Switch to full style
NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...
Odeslat odpověď

Re: Nálepka na auto - dýmka

01 dub. 2016, 19:16

Minulý týden modrá octavia ve slepé ulici kolmé na ul.Na Pankráci (safra jak se jmenuje,min.jednou týdně tudy chodivam...)
:puffy:

Re: Nálepka na auto - dýmka

19 dub. 2016, 14:55

Moja. Celkom náhoda, v práci som autom tak 4-5x do roka. Ulica sa volá Štětkova.

Re: Nálepka na auto - dýmka

20 dub. 2016, 19:42

jak to jen ten Bukinist dělá, že ta auta potkává :?: Bledá přátelská závist - já viděl zatím onálepkovaného jen svého skútra, svoje a Jurasovo auto, protože mu ho občas řídím...

Re: Nálepka na auto - dýmka

20 dub. 2016, 20:31

Ještě vůbec ty samolepky jsou,zatím jsem to flakal?

Re: Nálepka na auto - dýmka

21 dub. 2016, 17:29

Roman píše:Ještě vůbec ty samolepky jsou,zatím jsem to flakal?


Jestli je to dotaz na dostupnost, tak jsou, černé i stříbrné (černé na světlé laky, stříbrné na tmavší barvy vozů). Stačí do SZ poslat o kolik kterých je zájem a jak doručit (pošta nebo osobně v Brně), odpovím platebními údaji a případnou domluvou na dalším...

Re: Nálepka na auto - dýmka

09 kvě. 2016, 09:42

mňo a v pátek jiná modrá oktávka hned v naší ulici, čímž se ocitla dvě dýmkařská auta hned za sebou :smoke1:

Re: Nálepka na auto - dýmka

02 črc. 2016, 22:33

Obrázek
Tak já už jsem taky ozdobil fáro :smoke5: Díky moc HuBertovi!! :ok:

Re: Nálepka na auto - dýmka

10 črc. 2016, 20:25

Lu_cas píše: Tak já už jsem taky ozdobil fáro :smoke5: Díky moc HuBertovi!! :ok:

Jak říká moje dcera, PP (aneb Pochvala Potěší) :-)
Aspoň je vidět, jak kterému autu nálepka sluší, kdo lepí vlevo a kdo vpravo, a tak všelijak podobně

Re: Nálepka na auto - dýmka

19 črc. 2016, 19:21

Jéje, dlouho jsem zde nesložil hold těm, co onálepkovali svá auta. Oni se totiž neobjeví všichni v diskuzi (pošlou rovnou SZ, někteří i mail) a zůstávají tak skrytí. Já si ale myslím, že je prima, když o sobě víme... Tedy:
Jtt, bodye, Kverk, Dýmák, Ricchie, cechura09, bluefire, aer, Sammael, JaRooN, Roman, LuCas - ti všichni mají...

Re: Nálepka na auto - dýmka

24 črc. 2016, 10:03

HuBert píše:Jéje, dlouho jsem zde nesložil hold těm, co onálepkovali svá auta. Oni se totiž neobjeví všichni v diskuzi (pošlou rovnou SZ, někteří i mail) a zůstávají tak skrytí. Já si ale myslím, že je prima, když o sobě víme... Tedy:

Jtt, bodye, Kverk, Dýmák, Ricchie, cechura09, bluefire, aer, Sammael, JaRooN, Roman, LuCas, jcp - ti všichni mají..

Re: Nálepka na auto - dýmka

24 črc. 2016, 22:58

A nejen auto :smoke1:

Re: Nálepka na auto - dýmka

26 črc. 2016, 15:48

HuBert píše:Jéje, dlouho jsem zde nesložil hold těm, co onálepkovali svá auta. Oni se totiž neobjeví všichni v diskuzi (pošlou rovnou SZ, někteří i mail) a zůstávají tak skrytí. Já si ale myslím, že je prima, když o sobě víme... Tedy:
Jtt, bodye, Kverk, Dýmák, Ricchie, cechura09, bluefire, aer, Sammael, JaRooN, Roman, LuCas, jcp, jajo - ti všichni mají...

Re: Nálepka na auto - dýmka

27 črc. 2016, 00:04

Jéje, dlouho jsem zde nesložil hold těm, co onálepkovali svá auta. Oni se totiž neobjeví všichni v diskuzi (pošlou rovnou SZ, někteří i mail) a zůstávají tak skrytí. Já si ale myslím, že je prima, když o sobě víme... Tedy:
Jtt, bodye, Kverk, Dýmák, Ricchie, cechura09, bluefire, aer, Sammael, JaRooN, Roman, LuCas, jcp, jajo, Copatej - ti všichni mají...

Re: Nálepka na auto - dýmka

27 črc. 2016, 01:46

Já ji měla stříbrnou na starym Bobrovi, a na Bobánkovi, hned posílám echo

Re: Nálepka na auto - dýmka

27 črc. 2016, 06:45

Jéje, dlouho jsem zde nesložil hold těm, co onálepkovali svá auta. Oni se totiž neobjeví všichni v diskuzi (pošlou rovnou SZ, někteří i mail) a zůstávají tak skrytí. Já si ale myslím, že je prima, když o sobě víme... Tedy:
Jtt, bodye, Kverk, Dýmák, Ricchie, cechura09, bluefire, aer, Sammael, JaRooN, Roman, LuCas, jcp, jajo, Copatej, peťák - ti všichni mají...
Odeslat odpověď