Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod druppi » 21 dub. 2009, 06:59

Ahoj zdravím všechny,

jsem tu nový, nicméně web sleduji už nějakou dobu.Abych se přiznal jsem spíše kuřák cigaret.Ovšem již delší dobu si rád zakouřím spíše balené cigarety z dobrého tabáčku.O dýmce také uvažuji, ale nejsem ještě na 100% rozhodnut.Snad mi pomůžete se správně rozhodnout:)

Pokračovanie predchádzajúceho vlákna: :wink:
Pistacik
druppi
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 2
Věk: 38
Registrován: 21 dub. 2009, 06:54
Bydliště: Brno - venkov

tmp

Příspěvekod Scalex » 21 dub. 2009, 17:19

druppi píše:jsem tu nový, nicméně web sleduji už nějakou dobu.Abych se přiznal jsem spíše kuřák cigaret.Ovšem již delší dobu si rád zakouřím spíše balené cigarety z dobrého tabáčku.O dýmce také uvažuji, ale nejsem ještě na 100% rozhodnut.Snad mi pomůžete se správně rozhodnout:)


Vítej. Už to, že to tu sleduješ a zaregistroval ses, svědčí o tvém aktivním zájmu. Jak je vidět, tvým ústům nestačí běžné konzumní seno, které se cpe do cigaret a dýmka je logickou cestou. S ní se ti otevírá úplně nový svět chutí. A to nemluvím o vanilkových voňavkách, ale o plnotučné chuti neutrálního, nearomatizovaného kvalitního tabáku.

No a co se týká dýmky - uvědom si, že po pár kouřeních fajfky, kdy se vypálí dřevo a v "kotli" se vytvoří uhlíková vrstva, tak začneš kouřit jen čistý tabák. Nic víc. Do jeho chuti se ti nebude motat nic, co tam nepatří. Zkus někdy vzít cigaretový papírek, zapal ho a čichni si k tomu. To je něco, co je otravný vedlejší efekt kouření cigaret. Spolu s dobrým tabáčkem spaluješ papír. Úplně zbytečně. Navíc papír napuštěný chemikáliemi, které zpomalují jeho hoření. Kdyby cigarety držely tvar samy o sobě, bez papírku, nebyly by tak škodlivé jako jsou. Ten papírek má na té škodlivosti nezanedbatelný podíl.

Z fajfky mám zkrátka pocit (i když jsem ateista), že to je kouření, jak si ho pámbů představoval. Že je to tak prostě správně. No a další věc - fajfka vyžaduje klid. Spousta lidí v dnešní době spěchá a myslí si, že kdyby někde hodinu a půl seděli a kouřili, že se svět posere a společnost bude v troskách. Místo toho je v troskách jejich život. Fajfka je něco, co tě naučí ještě víc si vychutnávat život. Pochopit, že udělat něco rychle vůbec nemusí znamenat, že je to i kvalitní.

Ale neuspěchej ani svůj dýmkařský start. Nekupuj si první fajfku, co někde v trafice uvidíš. Čti si tu, rozmýšlej, ptej se, naslouchej názorům ostatních a třeba si někoho z tohoto serveru vezmi jako průvodce na nákup první dýmky. Až budeš za pár let zkušeným čoudilem, uvidíš, o co všechno ses obohatil jen tím, že ses rozhodl přejít z cigaret na dýmku.
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

Příspěvekod Sobpeta » 21 dub. 2009, 17:24

:arrow: Scalex

Před tímhle příspěvkem nezbývá než smeknout. Nádherně a pravdivě napsáno. druppi přeji hodně úspěchů s dýmkou pokud se pro ni rozhodneš. :ok:
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

Příspěvekod ufpuf » 21 dub. 2009, 17:58

Nazdar.

Jsem tu novy, ale taky to tu uz nejaky den sleduju. Omluvte prosim moji češtinu, jsem slovak (ale cesky se ucit chci a cim vic cviceni, tim lip) a jeste mi tedy neco dela problemy. Do ted sem znal jen chut cigaret no neni to asi nic moc dle toho co si zde ctu. Dymky se mi libili jeste kdyz sem byl malinkatej a pak kdyz sem se o tomdletom dovedel od dobreho kamarada tak sem zacal patrat. Zatim jen zjistuju podrobnosti a ctu toho co nejvic abych pak nedopadl zle. Nicmene uz sem na 100% rozhodnutej ze si jednou fajfku koupim. :puffy:
ufpuf
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 38
Věk: 33
Registrován: 19 dub. 2009, 10:52
Bydliště: Planany

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

Příspěvekod rett » 21 dub. 2009, 18:36

budte vítáni nové duše,zdravím všechny :ok: :clamp: rychle se nakazíte,jako já.
scalex :arrow: slušný opravdu slušný,jsi řízek :lol: líp bych to neřekl :clamp:
Uživatelský avatar
rett
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 89
Věk: 47
Registrován: 15 úno. 2009, 20:59
Bydliště: Jirny

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

Příspěvekod Copatej » 21 dub. 2009, 20:34

Scalexi, ty prevíte, to ses zase jednou rozhodnul něco napsat, viď? Kdyby si to napsal opačně a bylo to adresováno mě, okamžitě snad praštím s fajfkama a začnu hulit cigára :lol: Za tvůj příspěvek a radu :clamp: :clamp: :ok: :ok:

:arrow:druppi
Každé Scalexovo slove ber vážně a zkus se podle toho alespoň trochu řídit a uvidíš, že v ničem nelhal. Nikdo z nás by to nenapsal lépe :wink:
Každopádně vítej zde na fóru :puffy:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

Příspěvekod Stano » 21 dub. 2009, 22:41

:arrow: Scalex Obrázek človeče, to by chcelo vytesať do kameňa prípadne hodiť na dýmka.tk. Stojí to za zachovanie(myslím si).
:arrow: copatej: vystihol si to :ok:

:arrow: druppi
:arrow: filipes(apropó, tu ťa za slovenčinu nikto neukameňuje, iba ak čierna ruka za gramatiku :D )

vitajte... :D a ako písal rett, je to nákazlivé :)
Uživatelský avatar
Stano
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 749
Věk: 46
Registrován: 10 dub. 2008, 19:07
Bydliště: Púchov

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

Příspěvekod Hades » 21 dub. 2009, 22:58

filipes píše:Nazdar.

Jsem tu novy, ale taky to tu uz nejaky den sleduju. Omluvte prosim moji češtinu, jsem slovak (ale cesky se ucit chci a cim vic cviceni, tim lip) a jeste mi tedy neco dela problemy. Do ted sem znal jen chut cigaret no neni to asi nic moc dle toho co si zde ctu. Dymky se mi libili jeste kdyz sem byl malinkatej a pak kdyz sem se o tomdletom dovedel od dobreho kamarada tak sem zacal patrat. Zatim jen zjistuju podrobnosti a ctu toho co nejvic abych pak nedopadl zle. Nicmene uz sem na 100% rozhodnutej ze si jednou fajfku koupim. :puffy:

pokud si slovák, klidně piš slovensky. Tady tě nikdo kamenovat nebude. Tohle fórum nerozlišuje mezi národnostmi ani rasami, takže se vyjadřuj, jak ti zobák narostl :P
V každém případě vítej a ať ti dýmky přinášejí nejen radost, ale i klid v duši a hlavně hodně pohody
Uživatelský avatar
Hades
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3041
Věk: 65
Registrován: 15 led. 2008, 22:22
Bydliště: Praha

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

Příspěvekod Old Bob » 22 dub. 2009, 11:34

filipes píše: Dymky se mi libili jeste kdyz sem byl malinkatej... Nicmene uz sem na 100% rozhodnutej ze si jednou fajfku koupim. :puffy:

Vítej mezi námi, ať to tvoje "jednou" je co nejdřív. :puffy:
Uživatelský avatar
Old Bob
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2234
Věk: 12
Registrován: 10 kvě. 2008, 08:23

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

Příspěvekod ufpuf » 22 dub. 2009, 14:10

dekuju. o to aby to blo co nejdriv se snazim i ja. ten klid jo presne ten mne laka taky. :smoke1:
ufpuf
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 38
Věk: 33
Registrován: 19 dub. 2009, 10:52
Bydliště: Planany

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

Příspěvekod Milanzusti » 22 dub. 2009, 18:37

Tak jsem si všiml že máme dva Filipsi. :clamp:
Uživatelský avatar
Milanzusti
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 1033
Věk: 74
Registrován: 14 dub. 2007, 09:57
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

Příspěvekod ufpuf » 22 dub. 2009, 19:01

fiiha ja sem si tu dalsiho nevsiml. skusim hledat :smoke1: . jen doufam ze mne odtut nevyzenete. :( ale to nemyslim kvuli tomu druhymu filipsovi
ufpuf
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 38
Věk: 33
Registrován: 19 dub. 2009, 10:52
Bydliště: Planany

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

Příspěvekod Milos Cerman » 22 dub. 2009, 20:29

To je dobrý, ten druhej má na konci dvě s = filipess :smoke3:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

Příspěvekod ufpuf » 23 dub. 2009, 14:19

ale nee... druhej filipess mi vubec nevadi. ale vam muze neco vadit na mne :cry:
ufpuf
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 38
Věk: 33
Registrován: 19 dub. 2009, 10:52
Bydliště: Planany

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

Příspěvekod Scalex » 23 dub. 2009, 15:37

Doporučoval bych nově příchozímu filipsovi, aby se přejmenoval. Už se tu několikrát něco podobného řešilo a je to nejlepší řešení... Byl by v tom zbytečně bordel. Sice je nepříjemný jít někam s jinou přezdívkou, než na jakou je člověk zvyklý odjinud, ale to je holt riziko některých přezdívek, které vycházejí ze jména a nebo z nějaké existující literární, filmové či jiné fiktivní postavy...
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

Další

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků