19 srp. 2011, 13:19
19 srp. 2011, 13:27
19 srp. 2011, 19:30
19 srp. 2011, 19:32
19 srp. 2011, 19:39
Breer píše:to si koho viezol![]()
19 srp. 2011, 19:59
19 srp. 2011, 22:56
19 srp. 2011, 23:23
20 srp. 2011, 06:30
.
20 srp. 2011, 07:19
20 srp. 2011, 07:41
20 srp. 2011, 09:31
Slavek píše:Ahoj přátelé a kamarádi, byl jsem vyzván, abych o sobě něco sdělil. Vše, co o sobě vím, jsem vtělil do svého nedokončeného webu. Jinak snad jen to, že jsem postižen na první pohled neviditelnou úchylkou. Projevuje se tím, že těkám a těkám, dokud nenajdu přířez. Pak nastává okamžik zklidnění a v momentě, kdy mě vypadne hotová dýmka z ruky,začíná ten tanec znovu. Je to poněkud jednotvárný, ale krásný život.
23 srp. 2011, 10:14
23 srp. 2011, 10:33
23 srp. 2011, 16:53
Vobča píše:(Osobně jsem ale nikdy nelitoval, že jsem sem vlez!)