Pražská restaurační turistika

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Re: Pražská restaurační turistika

Příspěvekod midloch » 17 pro. 2009, 14:34

V Jamajce jsem několikrát byl, když jsem tam byl naposled, tak jsem dýmku ještě nekouřil, takže to je víc než před třemi roky. Jaká je tam situace dnes to nevím. Trávu jsem nikdy necítil, zato všechno ostatní bylo úplně na ho.no. Pivo postřižiny - chutná to jak shnilej banán a sračku po tom máte jak bič. Z cigaret je tam nahuleno fest, takže nerozumím tomu co maj proti dýmce.
Uživatelský avatar
midloch
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1271
Věk: 38
Registrován: 14 srp. 2008, 05:51
Bydliště: Praha

Re: Pražská restaurační turistika

Příspěvekod Nevill » 17 pro. 2009, 16:43

midloch píše:V Jamajce jsem několikrát byl, když jsem tam byl naposled, tak jsem dýmku ještě nekouřil, takže to je víc než před třemi roky. Jaká je tam situace dnes to nevím. Trávu jsem nikdy necítil, zato všechno ostatní bylo úplně na ho.no. Pivo postřižiny - chutná to jak shnilej banán a sračku po tom máte jak bič. Z cigaret je tam nahuleno fest, takže nerozumím tomu co maj proti dýmce.


nevim, já tam byl tak před šesti rokama, jestli je to vůbec to co myslím...jsme tam byli asi tak na dvě piva a pak jsme se přesouvali jinam, protože to tam stálo úplně za hovno...to mi ještě něčí pes málem pochcal kabát a jeho majitel se ještě cítil dotčeně když jsem mu říkal jestli s tím psem třeba nechce jít do prdele... :palm:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Re: Pražská restaurační turistika

Příspěvekod midloch » 17 pro. 2009, 17:12

No já mluvim o Jamajce co je jakoby za rohem od Hells Bells. Ale podle toho jak to popisuješ mluvíš o té samé. Fando tu dej klidně na black list - tam ani v nouzi.
Uživatelský avatar
midloch
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1271
Věk: 38
Registrován: 14 srp. 2008, 05:51
Bydliště: Praha

Re: Pražská restaurační turistika

Příspěvekod Nevill » 17 pro. 2009, 21:16

midloch píše:No já mluvim o Jamajce co je jakoby za rohem od Hells Bells. Ale podle toho jak to popisuješ mluvíš o té samé. Fando tu dej klidně na black list - tam ani v nouzi.


jo, to bude myslím ono...jinak v Hells Bells na dýmku nic nenamítali, snad akorát že tam přes tu muziku není moc slyšet, takže tam člověk zas tak moc nepokecá... :smoke5:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Re: Pražská restaurační turistika

Příspěvekod beda » 17 pro. 2009, 23:10

Kvůli čoklovi jsem se serval v putyce Nad Královskou Oborou. Bezva lokál, pipe friendly, ale byl tam nějakej mlaďas, kámoši mu říkali Rambo a ten když jsem ho sedíc slušně požádal ať si odvolá svýho křížence ovčáka co dorážel na mého oříška pod stolem, tak mi dal facana a to jsem tam byl se slečnou. Šli jsme ven, tam jsem s ním chvíli vláčel za vlasy po zemi, pak jsem si mu klekl na krk a upozornil ho, že mám nůž a klidně ho podříznu. Přestal se zmítat a i jeho kámoši se zklidnili. Smál jsem se mu, že si nechá říkat Rambo. On vstal, celej zmuchlanej, s lysinama na hlavě a z jeho kámošů vypadlo, že se jmenuje Rambousek :lol:
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: Pražská restaurační turistika

Příspěvekod Fanys » 18 pro. 2009, 08:31

* U Šumavy, Štěpánská 3, P2, Bud 32,
Běžná restaurace, pivo měli pouze Budvar 12 (světlé i černé), číšník vypadal jako by své zaměstnání neměl rád. Po upozornění, že připsal čárku, se omluvil, že prý myslel, že mu selhala tužka. :mryellow: Proti dýmkám nebyly žádné námitky.
Navrhujte kam vyrazíme 7.1.2010.
Uživatelský avatar
Fanys
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6418
Věk: 72
Registrován: 22 pro. 2007, 20:17
Bydliště: Horní Měcholupy

Re: Pražská restaurační turistika

Příspěvekod Copatej » 18 pro. 2009, 09:32

beda píše:Kvůli čoklovi jsem se serval v putyce Nad Královskou Oborou...kámoši mu říkali Rambo...mu říkali Rambousek :lol:

:lol: :lol: Hele Bédo, nestálo by se kvůli těmto příhodám opět přestěhovat do Prahy? Jsou dost dobrý a hezky se to čte :joy:

Rozhodně by to bylo veselejší, než to co je běžným obrázkem všude a co píše Fanda... :think:
Fanýs píše:...číšník vypadal jako by své zaměstnání neměl rád. Po upozornění, že připsal čárku, se omluvil, že prý myslel, že mu selhala tužka...

Bédovi by určitě selhala ruka... :mryellow: :mryellow: :mryellow:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Pražská restaurační turistika

Příspěvekod Fanys » 18 pro. 2009, 10:34

Copatej píše:
Bédovi by určitě selhala ruka... :mryellow: :mryellow: :mryellow:

Dobře víš, že já se z přesvědčení neperu... ( ...a na zabití to ještě nebylo. :plaster: ).
Uživatelský avatar
Fanys
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6418
Věk: 72
Registrován: 22 pro. 2007, 20:17
Bydliště: Horní Měcholupy

Re: Pražská restaurační turistika

Příspěvekod jcp » 18 pro. 2009, 10:55

Fanýs píše: U Šumavy, Štěpánská 3, P2, Bud 32

Kdysi v šerým pravěku (tak před 25 lety) to tam nebylo špatný, dělal jsem tenkrát na generálním ředitelství cukrovarů V tůních a nemaje závodní kuchyni, chodili jsme tam na obídky .. fajfka nikomu nevadila a vařili dobře .. ovšem je to čvrt století (je to f prdely, bejt takovej pamětník :cry: ) .. ale zas si můžete odskočit k Hingarovi :lol:
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Re: Pražská restaurační turistika

Příspěvekod basa333 » 18 pro. 2009, 11:02

já chodil k šumavě jako student, když jsem studoval elektriku v ječný. ovšem už tehdy mě to tam sr...lo, já ten sladkej budvar nikdy nemusel, ale nějak to bylo nejblíž a když bylo plno ve výčepu v ječné, kde se točil staroušek, tak se holt nedalo nic dělat. jo, a bylo to před 28 lety, tak si z toho jirko nic nedělej
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Pražská restaurační turistika

Příspěvekod Fanys » 18 pro. 2009, 11:39

jcp píše:) .. ale zas si můžete odskočit k Hingarovi :lol:

U Hingara jsem byl jen pro tabák, protože U Šumavy mají docela obstojné pisoáry a k Hingarovi by to bylo dál. :mryellow:
Uživatelský avatar
Fanys
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6418
Věk: 72
Registrován: 22 pro. 2007, 20:17
Bydliště: Horní Měcholupy

Re: Pražská restaurační turistika

Příspěvekod jcp » 18 pro. 2009, 12:00

Fanýs píše:U Hingara jsem byl jen pro tabák, protože U Šumavy mají docela obstojné pisoáry a k Hingarovi by to bylo dál. :mryellow:

a pisoár tam (aspoň co vím) nemaj' :oops: :naughty: :lol: .. spíš když je tam ta obstarožní madam co je úplně mimo obraz, tak maj imrvére ceduli "ZAVŘENO"
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Re: Pražská restaurační turistika

Příspěvekod Sian » 18 pro. 2009, 13:49

basa333 píše:já chodil k šumavě jako student, když jsem studoval elektriku v ječný. ovšem už tehdy mě to tam sr...lo, já ten sladkej budvar nikdy nemusel, ale nějak to bylo nejblíž a když bylo plno ve výčepu v ječné, kde se točil staroušek, tak se holt nedalo nic dělat. jo, a bylo to před 28 lety, tak si z toho jirko nic nedělej


Tak tohle je jen otázka názoru... Budvar mají navíc u Šumavy výborný - jeden z vůbec nejlepších v Praze! A je to dneska jedno z mála piv co se dělají z chmele ;-) Osobně mi ani nepřijde sladký, prostě jen chmelový... :ok:
Uživatelský avatar
Sian
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 497
Věk: 48
Registrován: 21 dub. 2008, 18:18
Bydliště: Kladno

Re: Pražská restaurační turistika

Příspěvekod mrcos » 18 pro. 2009, 14:39

Nevill píše:Jamajka...neni on to takovej ten hroznej pajzl kde se celkem ve velkém hulí tráva? To se ovšem divím že jim vadily dýmky... :think:

Pajzl to je, ale tráva se tam nehulí. Chodím tam vcelku pravidelně (koneckonců dělá tam brácha). Na fajfku mi nikdy neřekli ani ň, leda tak jednomu barmanovi voněl Bxx. Kromě trávy tam není problém kouřit cokoliv (otázka je, jestli vám vadí suterénní echt pivnice, kde se dá vzduch nabírat vidlema). Pivo jak kdy, 11° bejvá pitná.
Uživatelský avatar
mrcos
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1892
Věk: 37
Registrován: 29 črc. 2008, 14:52
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Pražská restaurační turistika

Příspěvekod basa333 » 18 pro. 2009, 17:58

Sian píše:Tak tohle je jen otázka názoru... Budvar mají navíc u Šumavy výborný - jeden z vůbec nejlepších v Praze! A je to dneska jedno z mála piv co se dělají z chmele ;-) Osobně mi ani nepřijde sladký, prostě jen chmelový... :ok:


pájo, ty jsi asi přehlédl, že jsem tam byl naposledy před 28 lety. nevím, jestli tehdejší a dnešní budvar má něco společného. tehdy mi prostě ze všech běžných piv připadal nejsladší. ale znáš mě, fakt nejsem pivař :wink:
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků