Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

Příspěvekod bigdragon » 01 bře. 2009, 10:33

Ahoj Jirko vítej a doufám, že tě brzy uvidíme na dýchánku Al Fajká :smoke1:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

Příspěvekod Juri » 01 bře. 2009, 10:42

:arrow: rett, jiri.hloch

Vítám Vás pánové, doufám, že se Vám zde bude líbit :ok: Přeji jen samé dobré dýmkařské zážitky :smoke5:
Juri
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1540
Registrován: 26 kvě. 2008, 22:33

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

Příspěvekod XL21 » 01 bře. 2009, 11:26

Zdravím všechny, sleduju to tady už docela dlouhou a rozhodl jsem se zaregistrovat a fórum aktivně využívat.
Pár informací o mně: pracuju v informatice, k dýmkácm jsem se dostal před 4 lety přes suché doutníky, nikdy (snad kromě období střední a vysoké školy) jsem nekouřil cigerety - vlastně se stále považuju za nekuřáka.
Díky tomuto diskusnímu fóru jsem se snad dostal přes začátečnická úskalí (optimisticky doufám...), mám 13 dýmek (většinou Petersonek) a kouřím 4-7x za týden (SG GG/MVF, Peterson IO,SH,UF, Dunhill DLNR).
Uživatelský avatar
XL21
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 25
Věk: 66
Registrován: 28 úno. 2009, 16:01
Bydliště: Třebíč

Re: Re:

Příspěvekod Fénix » 01 bře. 2009, 18:38

jiri.hloch píše:Peterson Flame Grain
Dobrý večer, jsem čerstvě zaregistrovaným členem na těchto stránkách a proto bych se chtěl představit. Jmenuji se Jiří Hloch, bydlím v Šumperku a první dýmku jsem si pořídil začátkem únorana popud mojí dcery, která mne "vykázala z doutníkem" prý si mám raději pořídit dýmku, že to bude aspoň vonět. Bude mi 59 let, tak jsem si říkal, že k mému věku se i pěkná dýmka hodí. Nic jsem o dýmkaření nevěděl, proto vítám tyto stránky a považuji je pro nás všechny jako velmi přínosné. Měl jsem docela obavu, jak jako nevidomý zvládnu hlavně zapalování, a nakonec mi nejlépe vyhovují syrky.Takže moje první je z prodejny pana Hingara Peterson Flame Grainmoc se mi líbil její tvar a druhou jsem si v zápětí pořídil z E-trafiky také Peterson filtr Dublin. Přeji vám všem krásné zážitky s oblíbenou dýmkou a voňavým tabáčkem. Zdraví Jiří Hloch



Ještě jednou vítám, a doufám, že i pro nevidomého je Forum alespoň trochu použitelné, já už se v něm ztrácím i tak :)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

Příspěvekod Nevill » 01 bře. 2009, 18:44

Tak ještě jednou vítej, Jirko!

Jak píše Fénix, taky nedovedu posoudit nakolik pro tebe může být tohle forum a orientace v něm přehledné, takže v případě nějakých problémů či nejasností se na nás moderátory a adminy neváhej obrátit, rádi pomůžeme... :puffy:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

Příspěvekod Copatej » 02 bře. 2009, 15:16

:arrow: rett, jiri.hloch, XL21
vítejte, :puffy: Ať se zde cítíte přinejmenším báječně :wink:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Re:

Příspěvekod BATRACHOS » 03 bře. 2009, 01:19

jiri.hloch píše:Dobrý večer, jsem čerstvě zaregistrovaným členem na těchto stránkách a proto bych se chtěl představit. Jmenuji se Jiří Hloch, bydlím v Šumperku a první dýmku jsem si pořídil začátkem únorana popud mojí dcery, která mne "vykázala z doutníkem" prý si mám raději pořídit dýmku, že to bude aspoň vonět. Bude mi 59 let, tak jsem si říkal, že k mému věku se i pěkná dýmka hodí. Nic jsem o dýmkaření nevěděl, proto vítám tyto stránky a považuji je pro nás všechny jako velmi přínosné. Měl jsem docela obavu, jak jako nevidomý zvládnu hlavně zapalování, a nakonec mi nejlépe vyhovují syrky.Takže moje první je z prodejny pana Hingara Peterson Flame Grainmoc se mi líbil její tvar a druhou jsem si v zápětí pořídil z E-trafiky také Peterson filtr Dublin. Přeji vám všem krásné zážitky s oblíbenou dýmkou a voňavým tabáčkem. Zdraví Jiří Hloch


Buď vítán, Jiří,

přeji Ti, abys na fóru našel, co hledáš, a abys dokázal s fajfkou splynout natolik, aby Ti začala přinášet ten požitek, jako nám.

Ale jinak Tě hned ze začátku zklamu: čím déle budeš fajfkařit, tím méně voňavé tabáky pro okolí budeš vyhledávat. To je skoro přírodní zákon fajfkařův. Takže Tvá dcera to asi úplně nevyhrála... i když, přiznejme si, nám fajfka voní vždy, ne :wink:
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Re: Re:

Příspěvekod basa333 » 03 bře. 2009, 08:27

BATRACHOS píše: ... i když, přiznejme si, nám fajfka voní vždy, ne :wink:


A JAK!!!! :wink:
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Jak jsem narazil

Příspěvekod walsroy » 03 bře. 2009, 18:55

Vzhledem k tomu že umím polsky tak jsem se přihlásil na polské forum podobného zaměření,protože vypadalo docela zajímavě.
V rubrice pro začátečníky se jeden člen dotazoval jakou si pořídit Petersonku,zda Aran nebo Killarney Red,tak jsem připopjil svůj komentář,protože shodou okolností mám obě dvě. Nicméně jsem si neodpustil poznámku,že výrazně červená barva dýmky Killarney Red může přitahovat homosexuály,k čemuž jsem použil polského slovíčka pedal,což odpovídá našemu buzík nebo teplouš.
No schytal jsem to,napsalo mi hned několik moderátorů ( asi si volali),že musím to slovo ihned odstranit pokud chci aby se můj příspěvek zveřejnil,protože to odporuje nejen zásadám fóra ale je to zároveň i urážka,která by se někoho mohla dotknout,z čehož usuzuju,že někdo ze správců asi teplý byl. Nicméně jsem poděkoval ,změnu odmítl a kontakty jsem ukončil.Celý můj příspěvek se nesl v žertovném tónu,takže to slovíčko do něj hezky zapadalo.No nevím,snad se mi to nepřihodí v Česku i když kdo ví,ale jak si čtu některé příspěvky našeho fóra,tak mám pocit ,že takovéhle věci se u nás neřeší.Nevím jestli je to dobře nebo ne ,ale jiný kraj jiný mrav.Asi bych jim doporučil ať si založí katolický pipe club a ten zbytek pipe club opačně sexuálně orientovaných.Beru na vědomí fakt ,že vulgarismů je nadbytek,ale vhodně zvolený sedí lépe,než dlouhé žvanění o ničem.
Takže to jen tak pro informaci,kdyby jste zkoušeli něco podobného jako já.

Nicméně bratři poláci mají skvělou akci ve městě Przemysl,kde jsou soustředěny veškeré výrobny dýmek,a vždy první červencový víkend zde probíhá Svátek dýmky ve všech zákoutích města. Je zde tržiště s dýmkami,soutěže v kouření,muzeum dýmek,koncerty,můžete si zvolit skotský styl oblečení,no prostě zábava na celý víkend a to tam můžete klidně potkat i pana Hápa.Super akce.Doporučuji. Przemysl leží téměř na ukrajinské hranici.
Zdravím všechny chladným kouřem.

Walsroy

Přesunuto. Sorry, ale tohle myslím samostatné vlákno nepotřebuje, jinak vítej mezi námi!

- Nevill
walsroy
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 2
Registrován: 22 led. 2009, 18:38

Re: Jak jsem narazil

Příspěvekod Mike Hill » 03 bře. 2009, 19:09

Zdravím walsroy, milé od Teba že si sa nám predstavil a ďakujeme za typ s Przemyslom. Ale nabudúce si radšej dobre zváž, či kvôly svojmu príspevku založíš nové vlákno. Inak sa môže stať že budeš konfrontovaný s trpezlivosťou moderátorov aj tu. Inak vitaj medzi nami a prajem chladný dym. :smoke3:
Naposledy upravil Mike Hill dne 03 bře. 2009, 19:47, celkově upraveno 1
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Re: Jak jsem narazil

Příspěvekod Mack » 03 bře. 2009, 19:16

proč by narazil ?
vždyť je to hezký příspěvek...
a když to někdo z administrátorů přendá jinam, tak o co jde?
žádnej učenej nespadl z nebe ... :puffy:
Uživatelský avatar
Mack
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 4001
Věk: 81
Registrován: 19 zář. 2005, 15:45
Bydliště: Sušice

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

Příspěvekod Slash » 03 bře. 2009, 20:02

Já vás tady nejdřív všechny zdravím :-)
Jsem nově registrovaný člen fóra a teď teda napíšu něco o sobě.
Moje civilní jméno je Michal, zanedlouho mi bude 20, k dýmce jsem se dostal přes kamaráda asi před půl rokem a následně zjistil, že tata na vojně kouříl, doma jsem našel 2 dýmky a ťapťátko takže stačilo koupit tabák a mohlo se bafat :puffy: . Potkat mě můžete v Brně kde studuju FSI, v Mohelnici na Šumpersku a v okolí Hanušovic :-). Mno a zájmy mimo dýmky jsou motorka a florbal :-)
edit: Letos na dovolené jsem si koupil svoji první, v pořadí už tedy vlastně 3 dýmku (Stanislaw)
Naposledy upravil Slash dne 03 bře. 2009, 20:33, celkově upraveno 1
Slash
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 35
Věk: 34
Registrován: 03 bře. 2009, 16:13
Bydliště: Mohelnice na Šumpersku, Malá Morava Vysoká u Hanušovic

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

Příspěvekod Hades » 03 bře. 2009, 20:18

takže všechny nově příchozá vítám, fórumm nechť vám dělá jen užitek a dýmka, tak ta ať vám nikdy nevyhasne.
Tož pánové, vítejte

p.s.
BATRACHOS píše:...čím déle budeš fajfkařit, tím méně voňavé tabáky pro okolí budeš vyhledávat....

hele, žabáku, tím si chtěl říct, že takovej BXX smrdí jak pálená guma? :mrgreen: :naughty:
Naposledy upravil Hades dne 03 bře. 2009, 20:21, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Hades
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3041
Věk: 66
Registrován: 15 led. 2008, 22:22
Bydliště: Praha

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

Příspěvekod Sobpeta » 03 bře. 2009, 20:19

To Slash

Nuže taky buď vítán,atˇ se ti zde líbí, najdeš zde pro sebe užitečné rady a informace a z dýmek ti chutná. No myslím, že u těch dvou dýmek rozhodně nezůstaneš. :smoke1:
Jinak dobrá umělecká přezdívka... :wink:
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

Příspěvekod bigdragon » 04 bře. 2009, 06:20

to Slash buď vítán :smoke1: teda roky nic a najednou taková středomoravská smršť :lol:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 104 návštevníků