Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod maxwell » 25 kvě. 2009, 14:13

JJ, jsem na MRKu i na knife.... :lol: :lol: :lol:

littlebull píše:A já myslel, Tome, žes věren fernetu a krvavejm zádům, BeTon taky?
maxwell :arrow: tak vítej, jen by to možná chtělo se detailněji pochlubit (vyplnit pečlivěji os. údaje), aby člověk věděl, kde se momentálně líhnou noví brusiči.

Už jsem se doplnil...brusiči se zatím asi nelíhnou, zatím to jen zkouším :D :D :D
maxwell
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 22
Věk: 52
Registrován: 22 kvě. 2009, 08:59
Bydliště: Psáry

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Naware » 27 kvě. 2009, 11:17

Zdravím ve spolek, trochu se taky představím. Jmenuju se Honza, je mi 22 let a studuju obor biologie a chemie na přírodovědecké fakultě Ostravské univerzity. Dýmky obdivuju víceméně již od dětství ovšem první "kontakt naživo" jsem měl poměrně nedávno díky přátelům a samozřejmě jsem podlehl :) Tohle fórum jsem našel díky jinému fóru o nožích, jejichž výrobě se ve volném čase věnuji. Díky tomu mám jakousi zkušenost (ať nemachruju tak jako žádný expert fakt nejsem :wink: ) s ruční prací a chystám se v dohledné době dýmku si vyrobit. Zatím nasávam informace a těším se na realizaci. A musím říct, že informací a výborných jsem zde už našel hodně :)
Naposledy upravil Naware dne 12 lis. 2010, 08:57, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Naware
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 389
Věk: 37
Registrován: 26 kvě. 2009, 11:37
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Jakub » 01 čer. 2009, 23:28

no dobrá, mezifórová družba, vynikajicí záležitost, jsem jak na MRK, tak na knife a jsem jenom rád, že je nás vicero....
Uživatelský avatar
Jakub
President pipE-clubu
President pipE-clubu
 
Příspěvky: 5627
Věk: 59
Registrován: 28 říj. 2007, 21:46
Bydliště: Praha 2, Vinohrady,

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod bigdragon » 02 čer. 2009, 04:35

vítám dalšího nožo dýmkaře :wink: :smoke1:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod littlebull » 02 čer. 2009, 05:30

Tady to je fakt na nože! Tak vítej, ať obláčky z Tvé dýmky jsou tak smetanově husté, že je budeš moct krájet.
Uživatelský avatar
littlebull
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5118
Věk: 57
Registrován: 14 bře. 2006, 18:49
Bydliště: Štichov

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Jtt » 02 čer. 2009, 06:52

:arrow: Naware: Tak vítej, přeji chladný kouř. A koukám z Ostravy. Tak to vítej dvojnásobně. Hmm :think: ,že bych konečně přestal být služebně nejmladším členem ostravské buňky?

P.S. Kdyby mě zajímali i nože, tak tě uvítam i potřetí, ale protože mě nazajímají, tak ti to musí dvakrát stačit :D .
Jtt
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1001
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2006, 13:32
Bydliště: Ostrava

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Panic » 03 čer. 2009, 08:25

Ahoj, prý je zde zvykem představit se jako nováček, i když zde čenichám více jak dva roky a registraci mám už taky dýl. Jmenuji se Miroslav Panic, je mi 38, kouřím od léta 2007. Začal jsem od radosti, protože jsem se uzdravil prý z nevyléčitelné nemoci, tak jí to teď chci oplatit. Nečekejte ode mne žádná moudra, mé příspěvky budou mít spíše charakter získávání informací. Po dobu kouření jsem zjistil, že neumím v tabácích hledat žádné skryté nuance, takže o tomhle se mnou moc nepokecáte. Zastávám názor, že tabák si mne musí získat bez ohledu na recenze, nebo světovou uznalost výrobce. Jsem to já, kdo rozhoduje, zdali mi chutná, či nikoliv. Tý jo, to zní celkem logicky. Nicméně někdy mám pocit, že se občas nějaký recenzent dá strhnout předchozímy názory, aniž by mněl odvahu vyjádřit opravdu svůj vlastní pocit při hodnocení tabáku. Ano, jsem z těch, kteří klidně dají pětku tam, kde celý svět dává jedničku.
Jinak nemám rád dýmkařské předehry, pokud se rozhodnu si zapálit, jde mi v tom okamžiku co nejrychleji na co možná nejdelší dobu dostat do pusy kouřový pocit blaženosti. Proto nemám rád fláky a spol, co se musí mnout a podobně. Jsem dýmkový pragmatik, tedy rychle nacpat a čmudit.
Jinak preferuji neutrály, latakie, čokolády a kávy, přitom nesnesu mýdla, zběsilé směsi vanilky s latakií a chemii. Aromatiky jen ve společnosti. Jsem více senzitivní, proto se pouštím maximálně do úrovně středně silný tabák. Zatím mám osm dýmek a zásobu cca 5-ti otevřených tabáků. Dýmky 2x Krška, 2x BPK, Vauen, Stanwell, Corn, a jednu vyplechovanou ořechovku. Tabáky jsem popsal na etrafické Hubáčově diskuzi. No a taky doutníky. Utábořil jsem se ve značkách Don Diego a Nat Shermann.
Snad vám to bude o mně pro první seznámení stačit.
Přeji chladný kouř, minimum močky, dostatek kvalitních a cenově přístupných tabáků a nová naleziště meršánu, briaru atd atd...
Panic
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 78
Registrován: 11 srp. 2008, 10:06

