmka.net

30 čer. 2008, 13:05

Tak na to tak koukam... Ten status ONLINE vypada jak smutecni paska... ;-) Nebylo by mozny mit zasejc zelenej puntik (nebo neco na ten zpusob)??? ;-)

Re: Nová verzia fóra dýmka.net

30 čer. 2008, 13:10

To je tedy gól...když už jsem se sžil s tím předchozím. tak se budu učit novému. To zas bude renonců. Pistaciku, máš mě na svědomí :wink: :lol:

Re: Nová verzia fóra dýmka.net

30 čer. 2008, 13:11

Tapinek píše:Tak na to tak koukam... Ten status ONLINE vypada jak smutecni paska... ;-) Nebylo by mozny mit zasejc zelenej puntik (nebo neco na ten zpusob)??? ;-)

To je cena za to, že údaje o užívateľovi príspevku sú v ľavo od príspevku. (štandardne je to vpravo). Neplánujem súčasný stav meniť.
copatej píše:To je tedy gól...když už jsem se sžil s tím předchozím. tak se budu učit novému. To zas bude renonců. Pistaciku, máš mě na svědomí :wink: :lol:

Čo znamená to posledné slovo? :wink:

Re: Nová verzia fóra dýmka.net

30 čer. 2008, 13:16

Nějakou chvíli si budeme muset zvykat, ale to brzy převýší pozitiva :wink: Takže zatím hlavně klid, a zkuste hlásit mouchy k vychytání :idea:

Re: Nová verzia fóra dýmka.net

30 čer. 2008, 13:23

No, musel jsem se znova přihlásit, ale naštěstí jsem to zvládl a pustilo mně to sem.Změna je život , člověk si zvykne i na oprátku, takže mi to nikterak nevadí, že se něco překopalo.Tož Pišťáčiku díky , jdu se kouknout na oblíbené rubriky :-)

Re: Nová verzia fóra dýmka.net

30 čer. 2008, 13:26

Pistacik píše:Čo znamená to posledné slovo? :wink:


...to je takovej duševní pocit, ze kterého ti bude zle, až budeš po mě opravovat všechny kopance... :lol:
...ale třeba nebude potřeba, zatím skoro všechno chápu a co nechápu, tak jsem nechápal ani předtím, takže vlastně beze změn :wink:

Re: Nová verzia fóra dýmka.net

30 čer. 2008, 13:29

Graficky je to mnohem příjemnější a když se tak koukám , tak i mnohem přijatelnější . :D Jseš kabrňák

Re: Nová verzia fóra dýmka.net

30 čer. 2008, 13:31

Ups, tí, ktorým som zrušil hnedý štýl, nech si ho prosím znova nahodia...

Re: Nová verzia fóra dýmka.net

30 čer. 2008, 13:34

Kde je na odkliknutí " Nastavení " . Nemohu najít ani své osobní údaje
Odeslat odpověď