Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Ubous » 23 srp. 2011, 17:12

Vítej a určitě nejsem jedinej koho zajímá jak vypadá ta tvoje campingovka :) tak šup sem s fotem.
Jinak přeji chladný dým a spoustu nových přátel
Uživatelský avatar
Ubous
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 337
Věk: 42
Registrován: 26 dub. 2011, 08:23
Bydliště: Chotěboř

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod sihanuk » 23 srp. 2011, 17:15

Vobča píše: Ale varuju, že tohle fórum je silně návykové a někdy vede k finančnímu vyčerpání! (Osobně jsem ale nikdy nelitoval, že jsem sem vlez!) :lol:

svatá prvda od tý doby co jsem tady mám pocit že musim ochutnat každej tabák o kterym se tu někdo zmíní :D

jinak vítám nově příchozí ať se Vám tu hoši líbí :puffy:
Uživatelský avatar
sihanuk
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1701
Věk: 50
Registrován: 28 lis. 2010, 17:13
Bydliště: Kokovice 56, Klobuky

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Old Bob » 23 srp. 2011, 20:49

:arrow: reverend
Buď zde vítán :ok: a to zastrašování neber vážně :smoke5:
Vobča píše:Ale varuju, že tohle fórum je silně návykové a někdy vede k finančnímu vyčerpání!

sihanuk píše:svatá pravda od tý doby co jsem tady mám pocit že musim ochutnat každej tabák o kterym se tu někdo zmíní :D

nemluvě o tvých čtyřech stovkách dýmek :wink:
Uživatelský avatar
Old Bob
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2234
Věk: 12
Registrován: 10 kvě. 2008, 08:23

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Milda » 25 srp. 2011, 18:00

Dobrý den!

Bylo mi doporučeno se představit a tak to ze slušnosti činím. Jsem z Brna a ve vašem fóru jsem našel jedinou rozumnou diskuzi o šňupacím tabáku na českém webu.

Dýmku jsem nikdy bohužel nekouřil (doufám, že to nebude na závadu), pouze cigarety (nyní opravdu jen svátečně).

Ke snuffu jsem se dostal na začátku 90 let co se sem začal dovážet a hned mě to chytlo. Měl jsem poměrně slušnou sbírku i značek co v ČR už běžně neseženete.

Ovšem co jsem se začal zbavovat fyzické závislosti na cigaretách tak jsem vyhodil vše co mi připomínalo tabák. Dokonce i svou sbírku i s ozdobnou kazetou, kterou jsem si pro tento účel sám vyrobil, protože jsem vyučený ruční knihař. Dnes se mlátím do hlavy...

Začal jsem šňupat opět nedávno a jsem opravdu velice rád, že zde nacházím zajímavé příspěvky a tipy. Dík za ně!

Milda
Milda
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 126
Věk: 47
Registrován: 22 srp. 2011, 21:40
Bydliště: Brno

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Krhút » 25 srp. 2011, 21:51

Milda píše:Dobrý den!

Bylo mi doporučeno se představit a tak to ze slušnosti činím. Jsem z Brna a ve vašem fóru jsem našel jedinou rozumnou diskuzi o šňupacím tabáku na českém webu.

Dýmku jsem nikdy bohužel nekouřil (doufám, že to nebude na závadu)...
...Milda

Nikdy není pozdě začít ( s dýmkou) :ok: :smoke5:
Uživatelský avatar
Krhút
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3809
Věk: 55
Registrován: 11 úno. 2006, 07:39
Bydliště: Teplice

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod harm » 25 srp. 2011, 23:56

No a když už v tom budeš možná zažiješ daleko zajímavější chuťové zážitky. Tedy alespoň pro mne :wink: I když nikomu jeho chutě brát nebudu, dýmka je můj nejkrásnější zlozvyk :twisted:
Uživatelský avatar
harm
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 423
Věk: 40
Registrován: 29 led. 2011, 21:45
Bydliště: Machov

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod danielBN » 30 srp. 2011, 07:53

Zdravim Vas,vsetkych fajnsmekrov fajok a dobreho tabaciku...
Som tu novy,tak sa chcem trosku predstavit. Som "zatial" fajciar cigariet,ale prechadzam tvrdo na faju,uz vyse mesiaca som nemal cigu v ustach,zato poctivo cmulam fajku.Dostal som sa k nej prvy krat snad pred 30.rokmi,a odvtedy ma to tahalo k bafkaniu,ktore vyzaduje cas a ten som si nevedel nejak najst... Nedavno som sa dostal na tieto stranky a pravidelne som ich zacal prezerat az som sa zaregistroval. Nasiel som tu velmi vela dobrych rad a postrehov,zkusenosti, az ma to prerobilo na pravidelneho "dymkara a labuznika" vychutnavania dobreho chladneho dymu..
Druhe moje naj-hoby: hudba,hard rock a metal,kapela KISS,ked si to pustim a dýmam,no fantasticky relax....
treba to ukoncit,som sa nejak rozkecal,vela dobreho chladneho dymu zelam..
Uživatelský avatar
danielBN
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 29
Věk: 63
Registrován: 24 srp. 2011, 17:56
Bydliště: Banovce n.Bebravou, SK

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod sihanuk » 30 srp. 2011, 08:31

vítej mezi námi,nechť je Ti naše forum zdrojem inspirace jako mě .
Uživatelský avatar
sihanuk
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1701
Věk: 50
Registrován: 28 lis. 2010, 17:13
Bydliště: Kokovice 56, Klobuky

