Switch to full style
NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...
Odeslat odpověď

Re: Koudy!

09 dub. 2009, 05:37

Takže ještě jednou (už se tu myslím psalo) je koudy a Koudy. Tenhle sympaťák je koudy. Imaginární :?: pak Koudy.

Re: Koudy!

09 dub. 2009, 10:17

littlebull píše:Takže ještě jednou (už se tu myslím psalo) je koudy a Koudy. Tenhle sympaťák je koudy. Imaginární :?: pak Koudy.

ted koukám jako ve snu.Vůbec nevím o co jde,ale slibuji,že prozkoumám o co šlo v cause Koudy-koudy.Ale dopředu přísahám,i když se stydím,že jsem zde nebyl od roku 2OO6.Jsem moc rád,že jste si na mě ještě vzpoměli .Přečetl jsem si,že stále pomáháte začátečníkům,diskutujete problémy s dýmkami ale i si napíšete o všech možných blbostech.Je toho ale moc co jsem ještě nepřečetl,takže jdu na to,zapálím velkou dejmovnici a přes velikonoce se snad prokoušu o kus dále.

Re: Koudy!

09 dub. 2009, 11:41

koudy, Koudymu se raději vyhni, (což nakonec radím všem uživatelům fora :mrgreen: ) je to dobré pro psychické zdraví :lol:

Re: Koudy!

09 dub. 2009, 12:37

Chlapi, nemohli by ste sa už na to .... :mrgreen: :smoke3:

Re: Koudy!

09 dub. 2009, 12:46

Ještě pro upřesnění - tento koudy je opravdu pravý :) , je to člen co na diskusi na Dýmce.tk jako první veřejně navrhl založení dýmkařského klubu. Byl tu dávno před BATRACHOVÝM Koudym mystifikačním, ačkoli jsem si jistý, že dvorní filosof zajisté najde spojitost :wink:

Re: Koudy!

09 dub. 2009, 13:27

koudy taky te rad vidim, super ze ses ukazal :smoke5:

takova doba uz :)

Re: Koudy!

15 zář. 2009, 09:10

Ahoj kluci.Zase jsem šel kolem netu a tak jsem se stavil.Prostudoval jsem nové stanovy a nevím,zda ještě jsem nebo nejsem členem klubu. ale i tak jsem rád,že všechno funguje jak má.Už jsem zjistil co je "koudy". Nevím kde se v té žábě chřastavé vzala ta drzost psát mým jménem ale stalo se a vzhledem k tomu,že já už dýmku dávno kouřil,když on tahal kačera po náměstí ,ani si nebudu měnit přihlašovací jméno.Asi vás ted navštívím častěji,život se mi dostal do normálních kolejí internet už není zakázaný o kolem nekouří vodní dýmky a vypadá to,že další mise nehrozí. Ještě jednou zdravím a přimlouvám se za koudyho: prosím nerušte mi členství.

Re: Koudy!

15 zář. 2009, 22:20

koudy píše:Asi vás ted navštívím častěji


skvěle :smoke1: , jak říká klasik (ne 51) "Chyběls nám tu, chlapče zvídavá" :ok:

Re: Koudy!

16 zář. 2009, 14:51

ahoj koudy, skvele ze ses zas ukazal :puffy:

snad jestli tu zas budes chodit, tak konecne prestanou s tema koudokecama
Odeslat odpověď