Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Payne » 04 čer. 2009, 15:19

Dobrý den, jsem tu nový a už nějakou dobu sleduji tohle forum a sbírám cenné rady :) Dýmku kouřím už asi rok a mám celkem 4 fajfky. Většinou kouřím při čtení nebo při učení (jsem studentem historie). Chutná mi latakie - Old Dublin, Dunhill Early morning, a sem tam kouřím i ve společnosti, to si beru Connoisers choice.. :wink: Kouřit sem se naučil od svého profesora a nějak mně to chytlo. Při kouření dýmky se opravdu člověk uvolní a dobře se mu přemýšlí...Tak to jenom tak na představení :D :smoke5:
Payne
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 2
Věk: 36
Registrován: 03 čer. 2009, 19:47
Bydliště: Milotice

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod basa333 » 04 čer. 2009, 17:06

to payne: vítej a chladný kouř :wink:
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Hades » 04 čer. 2009, 17:15

:arrow: Payne tedy vítej a ať ti tohle fórum a tvé dýmky přináší jen pohodu
Uživatelský avatar
Hades
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3041
Věk: 66
Registrován: 15 led. 2008, 22:22
Bydliště: Praha

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Juri » 04 čer. 2009, 19:46

Vítám všechny nově příchozí :ok: Přeji, ať se Vám zde líbí a najdete zde vše potřebné :smoke5:
Juri
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1540
Registrován: 26 kvě. 2008, 22:33

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod kovářskej » 08 čer. 2009, 08:12

Payne vítej, bádacích historiků i historiků amatérů zde najdeš jistě alespoň hršel, ne-li přehršel. :pipe1:
Uživatelský avatar
kovářskej
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2920
Věk: 57
Registrován: 05 říj. 2007, 08:41
Bydliště: Všechlapy , okr. Nymburk

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod bobo.rimis » 13 čer. 2009, 20:31

Zdravím všechny členy fóra.
Jak jsem byl seznámen, je zde zvykem, že se nový uživatel ostatním touto formou představí. Dovolte mi tedy pár informací o mé osobě:

Jmenuji se Jakub a je mi 20let, nyní jsem zdárně dokončil první ročník na ČVUT Fakultě elektrotechnické, obor softwarově zaměřený (s elektrikou si moc netykáme... ) Mezi mé záliby patří, vyjma těch, co souvisí se studijním oborem, sport (hrál jsem 14let fotbal, letos jsem přestal, převážně kvůli škole) všeobecně, přesto bych vypíchl bych moje velké hobby, které zde pravděpodobně moc lidí nemá - enduro motocykly. Pro zasvěcené: vlastním Yamahu DT125 a jsem správcem našeho fóra věnovaného majitelům tohoto motocyklu. Motorky jsou obecně velký žrout peněz, ale člověka to naučí samostatnosti a konkrétně enduro vyjížďka dokáže navodit absolutní pocit svobody. :ok:

K dýmkám jsem přičichl poprvé způsobem, jako asi každý - viděl jsem je u různých známých. Dýmky mě vždy fascinovaly svou vůní a stylem. V poslední době jsem se rozhodl, že bych toto umění chtěl přinejmenším vyzkoušet, ne-li ovládnout. Prozatím vlastním pouze jednu obyčejnou dýmku a potýkám se se začátečnickými problémy, nicméně do budoucna bych jich chtěl vlastnit více, ne však nijak moc, protože dýmku mám v plánu kouřit pouze svátečně. Ve vhodný čas, na vhodném místě a ve správné náladě, zhruba jednou do týdne. Jsem jinak velký odpůrce cigaret (prostě mi smrdí, stejně jako oblečení z hospody...), nějaké (malé) zkušenosti mám s doutníky, ale taky mě neuspokojily. Příležitostně (přestože mám svou) kouřím vodní dýmku, což je opravdu skvělá věc při posezení s přáteli.

