Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.
22 zář. 2011, 12:16
Hele kdo vám má rozumět? Já tak maximálně ryu záhon... (Ale teď jsem asi v outu, co? )
Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.
23 zář. 2011, 09:55
Děkuji moc za kladné ohlasy na můj blog. Jsem trochu grafoman a tady vypouštím přebytečnou páru, nebo vlastně dým Dokonce kolega, který cvičí karate! Japonsky "rjú" znamená škola, tedy škola nebo směr karate.
Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.
25 zář. 2011, 08:19
Už jsme zase překročili sto stránek, takže vlákno zamykám. Pokračování v tomto vláknu