Switch to full style
NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...
Téma uzamknuto

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

12 kvě. 2009, 17:27

bigdragon píše:buď vítán a místo ostychu bych doporučil využít nabídky pražské buňky (která určitě příjde) a zůčastnit se jejího dýchánku :ok:

Každé pondělí cca od 17 hod. jsi vítán "U strašného smradu". Jsme dole v podpalubí, ale to asi již najdeš po čuchu.

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

12 kvě. 2009, 18:12

hergot, to se tu urodilo nováčků (super :ok: :clamp: ) - buďte všichni srdečně vítáni!

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

12 kvě. 2009, 18:27

basa333 píše:hergot, to se tu urodilo nováčků (super :ok: :clamp: ) - buďte všichni srdečně vítáni!

Třeba jednou budeme mocná organizace a prosadíme zrušení cla na tabák. :think:

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

12 kvě. 2009, 22:25

Scott píše:Asi jako všichni účastníci tohoto fóra jsem před prvním přihlášením (registrací) napřed trochu zkoumal, pročítal a oťukával tyto rozkošatělé stránky.


Kéž by :roll: :) To tě šlechtí :puffy:

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

13 kvě. 2009, 08:02

Fanýs píše:Každé pondělí cca od 17 hod. jsi vítán "U strašného smradu". Jsme dole v podpalubí, ale to asi již najdeš po čuchu.


Děkuji za pozvání! Zmiňovaný útulek samozřejmě znám, byť mi bylo do této chvíle utajeno, že je též azylem dýmkařů. Jsem sice trochu vlk samotář, ale určitě se dříve či později objevím a zápalnou oběť vykonám. :puffy: Možná je to trochu :ot: , ale jest třeba nějakých zvláštních propriet pro účast na tomto potlachu? Díky.

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

13 kvě. 2009, 08:12

Scott píše:
Děkuji za pozvání! Zmiňovaný útulek samozřejmě znám, byť mi bylo do této chvíle utajeno, že je též azylem dýmkařů. Jsem sice trochu vlk samotář, ale určitě se dříve či později objevím a zápalnou oběť vykonám. :puffy: Možná je to trochu :ot: , ale jest třeba nějakých zvláštních propriet pro účast na tomto potlachu? Díky.

Nejlépe vzít s sebou nějakou dýmku. Pokud zapomeneš tabák, tak Ti určitě někdo rád nabídne.

Chceš-li však ochutnat něco určitého, tak nahlédni do baru a napiš SZ tomu, kdo vzorek nabízí.

Sorry, do baru asi nenahlédneš, nejdříve požádej Fénixe o členství. Zapomněl jsem, že bar je v uzavřené části.

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

13 kvě. 2009, 08:45

Fanýs píše:Sorry, do baru asi nenahlédneš, nejdříve požádej Fénixe o členství. Zapomněl jsem, že bar je v uzavřené části.

Viac info p pipE clube tu: http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?p=18408#p18408

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

18 kvě. 2009, 17:44

Vítám nově příchozí :wink: a kéž se vám dýmky nejen líbí a dělají vám radost ale hlavně ať chutnají.Ať vám chutnají dobré tabáčky, třeba tak jako mně Dudák :mrgreen: :wink: :smoke1: :smoke1:

Jsem zacatecnik

18 kvě. 2009, 18:25

Ahoj nejdrive bych chtel pozdravit jsem poprve na vasem foru.Asi po 25letech jsem prestal kourit ted jsem zacal s dymkou kourim asi mesic a kazdy den je lepsi alepsi chtel bych poradit ktery tabak ma nejvic vune ted mam borkum riff aje dobry ale chtel bych zkusit neco jineho ale v prodejne ti neporadi a do specialni se nedostanu diky ahoj

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

18 kvě. 2009, 23:18

vítám všechny nově příchozí, nechť vám dýmka chutná

:arrow: treska007... koukni třeba sem. Je tu hodně recenzí na tabáky dostupné v Čr. Těžko radit, kařdý kouříme na svoji hubu a každému chutná něco jiného. Asi by bylo potřeba navštívit nějakou buňku, kde se ti dostane fajfky tabáku k ochutnání, pak máš na výběr....

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

19 kvě. 2009, 05:04

to treska: vítej a užívej chladného dýmu. ohledně tvé otázky po tabáku zkus nejprve něco najít třeba tady
viewtopic.php?f=2&t=1586

Re: Jsem zacatecnik

19 kvě. 2009, 06:15

treska007 píše:Ahoj nejdrive bych chtel pozdravit jsem poprve na vasem foru.Asi po 25letech jsem prestal kourit ted jsem zacal s dymkou kourim asi mesic a kazdy den je lepsi alepsi chtel bych poradit ktery tabak ma nejvic vune ted mam borkum riff aje dobry ale chtel bych zkusit neco jineho ale v prodejne ti neporadi a do specialni se nedostanu diky ahoj



Tak vítej. A přeji ti, ať stále trvá trend, který jsi napsal.

Citace: "... a každý den je lepší a lepší ..."

Už to tu ostatní psali. Stačí se trochu více porozhlédnout po fóru a najdeš tolik inspirace, že nebudeš vědět co kouřit dříve (mě se něco podobného stalo na mém prvním sraze buňky). Dále doporučuji vyplnit svůj profil. Třeba se ti v okolí bydliště schází komunita dýmkařů o které ani nevíš.

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

19 kvě. 2009, 09:41

:arrow: treska007

Vítej zde na fóru.
A jak už ti napsal Jtt vyplň lépe svůj profil a více rad bude nasnadě :wink:

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

21 kvě. 2009, 16:08

Ahoj, koukám že zde na foru je slušné se představit...

Tak můj nick je Sobi, Sobík, Sobík Karpatský... :-) Je mi 28let a pracuji jako Stavbyvedoucí, mojí specializací železobetonové monolitické konstrukce.
K dýmce jsem se dostal nedávno, na jednom trhu jsem viděl prodávat dýmkaře ( pak jsem zjistil že je to pan Krška ) a koupil jsem si jednu obyčejnou dýmku, pro mne je to novinka. Kdysi jsem hodně kouřil cigarety, pak 3 roky pauza a teď zase občas tabák cigaretový a poněvadž už mi to nějak nejede a kouř se mi líbí zkusím dýmku :-)

S tabákem jsem si nechal dozačátku poradit, tak teď tady budu trochu šmejdit a hledat informace :-) a zkusím brzo zakuřovat.

Tak chladný kouř! :-) Říká se to tu tak!?

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

22 kvě. 2009, 08:49

Ahoj Sobi, vítám Tě, ano říká se to tady takhle :smoke1: Tož ať ti dýmka od pany Kršky dobře hoří a postupně si najdeš vyhovující tabáček. Každý z nás má jinou chuť a tudíž každý musíme nějakou dobu hledat a zkoušet co komu vyhovuje. Jak už Ti napsal Tom Basa - drž hlavičku dýmky v ruce - dokud bude vlažná či trochu teplá, je to v pohodě.Jakmile ji moc roztaháš, začne se hřát a to je pak dobré dýmku odložit, nechat vyhasnout a vychladnout a poté znovu zapálit a pokuřovat i když chuť znovuzapáleného tabáku nebývá už stejná jako zpočátku. Mnoho pěkných chvil s dýmkou přeju.
Téma uzamknuto