Switch to full style
NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...
Téma uzamknuto

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

09 bře. 2009, 16:47

Ano, ano už jsem se dozvěděl a plánuji dnes navštívit toto místo. Budu se těšit.

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

11 bře. 2009, 08:17

Ahoj, zdravím přátele na dýmkanetu :smoke1: , jelikož jsem starý návštěvník a nový člen, tak se pokusím tak trochu představit. K dýmce jsem se dostal v cca 22letech, kdy jsem ze dne na den seknul s cigaretami a koupil si ve své oblíbené trafice první dýmku - lulku, na dýmce bylo označení LaP, tabák se kterým jsem prožil kus života byla Amphora, modrá, červená, hnědá, kterou jsem kupoval v plzeňském Tuzexu za 1.5 bonu. Jednou jsem půjčil svoji první dýmku na focení kuřáka dýmky v naší místní hospůdce a zpět se mi vrátila zlomená. A hlavně díky tomuhle karambolu jsem kolem 30.1.2002 zprovoznil svoji první "třešňovku" a docela to šlo - věnoval jsem ji tabák, jak jinak než Alsbo Cherry, později jsem si vyrobil i něco z "kořenu", takže pár dýmek vlastním, většinu vlastnoručně vyrobených a taky ještě vlastním pár tabáků, nejoblíbenější producentem je GH. Další oblíbené činnosti ke zveřejnění snad ještě focení, létání s modely. Se spoustou zdejších členů jsem se již někdy potkal, takže vás tímto zdravím. :D

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

11 bře. 2009, 08:33

ahoj, tož vítej a užívej. chladný dým přeje basa

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

11 bře. 2009, 09:30

:arrow: Foton
Starý návštěvník - nový člen :think: no tak jistě. Spousta vzájemných rad a poznatků :ok: vítej a chladný kouř :puffy:

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

11 bře. 2009, 09:39

:arrow: Foton

Ahoj. Zdravím a rád Tě tu vidím. :)

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

11 bře. 2009, 12:27

Ahoj.Tak teda něco stručně o mé osobě.Je mi 25 let bydlím kousek od Brna směrem na Hodonín.Kouřit sem začal už ve 14ti letech,sem tam sem s tím přestal ale vždy jen tak na půl roku až rok.Teď kouřím podle nálady a momentální chuti.Když je dobrej den tak si zapálím třeba jen 2-5 cigaret ale když je to horší,-třeba o víkendovích kalbách tak pro mě není problém stáhnout i 30.Samozdřejmě po tom následují 2 dny bez cigaret.Nedávno mi můj kamarád ukázal žvýkací tabák,zpočátku se mi to zdálo trochu...... ale po pár vyzkoušení sem tomu přišel na chuť.Přijde mi to lepší než cigarety,je tam sice také možnost rakoviny ale co se dá dělat......to je zatím vše o mě. 8)

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

11 bře. 2009, 13:28

:arrow: Foton : vítej Ivoši :puffy:

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

11 bře. 2009, 18:26

Zdravím bažantov. :smoke5:
Foton :arrow: Výborný avatar. :smoke1:

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

11 bře. 2009, 18:58

Mike Hill píše:Zdravím bažantov. :smoke5:
Foton :arrow: Výborný avatar. :smoke1:

Noo," bažant " Foton :think: je profík. :smoke1:

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

11 bře. 2009, 19:29

Tak , tak , svatou pravdu máš Zdeňku . A nejen co se focení týče . Pokud si dobře vzpomínám , tak jeho vlastnoručky dýmky jsou též na profi úrovni. Ono totiž datum přihlášení na forum nic neznamená a tak se občas stane , že čerstvě přihlášený ,,bažant" je o hodný kus dále , než zasloužilec , který se projeví jako ,,opravdový starý mazák" (nevím čím to je , ale už v minulosti mě takové projevy dost nasí.aly) . :puffy:

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

11 bře. 2009, 20:29

Vítám všechny nové členy :ok: Ať se Vám zde líbí pánové....
Naposledy upravil Juri dne 12 bře. 2009, 10:24, celkově upraveno 1

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

11 bře. 2009, 20:31

Krhút - :ok: souhlas

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

12 bře. 2009, 07:24

Ahoj kamarádi, díky za milé přivítání, trochu jsem tipoval, kdo mě přivítá a vyšlo mi to, ještě jednou dík. Dýmka je pro mne vždy symbolem zastavení, klidu a pohody, což ještě dokáže umocnit vzhled, tvar a příjemné teplo dýmky. Takže pohodový chladný kouř všem!

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

12 bře. 2009, 08:20

Filipsed píše:Ahoj.Tak teda něco stručně o mé osobě.Je mi 25 let bydlím kousek od Brna směrem na Hodonín.Kouřit sem začal už ve 14ti letech,sem tam sem s tím přestal ale vždy jen tak na půl roku až rok.Teď kouřím podle nálady a momentální chuti.Když je dobrej den tak si zapálím třeba jen 2-5 cigaret ale když je to horší,-třeba o víkendovích kalbách tak pro mě není problém stáhnout i 30.Samozdřejmě po tom následují 2 dny bez cigaret.Nedávno mi můj kamarád ukázal žvýkací tabák,zpočátku se mi to zdálo trochu...... ale po pár vyzkoušení sem tomu přišel na chuť.Přijde mi to lepší než cigarety,je tam sice také možnost rakoviny ale co se dá dělat......to je zatím vše o mě. 8)

Kouříš vůbec dýmku? Nějak si se o ní nezmínil.

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra

12 bře. 2009, 09:00

Všem nově příchozím hromové AHOJ z polabské flotily a dýmu jak na Mississippi či z parní mašiny :wink:
Fanýsu, tak nějak myslím že jak tu mezi náma bude a bude si číst, že k tý fajce přes ten žvýkací či jakej tabák taky cestičku najde, ono je to čtení o fajkách a tabáčkách silně návykový. :mrgreen:
Téma uzamknuto