Switch to full style
NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...
Téma uzamknuto

Re: Pražská restaurační turistika

29 črc. 2011, 05:56

dalsi co to nepochopil :palm:

Re: Pražská restaurační turistika

29 črc. 2011, 09:38

To asi chápeš jenom ty :joy:

Re: Pražská restaurační turistika

29 črc. 2011, 09:40

a pitrson, se kterým jsem to probíral než ostatní dorazili a kterej má na věc stejný názor :joy:

Re: Pražská restaurační turistika

29 črc. 2011, 10:03

Tak to je prima,že jste si poplácali po zádech jak jste geniální.My jsme jenom takový nechápavý hňupi :joy:

Re: Pražská restaurační turistika

29 črc. 2011, 10:26

Ne, vy jste přece distingovaní muži, kteří umí pít jednoho panáka dýl než hodinu. :wink:
Abych to uvedl na pravou míru, tak já to opravdu neumím a o tom celej ten původní příspěvek o dvoudecových panácích byl. Že se whisky nechlastá jak tuzemák a ani se s ní nekloktá angína taky dokonce vím, ale při sebevětším snažení dám klasickýho půldecáka za 15-30 minut, takže sedět celej večer u dvou půldecáků (tvoje tvrzení, že celej večer vystačím s dvouma) bych fakt nezvlád.
Naposledy upravil midloch dne 29 črc. 2011, 10:40, celkově upraveno 1

Re: Pražská restaurační turistika

29 črc. 2011, 10:37

Doporučuji partu ruských či ukrajinských dělníků.S těma by si snadno držel krok :lol:

Re: Pražská restaurační turistika

29 črc. 2011, 11:10

Pitrson - díky za pozvání a organizaci - bylo to příjemný a rád se přidám příště, pokud to půjde.

Re: Pražská restaurační turistika

29 črc. 2011, 11:53

midloch píše:Ne, vy jste přece distingovaní muži, kteří umí pít jednoho panáka dýl než hodinu. :wink:
Abych to uvedl na pravou míru, tak já to opravdu neumím a o tom celej ten původní příspěvek o dvoudecových panácích byl. Že se whisky nechlastá jak tuzemák a ani se s ní nekloktá angína taky dokonce vím, ale při sebevětším snažení dám klasickýho půldecáka za 15-30 minut, takže sedět celej večer u dvou půldecáků (tvoje tvrzení, že celej večer vystačím s dvouma) bych fakt nezvlád.


Já myslím, že jsem tě naprosto pochopil a že jste se pláciali po zádech poměrně zbytečně. Ona totiž není whisky jako whisky. Jasně že ani Walkera nebo Jamesona do sebe nenaklopíš jako tuzemák nebo vodku. Natáhneš si to třeba na čtvrt, půl hodinky. Ale kvalitní whisky, zvlášť single malt, se prostě nepije po doušcích, byť malých. Usrkneš, necháš na jazyku, aroma vyšleš nosem (jako s dýmkou) vychutnáváš, odložíš, pak popijíš vodu, kouříš fajfku, čteš si whisky lístek a klábosíš s kamarády. Takhle ti to klidně hodinu vydrží. Včera jsme tam byli od šesti do půlnoci (6 hodin) a měli jsme ty panáky každej myslím 4 (bob za kratší dobu 3).

Re: Pražská restaurační turistika

29 črc. 2011, 11:59

To chce Míro jednou zkusit a uvidíš sám :puffy:

Re: Pražská restaurační turistika

29 črc. 2011, 12:04

Fénix píše:... Včera jsme tam byli od šesti do půlnoci (6 hodin) a měli jsme ty panáky každej myslím 4 (bob za kratší dobu 3).

:shock: tenkrat u me, to's asi urcite nebyl ty s Kamzikem. To se totiz tenkrat ke konci panacove pili na dva loky... :twisted:
bob píše:Pitrson - díky za pozvání a organizaci - bylo to příjemný a rád se přidám příště, pokud to půjde.

Dik za reakci. Btw. orcite se nezapomen vcas pripisovat na seznam, abys pak nehladovel. Ted je v planu biftour v Apetitu, doufam, ze to ma Tonda rezervovany. Uz ted se tesim :puffy:

Re: Pražská restaurační turistika

29 črc. 2011, 12:05

Apetito (4.8. ?)
Fanýs
Dýmák
pitrson
+1 volné

U Cejpu termin ve hvezdach (zatim)
Pitrson
Fanys
Dymak
+1 volné

Re: Pražská restaurační turistika

29 črc. 2011, 12:26

pitrson píše: :shock: tenkrat u me, to's asi urcite nebyl ty s Kamzikem. To se totiz tenkrat ke konci panacove pili na dva loky... :twisted:


jsem psal o kvalitní whisky :twisted:
(j/k)

Re: Pražská restaurační turistika

29 črc. 2011, 13:10

Fénix píše:Já myslím, že jsem tě naprosto pochopil a že jste se pláciali po zádech poměrně zbytečně. Ona totiž není whisky jako whisky. Jasně že ani Walkera nebo Jamesona do sebe nenaklopíš jako tuzemák nebo vodku. Natáhneš si to třeba na čtvrt, půl hodinky. Ale kvalitní whisky, zvlášť single malt, se prostě nepije po doušcích, byť malých. Usrkneš, necháš na jazyku, aroma vyšleš nosem (jako s dýmkou) vychutnáváš, odložíš, pak popijíš vodu, kouříš fajfku, čteš si whisky lístek a klábosíš s kamarády. Takhle ti to klidně hodinu vydrží. Včera jsme tam byli od šesti do půlnoci (6 hodin) a měli jsme ty panáky každej myslím 4 (bob za kratší dobu 3).


Tak i kdyz nejsem whisky sommelier, tak nekolik lahvi kvalitnich single maltek mi hrdlem proteklo. Opravdu jsem nikdy nemel nalityho panaka dyl nez pul hodiny a muzu rict ze jsem si to vychutnal i bez nejakyho vypousteni vyparu nosem :wink:
Asi ti to prijde jako barbarstvi, ale v tom pripade je dobre ze do vaseho spolku nechodim (a nebyl jsem ani v dobe kdy me zval Kamzik a financne jsem si to mohl dovolit), protoze bych tam akorat delal jedno faux pas za druhym :)

Re: Pražská restaurační turistika

29 črc. 2011, 13:41

No jestli deš na všechno takhle rychle :twisted:

Re: Pražská restaurační turistika

29 črc. 2011, 14:40

Jestlipak se celou whiskerií rozléhalo "Zapomněli jsme se napít ..." ? :think:
Téma uzamknuto