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod bigdragon » 03 čer. 2009, 08:46

taky si moc nepotrpím na předehry, takže vítej Mirku :smoke1:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Copatej » 03 čer. 2009, 08:53

:arrow: Panic

:clamp: :clamp: Krásné a úplné představení tvé osoby. Vítej zde na fóru a vždy zastávej to, co jsi napsal. :ok:

Jediné, co bych ve tvém případě ještě udělal, je dovyplnění profilu...to také hodně vypovídá o jeho majiteli v budoucích debatách :wink:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Milanzusti » 03 čer. 2009, 09:07

:arrow: Panic. Vítej mezi nás! :clamp: :clamp:
Uživatelský avatar
Milanzusti
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 1033
Věk: 74
Registrován: 14 dub. 2007, 09:57
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod kovářskej » 03 čer. 2009, 10:10

Joo, tož tě tu vítám, jmenovče, aspoň si budeme moci na slavnostní jmeniny zase na dálku zapálit s dalším téhož jména. Letos jsme takhle čmoudili s Copajdou a ještě tuším se Scalexem ve stanovenou hodinu na různých místech různé tabáky. Pocit pospolitosti je něco :wink: :smoke1: Dlouhý chladný kouř jak dlouhý šedý závoj. zdravím od kovadliny - od tohodle řemesla nás tu moc není. :pipe1:
Uživatelský avatar
kovářskej
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 57
Registrován: 05 říj. 2007, 08:41
Bydliště: Všechlapy , okr. Nymburk

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Copatej » 03 čer. 2009, 10:41

kovářskej píše:Letos jsme takhle čmoudili s Copajdou a ještě tuším se Scalexem ve stanovenou hodinu na různých místech různé tabáky...


Přesně tak :ok: Ty, já, Scalex a Midloch a od teď i Panic. To už budeme hnedle jako rychlé šípy :D Hlavně bacha na bratrstvo kočičí pracky :twisted: :D
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod kovářskej » 03 čer. 2009, 11:20

No joo,Mirek Dušín s Červenáčkem jdou, Jindra Hojer s Jarkou Metelkou, za nima Rychlonožka s Bublinou naší krásnou chlapeckou krajinou... Muzikanti vědí - Wabi Ryvola, RŠ. :ok:
Uživatelský avatar
kovářskej
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 57
Registrován: 05 říj. 2007, 08:41
Bydliště: Všechlapy , okr. Nymburk

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Panic » 03 čer. 2009, 11:46

Přátelé - kamarádi, díky za milé přijetí, to jsem ani nečekal. Jsem registrovaný na dvou modelářských fórech a taky je tam prima parta. Jinak můj nick můžete klidně při oslovení skloňovat i ve tvaru Panici, nebo po našem jihomoravském Panicu, nebo kdo znáte jméno, klidně Mirku a hlavně, jako všude jinde, tykejte mi, protože já vám budu taky tykat. :D
Takže ještě jednou dík a ten profil vyplním až večer, teď mně honí čas.

PS. Zásadně nikdy nikoho nekamenuji, k smrti nenávidím kamenovače a i když budete mít chuť, nikdy mne nekamenujte i v případě, že zde plácnu nesmysl. :wink:
Panic
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 78
Registrován: 11 srp. 2008, 10:06

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod kovářskej » 03 čer. 2009, 12:23

:puffy: no šak jo, Panicu, bůů-ovinu plácne nekdy každé. Ale hlavně si myslím že tady se když už tak radí i "peskuje" v dobrém a i když to někdy nemusí tak vypadat tak kameně tu lítajó z polystyréna či molitanu. Každé kóříme na svoju papulu a tu máme každé jinó, tož co by sme sa hádali ohledňa nacháznéch chutí a pa-chutí v tabákách.Že seš z Moravy, tož tě píšu po moravsku, aspoň nezapomenu na rodné jazyk.Až se sem kókne Guru fóra Šimák, to bude teprve palba :lol: A když si Bromden či nekdo z brňáků spomene na hantec, budó ostatní pomalu lapat po dechu jak se budó tlemit. Aji s fajkama v hubách. :smoke5: Nejaká ta sranda nikeho nezabila a nezabije a pré deseť minut chlámca prodlóží život némiň o hodinu. :clamp: :mrgreen:
Uživatelský avatar
kovářskej
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 57
Registrován: 05 říj. 2007, 08:41
Bydliště: Všechlapy , okr. Nymburk

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků