Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Příspěvekod bromden » 07 pro. 2004, 13:22

Fénix píše: tak mi ten odpor tahu přišel značný :shock:


:shock: to je spíš výraz při velkém odporu fuku... ne-li čeho jiného :lol:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod johan » 09 pro. 2004, 13:29

Ahoj!
Zaregistroval jsem se právě dnes na tomto fóru a zkusím Vám tedy o sobě neco říct.
Již drahnou dobu přemýšlím o tom, že by bylo pěkné obnovit svůj někdejší zájem o kouření dýmky. Svoji "zlatou éru" jsem zažil asi mezi sedmnáctým a dvaadvacátým rokem svého života, kdy mne dýmka provázela nejen do hospody a k dalším posezením s kamarády, ale především na čundrech.
Nějak jsem ale za posledních pár let zestárnul a zpohodlněl, na čundry už jezdím opravdu jen svátečně a dýmka se poslední dobou téměř vytratila z mého života. Myslím, že je to škoda.
Mám jedinou dýmku. Koupil jsem ji v bazaru (ano, hrůza!... ale považte, byl jsem mladý a potřeboval jsem peníze...) na Žižkově za 90 očí. Byla nejdražší ze všech tří, které tam měli. Budu jí mít, samozřejmě, už vždycky rád, ale ačkoliv plně vyhověla mým tehdejším nárokům, teď bych rád nějak "upgradoval". A tak jsem do googlu napsal něco jako "dýmky"... a už se vezu.
Naposledy upravil johan dne 09 pro. 2004, 13:59, celkově upraveno 1
johan
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 39
Registrován: 09 pro. 2004, 13:13
Bydliště: Praha

Příspěvekod bromden » 09 pro. 2004, 13:34

Vítej... ať se ti to svezení daří. :lol:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Fénix » 09 pro. 2004, 13:43

johan píše:Ahoj!
Zaregistroval jsem se právě dnes na tomto fóru a zkusím Vám tedy o sobě neco říct.
Již drahnou dobu přemýšlím o tom, že by bylo pěkné obnovit svůj někdejší zájem o kouření dýmky. Svoji "zlatou éru" jsem zažil asi mezi sedmnáctým a dvaadvacátým rokem svého života, kdy mne dýmka provázela nejen do hospody a k dalším posezením s kamarády, ale především na čundrech.
Nějak jsem ale za posledních pár let zestárnul a zpohodlněl, na čundry už jezdím opravdu jen svátečně a dýmka se poslední dobou téměř vytratila z mého života. Myslím, že je to škoda.
Mám jedinou dýmku. Koupil jsem ji v bazaru (ano, hrůza!... ale považte, byl jsem mladý a potřeboval jsem peníze...) na Žižkově za 90 očí. Byla nejdražší ze všech tří, které tam měli. Bydu jí mít, samozřejmě, už vždycky rád, ale ačkoliv plně vyhověla mým tehdejším nárokům, teď bych rád nějak "upgradoval". A tak jsem do googlu napsal něco jako "dýmky"... a už se vezu.



Koukám další obdivovatel kompost.cz, to rád vidím :)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod johan » 09 pro. 2004, 13:58

Fénix píše:Koukám další obdivovatel kompost.cz, to rád vidím :)


Nojo, napsal jsem to do profilu dodatečně... prve jsem na to nevzpomněl. A byl jsem zvědav, kdo se chytí...
johan
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 39
Registrován: 09 pro. 2004, 13:13
Bydliště: Praha

Příspěvekod johan » 09 pro. 2004, 14:00

OK. Ale zatím se na tomhle fóru moc nevyznám... takže: kde se mám poradit o nákupu nové dýmky?
johan
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 39
Registrován: 09 pro. 2004, 13:13
Bydliště: Praha

Příspěvekod piter » 09 pro. 2004, 14:07

johan píše:OK. Ale zatím se na tomhle fóru moc nevyznám... takže: kde se mám poradit o nákupu nové dýmky?


Ahoj, taky te vitam.

No zeptat se muzes prakticky kdekoliv, nejlepe v sekci "Dymky a tak". Bud do nejakeho existujiciho (Mam novou dymku apod.) nebo zaloz vlastni thread.
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Fénix » 09 pro. 2004, 14:27

piter píše:
johan píše:OK. Ale zatím se na tomhle fóru moc nevyznám... takže: kde se mám poradit o nákupu nové dýmky?


Ahoj, taky te vitam.

No zeptat se muzes prakticky kdekoliv, nejlepe v sekci "Dymky a tak". Bud do nejakeho existujiciho (Mam novou dymku apod.) nebo zaloz vlastni thread.


S dovolením bych to raději situoval do Poradny. Přesouvám...
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod piter » 09 pro. 2004, 14:33

Fénix píše:
piter píše:
johan píše:OK. Ale zatím se na tomhle fóru moc nevyznám... takže: kde se mám poradit o nákupu nové dýmky?


Ahoj, taky te vitam.

No zeptat se muzes prakticky kdekoliv, nejlepe v sekci "Dymky a tak". Bud do nejakeho existujiciho (Mam novou dymku apod.) nebo zaloz vlastni thread.


S dovolením bych to raději situoval do Poradny. Přesouvám...


to Johan: a nebo do Poradny :lol:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod johan » 09 pro. 2004, 14:43

Už je to v Poradně. Díky
johan
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 39
Registrován: 09 pro. 2004, 13:13
Bydliště: Praha

Příspěvekod Návštěvník » 30 pro. 2004, 12:55

Ahoj,
Dnes jsem se zaregistroval a rád bych se představil. Nemůžu říct, že jsem kuřák dýmky (doufám, že se to brzy změní), ale rozhodně jsem kuřák vanilkových doutníků. Doufám, že jsem hned na začátek nikoho neurazil. Odnaučil jsem se kouřit cigarety tím, že kouřím doutníky (ale šlukuji) :( . Před vánoci jsem se rozhodl, že i toto se odnaučím a nadělil jsem si dýmku (BPK za 200,-) a tabáček (samo, že vanilku). Upozorňuji, že v té době jsem o dýmce vůbec nic nevěděl. Až následující den jsem si našel tyto stránky a zjistil co je nadvrtání (moje BPK=výrazné), dusátko a čističe (ihned dokoupeno) atd. Taky jsem se dočetl, že mi dýmka bude močkovat, pálit na jazyku, proostě že to bude brrr. Nadšení mne přešlo. I přesto všechno jsem ji začal zakuřovat (zatim 3x). Musim říct, že je to paráda, i když samozřejmě nedokouřím až na dno. Žádné pálení na jazyku (kam se to hrabe na mé doutníčky), močka v podstatě nikde. Včera jsem si to už výrazně užíval. Zapálím na dvě, dusám, dokouřím kam to jde a už koukám kterou jinou dýmku si koupím.
Myslím, že na začátek stačí a doufám, že Vás nebudu unavovat případnými dotazy - určitě budou.
Návštěvník
 

Příspěvekod piter » 30 pro. 2004, 13:05

to Kyri: Vitam te zde na foru ! Je dobre, ze ses zacal zajimat o dymku, je to ta nejkrasnejsi nerest a rekl bych, ze take urcite nejkrasnejsi zpusob koureni tabaku (doutnikari prominou :lol: ).

Co se tyce koureni cigaret, je to hnus. A nemohu rici, ze zrovna odnauceni cigaret prechodem ke koureni vanilkovych doutniku, ktere take slukujes, je o moc lepsi. Je to vlastne mnohem horsi, prvni co bys mel udelat pokud chces kourit doutniky a posleze dymku je odnaucit se slukovat - ono je to docela svinstvo. Vim jak je to tezke, muj otec slukuje vsechno a odnaucit se to nehodla, ale bylo vy to urcite vhodnejsi, hlavne kvuli zdravi (a take bonmotu :wink: ) Pokud se to odnaucis, jsou urcite doutniky a dymka lepsi. Jake vanilkove vlastne kouris?

Jinak gratuluji k prvni dymce, je skvele ze ti uz od zacatku chutna preji co nejvice krasnych chvil. S dotazy se tady klidne obracej, od toho jsme tady :lol: Takze odnaucit slukovat a uzivat si v nadhernem svete dymek a tabaku ! :D
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Návštěvník » 30 pro. 2004, 13:21

to piter:Já jsem neříkal, že náhrada cigaret doutníky je lepší, jen jsem chtěl nastínit můj kuřácký vývoj.
Na dýmku chci přejít hlavně kvůli šlukování, takže dýmku nešlukuji - nevím proč, ale není to problém. Asi mám strach, že bych se z toho :puke: .
Kořím (zatím souběžně) Prince Albert Soft cherry vanilla.

Díky za přání
Návštěvník
 

Příspěvekod piter » 30 pro. 2004, 13:28

Kyri píše:to piter:Já jsem neříkal, že náhrada cigaret doutníky je lepší, jen jsem chtěl nastínit můj kuřácký vývoj.
Na dýmku chci přejít hlavně kvůli šlukování, takže dýmku nešlukuji - nevím proč, ale není to problém. Asi mám strach, že bych se z toho :puke: .
Kořím (zatím souběžně) Prince Albert Soft cherry vanilla.

Díky za přání


Skvele tim lepe ze ji neslukujes, treba si cas zvyknes a nebudes slukovat ani ty doutniky. Jinak ty sou samozrejme jako prechod od cigaret k dymce dobrou volbou, pripravi na "opravdovy" kour.
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Fénix » 30 pro. 2004, 16:15

Kyri píše:Kořím (zatím souběžně) Prince Albert Soft cherry vanilla.


Tenhle tabák dokonce můžeš sehnat do dýmky 8)
Musím se ale přiznat, že mi tyhle foliové doutníky moc nejednou :?

Btw výborný vanilla doutníčky jsou nové Stanislaw Jazz
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků