Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Bilineatus

Příspěvekod Bilineatus » 04 bře. 2009, 08:47

Zdravim Vas, pratele :-) Pry bych se vam tu mel predstavit, takze ve strucnosti.
Jsem dvacetilety Jirik z Prahy, ktereho v posledni dobe hrozne chytly dymky. Uz vic nez ctrnact dni ve volnem case nedelam nic jineho, nez ze si procitam toto forum (az na posledny tri dny, kdy jsem se pustil do strouhani vlastni dymky).
Dymkar jsem (absolutne) nezkuseny a dymku, pokud nepocitam tu, kterou prave tvorim, nevlastnim zadnou.
Cigarety rad nemam, nekourim je. Zato si ale rad cas od casu vklidu vychutnam dobry doutnik a nebo v cajovne vodnici. Pokud nejak pravidelneji ti z Vas, kteri pochazeji z prahy, konate nejake srazy ci setkani, rad se zucastnim, poznam nove lidi a zjiskam nejake zkustenosti do zacatku od zkusenejsich. Preji hezky den a chladny dym :-)
Uživatelský avatar
Bilineatus
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 18
Věk: 35
Registrován: 27 úno. 2009, 22:49
Bydliště: Praha 6

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

Příspěvekod basa333 » 04 bře. 2009, 08:53

ahoj a vítej. co se týče srazů v praze:
viewtopic.php?f=7&t=1863&start=810
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

Příspěvekod kovářskej » 04 bře. 2009, 09:02

Všem nově příchozím přeji ať bez zbytečných pokusů a omylů najdou co nejdříve tabáčky, jež jim budou vyhovovat a těm co si i dýmky samostruhají ať narazí na co nejméně kazů, puklin a štěrbin.
Draku - já myslím že to je jen a jen poctivou a trpělivou prací středomoravské Al Fajky , kterou sice nikdo moc neregistroval, přesto nese kýžené ovoce v podobě šířícího se vonného dýmu a zájmu o faj kouření. :wink:Žabák by určitě napsal něco v tom smyslu že trpělivost nejen v Koudylogii přináší kůže - kdo ví, zdali se při sedáncích, zasedáních , srazech a různých přesunech jednotlivých Al-fajkářů v jejich obratném počínání si s dýmkou nezhlédl některý z těch, kteří posléze se chtěli členům té tajuplné středomoravské uň-ky přiblížit a tak našli nejen tohle fórum dýmálum ale třeba časem i najdou samotnou Al-Fajku v její skutečné, nejen virtuální podobě. :puffy:
Uživatelský avatar
kovářskej
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 57
Registrován: 05 říj. 2007, 08:41
Bydliště: Všechlapy , okr. Nymburk

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

Příspěvekod Bilineatus » 04 bře. 2009, 09:03

basa333 píše:ahoj a vítej. co se týče srazů v praze:
viewtopic.php?f=7&t=1863&start=810

Bohuzel zatim nejsem clenem klubu, takze Tebou uvedeny odkaz je mi nepristupny. (jinak bych se neptal, neboj :-) ) Ale i tak dekuju :wink:
Uživatelský avatar
Bilineatus
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 18
Věk: 35
Registrován: 27 úno. 2009, 22:49
Bydliště: Praha 6

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

Příspěvekod littlebull » 04 bře. 2009, 09:10

Bilineatus píše:Bohuzel zatim nejsem clenem klubu, takze Tebou uvedeny odkaz je mi nepristupny. (jinak bych se neptal, neboj :-) ) Ale i tak dekuju :wink:

1: staň se členem, většinou to nebolí
2. každé pondělí v podvečer tady: http://www.uruzovehosadu.cz/
Uživatelský avatar
littlebull
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5118
Věk: 57
Registrován: 14 bře. 2006, 18:49
Bydliště: Štichov

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

Příspěvekod Jtt » 04 bře. 2009, 09:12

:arrow: Bilineatus: Vítej. Přeji chladný kouř. Pořizovat si první dýmku a hned své vlastní výroby ... hmm, to se jen tak nepoštěstí. Všechna čest.
Jtt
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1001
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2006, 13:32
Bydliště: Ostrava

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

Příspěvekod littlebull » 04 bře. 2009, 09:32

Jtt píše::arrow: Bilineatus: Vítej. Přeji chladný kouř. Pořizovat si první dýmku a hned své vlastní výroby ... hmm, to se jen tak nepoštěstí. Všechna čest.

Ale jde to, já o takových vím.... :D
Uživatelský avatar
littlebull
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5118
Věk: 57
Registrován: 14 bře. 2006, 18:49
Bydliště: Štichov

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

Příspěvekod Hades » 04 bře. 2009, 19:01

jen tošičku :ot:
:arrow: littlebull, ty to ale Pavle špatně vyslovuješ, správně je to "u Ukrutného smradu", co já vím, ale mi ti to promineme :mrgreen:
konec :ot:

jinak každé pondělí, cca mezi 17-18 hodinou se tam dostavují takový divní lidé, v hubě kus dřeva a táhne se za nimi libá vůně... o odchodu nemluvě

tedy Bilineatus, vítej :smoke5:
Uživatelský avatar
Hades
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3041
Věk: 65
Registrován: 15 led. 2008, 22:22
Bydliště: Praha

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

Příspěvekod Bilineatus » 04 bře. 2009, 20:46

ja Vam pratele dekuji za privitani, a v pondeli se svym jeste nedodelanym ale uz kuritelnym drevem do huby tez dorazim, ale od sesti do osmi mam trening, takze se tam ukazu nekdy mezi osmou az devatou, doufam, ze tam jeste nekoho z tech divnych lidi s kusem dreva v hube jeste zastihnu.
Uživatelský avatar
Bilineatus
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 18
Věk: 35
Registrován: 27 úno. 2009, 22:49
Bydliště: Praha 6

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

Příspěvekod Copatej » 04 bře. 2009, 23:16

:arrow: Bilineatus

vítej mezi námi...pokud dorazíš po 24.00hod, nikoho z nás tam již nezastihneš. Pokud se objevíš dřív, počítej s tím, že nás tam bude více, než dost. :wink: :D
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

Příspěvekod Jtt » 06 bře. 2009, 08:08

To jiri.hloch: Nevím kde jinde na fóru bych se tě zeptal než tady, ale jak čteš tyto příspěvky? Používáš nějaký program na reprodukci psaného textu do řeči? Nebo ti to někdo předčítá? Dcera? Jak tu najdeš co potřebuješ? Moc si to nedokáži představit, těch témat a příspěvků je tolik.
Jtt
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1001
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2006, 13:32
Bydliště: Ostrava

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

Příspěvekod klasik51 » 06 bře. 2009, 16:35

Jtt píše:To jiri.hloch: Nevím kde jinde na fóru bych se tě zeptal než tady,

Napiš mu SZ. 8)
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

Příspěvekod Juri » 06 bře. 2009, 18:53

Vítám všechny nové členy, pánové, ať se Vám zde líbí a hlavně se nenechejte odradit počátečními problémy. Umění kouření dýmky je totiž běh na dlouhou trať :wink:
Juri
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1540
Registrován: 26 kvě. 2008, 22:33

Představení

Příspěvekod Ohi » 08 bře. 2009, 04:04

Zdravím všechny příznivce dýmek a aktivit s nimi spojených. Rád bych se taky trochu představil.
Jmenuji se Martin, je mi 19 a jsem z Prahy. Ke svojí první dýmce jsem se prpracoval před několika dny, postupně přes mnohaletou, bohatou zkušenost s dýmkami vodními a sem tam nějaký ten fine doutník. Tak trochu mi na dýmky navedl a podpořil kamarád Jiřík (nick- Bilineatus). Vždycky jsem si myslel, že taková dýmka se hodí spíš k dědečkům a starším pánům, což se mi za poslední období několikrát vyvrátilo, a byť jsem zatím v oblasti dýmek "ucho", velice mi to zašmakovalo a můj zájem o toto labužnictví raketově vzrůstá. Doufám, tedy, že mi toto fórum přinese mnoho užitku, a též doufám, že třebas i moje příspěvky, můžou prospět jiným. :puffy:
Ohi
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 7
Věk: 34
Registrován: 07 bře. 2009, 00:26

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

Příspěvekod Hades » 08 bře. 2009, 16:04

tedy vítej a nech ti nejen tohle forum, ale hlavně kouření kvalitních tabáků z dýmek přináší radost a požitek

jinak každé pondělí je pražský sraz U Ukrutného smradu. Stačí zavítat
Uživatelský avatar
Hades
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3041
Věk: 65
Registrován: 15 led. 2008, 22:22
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků