Switch to full style
NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...
Odeslat odpověď

13 lis. 2004, 22:27

Ahoj dýmkaři.Nevímjestli píšu ve správné kolonce,ale teprve dnes jsem se popůl roce dostal k počítači.Koukám,že z mého tehdy lehce šíleného nápadu je skutečný pipe club skutečný dýmkařský klub po síti.Nevímjak Vám všem ahlavně Fénixovi pogratulovat.Pokud mne někdo slyší tedy čte, odpovězte,nějakou chvíli potrvá než se zde zorientuji,je to něco složitějšího než dýmka tk.-diskuse.

13 lis. 2004, 22:35

MUDrJuříček Vladimír píše:Ahoj dýmkaři.Nevímjestli píšu ve správné kolonce,ale teprve dnes jsem se popůl roce dostal k počítači.Koukám,že z mého tehdy lehce šíleného nápadu je skutečný pipe club skutečný dýmkařský klub po síti.Nevímjak Vám všem ahlavně Fénixovi pogratulovat.Pokud mne někdo slyší tedy čte, odpovězte,nějakou chvíli potrvá než se zde zorientuji,je to něco složitějšího než dýmka tk.-diskuse.


Člověče Koudy, nebudeš mi věřit, ale dneska jsem na tebe myslel když jsem přemýšlel o srazu pipEclubu. Že jsi dal impuls k něčemu podle mého tak důležitému a pak jsi se vlastně víckrát neobjevil :shock: Rád tě tu vidím!

(p.s. Pokud budeš něco potřebovat, klidně mi napiš na mail)

přesunuto

13 lis. 2004, 22:41

MUDrJuříček Vladimír píše:Jsem rad,že jsem se zase vratil na forum.Posledního půl roku jsem byl mimo vzhledem knemoci v rodině.dnes jsem poprvé u počítače a potažmo elekkrického proudu tak jsem se stavil.Je to jak ve filmu Hibernatus

09 lis. 2005, 21:01

koudy píše:Zdravím všechny členy .Omlouvám se za půlroční nepřítomnost zaviněnou péčí o manželku.Doufám,že jste mne nevyloučili.Jak jsem zjistil pracovali jste na pipe klubu jako zběsilí a dnes mohu říci,že jsem si to takto představoval v dubnu před dvěma lety .Jste borci,před kterými smekám.Ted se pustím do příspěvků které mi za půl roku utekly.Sbad se budeme nyní scházet častěji.Ještě jednou zdravím.


No vítej zpátky! Super že tě tu zase můžeme potkat 8) Na osobní věci se tě ptát nebudu, když se budeš chtít svěřit tak samozřejmě můžeš.
Pokud jde o tvé členství, tak samozřejmě zrušeno nebylo, jen z nějakého důvodu ti zmizelo z kolonky, už jsem ti ho tam vrátil.

10 lis. 2005, 10:53

Stejne jako Fenix jsem ve dnech nedavnych uvazoval, co se stalo s koudym. Na jinem miste tohoto fora se hovori o miste srazu a Jihlava byla jednim z nametu....

Takze koudy, rad Te vidim tedy ctu :-)

10 lis. 2005, 10:57

tuton píše:Stejne jako Fenix jsem ve dnech nedavnych uvazoval, co se stalo s koudym.


Já ale o tom uvažoval LONI :lol:

10 lis. 2005, 10:58

Fénix píše:
tuton píše:Stejne jako Fenix jsem ve dnech nedavnych uvazoval, co se stalo s koudym.


Já ale o tom uvažoval LONI :lol:


:oops: :oops: :oops: :oops:

Re: Koudy!

08 dub. 2009, 10:41

ahoj kluci.Dlouho jsem se nestavil,abych se podíval jakmoje dětátko prospívá.Zatím jsem přelouskal jen zlomek fora a mam velku radost,jak si klub vede.Sjezdy,klubovky,zapalovače a krásné diskuse o dýmkách ale o i všem co vás trápí.Někde jsem našel,že se platí dobrovolné příspěvky,tak jsem je doplatil,jinde jsem zjistil,že budeme v asociaci pipe klubů o kousek dál jsem zjistil,že Fenix dostudoval-moc gratuluji-takže už ví,co jsem mu radil před lety,že práva budou to pravé.Celé forum je perfektně vedené a hlavně jste jedna velká čudící rodina,píšete opravdu o všem a to je dobře.Dýmka má sbližovat i nepřátele nejen v mayovkách.I když se občas kvalitně chytnete patří to ke klubovému životu.Jsem moc rád,že fungujete takhle super kvalitně.Doufám,že se setkáme častěji.Váš Koudy

Re: Koudy!

08 dub. 2009, 11:38

koudy :clamp:
je radost tě zase vidět :puffy:

Re: Koudy!

08 dub. 2009, 17:51

Konečne viem o kom je tu stále reč. :smoke6:

Re: Koudy!

08 dub. 2009, 18:28

taky jsem zmaten..
vždyť ten jeho dnešní příspěvek je naprosto perfektní, srozumitelný, hezký a kultivovaný... :shock: :lol:

Re: Koudy!

08 dub. 2009, 19:17

:naughty: :naughty: uz tu o tom bola pred casom rec, tento koudy je celkom iny ako žabakov koudy :smoke1:

Re: Koudy!

08 dub. 2009, 20:08

jsem rád, že jsem si mohl přečíst písmenka pravého a jedinečného Koudyho :ok:

Re: Koudy!

08 dub. 2009, 22:43

Breer píše::naughty: :naughty: uz tu o tom bola pred casom rec, tento koudy je celkom iny ako žabakov koudy :smoke1:



Tak, a zas je v tom bordel . . .

Re: Koudy!

08 dub. 2009, 22:49

Takže to sa nejedná o "šáleného šizofrénika?(viď Radošinci-o skleném oku) to nakoniec sú skutočne dve rôzne osobnosti :think:
Odeslat odpověď