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Baloo » 31 srp. 2011, 12:51

Ahojte,

tak sa aj ja pridám k nováčikom medzi fajkármi. K fajke som sa dostal v podstate len pred pár týždňami, keď som ako darček od kolegov k narodeniu syna dostal porcelánovú fajku (aby som sa vraj venoval aj sebe, nie len synáčikovi). Predstava fajčenia z tej fajky sa mi veľmi nepáčila a už vôbec som netušil, či sa z toho môže fajčiť.
A tak som začal hľadať až som narazil na forum dýmka.net. Celý víkend som strávil čítaním vlákna o zafajčovaní novej fajky (tých 79 strán dalo zabrať, ale myslím, že lepší začiatok som asi zvoliť nemohol... :-) ) a popri tom som si vyberal svoju prvú lásku a tabačik k nej. Možnosť byť mojou prvou získala bentka Peterson Dingle 69. Kým som čakal na príchod kuriéra z e-trafiky neodolal som a cez víkend som si v tescu kúpil jednu lacnú "fajku" za 15€ a k nej MB Cherry Choise a MB MSB. Aby som si mohol úplne prvé kroky vyskúšať bez strachu o "prvú lásku" :-) Nebolo to nič príjemné, ale šlo mi skôr o prvé kroky aby som neopatrnosťou nezničil, príp. neznepríjemnil fajčenie z Petersonky.
Čo sa doterajšieho fajčenia týka, tak som prešiel hádam cez všetko... cigarety, cigaretový tabak a ručne šúľané (+bonusy na vš), cigary, vodná fajka...
Pri narodení syna som skončil s cigaretami (tak ako som plánoval, už žiadny dym do pľúc), ale keďže mám rád vôňu tabaku a priateľka nefajčiarka tiež, tak som si povedal, že si tú chuť skúsim naozaj vychutnávať fajčením fajky a tak som tu :-)
Baloo
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 8
Věk: 41
Registrován: 30 srp. 2011, 18:44
Bydliště: Poprad

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Coonan » 31 srp. 2011, 13:22

Vitám tě mezi námy a gratuluju k narozenému synkovi. Snad ti on i dýmky budou dělat jen samou radost :puffy:
Uživatelský avatar
Coonan
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 338
Věk: 36
Registrován: 01 úno. 2011, 16:32
Bydliště: Praha 4

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod harm » 31 srp. 2011, 14:40

Vítej, ať se ti tvůj nový koníček vryje pevně pod kůži jako nám :D
Uživatelský avatar
harm
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 423
Věk: 40
Registrován: 29 led. 2011, 21:45
Bydliště: Machov

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Copatej » 31 srp. 2011, 18:18

Všem nováčkům přeji chladný dým a plno báječných chvil spojených s dýmkou :puffy: :puffy: :puffy:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Schimmrovka » 01 zář. 2011, 21:49

Slavek píše:Ahoj přátelé a kamarádi, byl jsem vyzván, abych o sobě něco sdělil. Vše, co o sobě vím, jsem vtělil do svého nedokončeného webu. Jinak snad jen to, že jsem postižen na první pohled neviditelnou úchylkou. Projevuje se tím, že těkám a těkám, dokud nenajdu přířez. Pak nastává okamžik zklidnění a v momentě, kdy mě vypadne hotová dýmka z ruky,začíná ten tanec znovu. Je to poněkud jednotvárný, ale krásný život.

Slávku VÍTEJ,tvoje dýmky jsou nádherné :ok: .Líbí se cit jaký do nich vkládáš :smoke6: A že se snažíš oslovit něžné pohlaví :smoke5: Já se osobně stále považuji za zelenáče,ale krásu a eleganci dokážu ocenit a obdivovat :puffy: Schimmrovka :smoke5:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod ynpi » 06 zář. 2011, 12:40

Ahojte,

Rad by som sa predstavil a povedal nieco malo o sebe. Som abstinujuci fajciar zatial len kratucko ale tento krat to vyzera velmi nadejne. Mozno aj preto, ze som vyskusal fajku a je to zaujimave... mam sa na co cely den tesit, prijemne to vonia atd atd, vsak to vsetci poznate. Moj problem je ze som strasne dychtivy a chcem vediet vsetko a hned.. cely den citam dymka.net a vecer utekam domov k fajkam (samozrejme ze uz mam tri) a skusam nove veci, a pomaly napredujem :). uz teraz sa pohravam s myslienkou vyrobit si svoju vlastnu prezentacnu fajku, ale zas netreba to prehanat. Casom. Kazdopadne verim ze budem prinosom, vy uz pre mna prinosom ste. Tesim sa na dalsie objavovanie tajov tabaku vo fajke...

Marek
ynpi
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 6
Věk: 39
Registrován: 01 zář. 2011, 08:37
Bydliště: Bratislava/Žilina/Košice

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod iggy » 07 zář. 2011, 11:03

zdravim vsetkych fajkarov. s fajcenim fajky som zacal minuly tyzden. uz davnejsie som si to chcel vyskusat. kupil som si lacnu fajku v trafike pretoze som nevedel ci mi bude chutit a ci ju neprepalim hned na prvy pokus. s fajcenim cigariet som skoncil skor ako som zacal a bol som nefajciarom uz nejakych 10 rokov. ale fajka mi celkom zachutila, takze si asi kupim nejaku kvalitnejsiu. teraz mam Lorenzo pavia a tabak Rosebud. v mojom okoli nemam ziadnych fajkarov, takze informacie cerpam len z internetu. uz sa tesim na vase tipy a triky a rad ich vyskusam
iggy
Uživatelský avatar
iggy
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 11
Věk: 39
Registrován: 05 zář. 2011, 18:09
Bydliště: Nové Zámky

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 návštevníků