Nyní doufám, že dýmka splní má očekávání a bude mi chutnat tak, jako mi vždy voněla, když ji kouřil někdo v mém okolí. :puffy:

Zdraví Vás bobo.rimis, respektive Bobo. :wink:
bobo.rimis
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 8
Věk: 35
Registrován: 13 čer. 2009, 11:35
Bydliště: Praha

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Fanys » 13 čer. 2009, 21:02

bobo.rimis píše:Nyní doufám, že dýmka splní má očekávání a bude mi chutnat tak, jako mi vždy voněla, když ji kouřil někdo v mém okolí. :puffy:

Zajdi někdy na buňku a jestli i potom si budeš myslet, že dýmka voní, tak jsi náš. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Fanys
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6418
Věk: 72
Registrován: 22 pro. 2007, 20:17
Bydliště: Horní Měcholupy

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod seržant » 13 čer. 2009, 22:17

Ahoj všem,

Jelikož jsem se před chvílí registroval, tak se i trochu představím.
Jmenuji se Ladislav Kolbaba a je mi 51 let. Jsem Brňák jako poleno i když teď už bydlím v malebné vesničce kousek za Brnem. Jsem docela silný kuřák cigaret a chci to aspoň částečně změnit. Jelikož se ,díky mým dalším koníčkům často pohybuji v přírodě, tak mně dýmka vždy doprovázela, ale kouřil jsem ji málo a nejsem žádný znalec přes dýmky a ani tabáky a i to chci díky Vám změnit. Takže budu pár dní jenom číst a pak se možná i něco zeptám i když jak jsem se zatím dočetl tak už je zde vše zodpovězeno, Samozřejmně si chci dýmky i vyrábět, materiál na dvě dýmky už mám, jinak vlastním jen jednu zakouřenou dýmku, ale to se taky brzo změní. :puffy: Uf to jsem se zakecal.
Uživatelský avatar
seržant
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 257
Věk: 65
Registrován: 13 čer. 2009, 21:53
Bydliště: Boleradice

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod jorgos » 14 čer. 2009, 09:22

:arrow: seržant Budˇvítán,atˇTi dýmky přináší jenom radost,to cigarety neumí. :puffy:
Uživatelský avatar
jorgos
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2647
Věk: 53
Registrován: 28 zář. 2008, 18:37
Bydliště: Znojmo

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Copatej » 14 čer. 2009, 10:15

:arrow: bobo.rimis
:arrow: seržant

Buďte zde vítání :ok: Nejprve se to chce položit do pročítání, potom do pročítání, následného pobafávání a v neposlední řadě, až budete míti pár svých příspěvků a stanete se členy klubu, otevřou se vám možnosti podívat se na vaší potencionálně nejbližší buňku, kde se seznámíte s ostatními dýmaly a vaše dosavadní zkušenosti nabydou rázem o další rozměr.
Hodně úspěchů :wink: :puffy:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Milanzusti » 14 čer. 2009, 10:24

Copatej napsal vše!! :ok: Takže se připojuji! :smoke5:
Uživatelský avatar
Milanzusti
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 1033
Věk: 74
Registrován: 14 dub. 2007, 09:57
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod bigdragon » 14 čer. 2009, 10:58

vítám oba nově příchozí Seržanta pak zvláště :wink:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod kovářskej » 15 čer. 2009, 08:05

Také nově příchozí vítám, jen podotýkám že dýmka nechutná úplně tak stejně jako to co cítíte v okolí kuřáka (ať už je to nějaký aromatik anebo extra neutrál tabák či "aromatik pálící se gumy a pražců". Topž ať se vám tu líbí a oblíbíte si jak dýmku tak i tohlenc elektronické setkávání se, radění a sem tam v dobrém trochu i špičkování a hlavně, jistou legraci, čili srandu s glancem. Povíceméně tady nejsme zapšklí dědkové z koženejch fotelů a anglickejch clubů :wink: :mrgreen:
Uživatelský avatar
kovářskej
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2920
Věk: 57
Registrován: 05 říj. 2007, 08:41
Bydliště: Všechlapy , okr. Nymburk

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Nevill » 15 čer. 2009, 09:41

Vítám nově příchozí a gratuluji seržantovi, kterému se jako jednomu z mála povedlo odeslat první příspěvek právě sem! Tak je to správné, tak to má být... :ok:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod seržant » 15 čer. 2009, 20:36

Děkuji za milé přivítání a za pochvalu, doufám že nezklamu :oops:
Uživatelský avatar
seržant
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 257
Věk: 65
Registrován: 13 čer. 2009, 21:53
Bydliště: Boleradice

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků