Switch to full style
NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...
Téma uzamknuto

Re: Pražská restaurační turistika

25 úno. 2010, 08:40

Dýmák píše:Včera PŠM proběhlo ok :smoke5:

Jako vzorný posluchač PŠM smíš přijít i dnes.

Re: Pražská restaurační turistika

25 úno. 2010, 10:15

Netušíte někdo jestli Na rybárně berou karty? Nechce se mi zrovna dvakrát vybírat hotovost (počet výběrů zdarma už mám tenhle měsíc vyčerpanej...)
Btw. Dorazím kolem páté.

Re: Pražská restaurační turistika

25 úno. 2010, 10:18

Podle jejich webu soudim, ze karty neberou, stravenky ano. Nicmene si tam muzes zavolat :-)

Re: Pražská restaurační turistika

25 úno. 2010, 13:31

Fanýs píše:Jako vzorný posluchač PŠM smíš přijít i dnes.


Dneska asi neé,mám vycházky a bude mně čekat náštěva z Moravy na bráně :smoke5:

Re: Pražská restaurační turistika

25 úno. 2010, 16:37

Fanýs píše:Ve čtvrtek 25.2.2010 to zkusíme v restauraci Na rybárně, Gorazdova 17, P2
Náhradní: Stará doba, Gorazdova 22, P2, PU 32
2. náhradní: ***/3 Česká restaurace, Jenštejnská 2, P2 (21.1.10)

Takže rovno si to nasmerujte do prvej náhradnej...

Re: Pražská restaurační turistika

26 úno. 2010, 09:17

Stará doba velmi příjemně překvapila, pivo skvělé (pil jsem řezaný, kozel + plzeň) jídlo dobré, avšak trochu dražší, jediný nešvar byl, že v tagliatele s houbami za 130 jsem čekal aspoň hříbky a ne jen žampiony. K jejich dobru přispívá to, že žampiony byly čerstvé a ne nakládané. Chuťově to jídlo bylo jinak výborné. Jsou tam vysoký stropy, takže s dýmem není žádný problém. Celkově můj dojem je na 3* za podmínky 2 cenovky.

Re: Pražská restaurační turistika

26 úno. 2010, 09:47

Áno, Stará doba je pitím ešte trojka, ale jedlom už dvojka. Každopádne príjemná obsluha (snáď nikdy sme nemuseli čakať na pi(ti)vo), jedlo chválitebné, pitivo v pohode. Prostredie veľmi príjemné, klimatizácia funkčná, s fajkou nemal nikto žiaden problém. Rozhodne aspoň za ***.

Inak veľká spokojnosť, veľmi príjemný večer.

Ad u Havrana: je zaradená v nedoporučených, pretože na e-mailový dotaz ako by sa tvárili na skupinku ľudí s dýmkou sa netvárili veľmi nadšene. Že vraj nemajú dostatočnú klimatizáciu. Cigareťáci im ale nevadia.

Re: Pražská restaurační turistika

27 úno. 2010, 00:40

:ot: - turisti, nechcete se prezentovat s možností putovních srazů v rámci pražské buňky ve veřejném vlákně viewtopic.php?f=4&t=2234&p=209114#p209114 ? S kontaktní osobou Fanýsem, např. ?

Re: Pražská restaurační turistika

27 úno. 2010, 01:01

Fénix píše::ot: - turisti, nechcete se prezentovat s možností putovních srazů v rámci pražské buňky ve veřejném vlákně viewtopic.php?f=4&t=2234&p=209114#p209114 ? S kontaktní osobou Fanýsem, např. ?

Již jsem přemlouval Pištu, aby přesunul celé turistické vlákno do veřejné části. Naše sbírka pipe friendly hospod se může hodit každému dýmkaři. Mluvil jsem např. s Hingarem a jeho klub občas má s místem setkání potíže. Stejně mám v plánu takový seznam udělat na svých stránkách včetně hvězdičkového hodnocení (až dodělám daně a budu mít čas se tomu věnovat).
http://www.hint.cz/tabak/index.htm

Re: Pražská restaurační turistika

27 úno. 2010, 09:33

Už niekoľko krát som sa chcel o tom s Fandou na PRT pobaviť, ale holt boli dôležitejšie problémy na riešenie. Takže za mňa áno, bol to pôvodný zámer.

Re: Pražská restaurační turistika

27 úno. 2010, 10:11

Jedna hospoda z pilnosti. Švejk restaurant, Dlouhá 20, P1. Pěkná restaurace, vlídný výčepní a milá servírka. Kouření dýmky bez problémů i v době oběda (byl jsem tam od 11.30 do 12.30). Jediný problém: Je určena pro turisty, takže UP 45,- Kč. Z toho důvodu ji ani nezařazuji do plánu a rovnou hodnotím sám.

Re: Pražská restaurační turistika

27 úno. 2010, 21:49

Hellshit - zrovna pristi tyden Fanda zadal mnou navrzene hospody a ja ani jeden den nepujdu. Ve stredu mam narozeniny, takze oslava doma a ve ctvrtek jdu s manzelkou do divadla (to je za trest za ty narozeniny :D ) Kdyby s tema hospodama slo jeste manipulovat tak bych prosil presun Plavcu na ctvrtek 18.3. - vzhledem k tomu ze toho jedenactyho jdete na PSM.

Jo a k Suchy dasni - je to sice naproti plavcum, ale nevim jestli je to neco pro PRT, protoze je to hospoda kde je nekolik stolu na stolni fotbalek hraje tam celkem nahlas muzika a kdyz bezi v tv sport tak tam maj velkoplosnou projekci, teda pokud se neco za posledni 3 roky nezmenilo - jinak me tam s dymkou nevyhodili, ale dymku jsem tam naposled kouril opet pred tremi lety. Od te doby jsem tam nejak netihnul - U Plavcu (je to standardni ctyrka) je to naprosto vzdy fajn.

Re: Pražská restaurační turistika

27 úno. 2010, 22:17

Pozor na přání midlocha došlo ke změnám v plánu.

Re: Pražská restaurační turistika

02 bře. 2010, 16:20

K plánovanému Regentovi, informace staré cca 2roky:
Je to hospoda v podzemí, v podstatě bez oken a jediný přístup vzduchu je tam vstupními dveřmi. Vaří průměrně, pivo Staropramen (hnusné jako všude) a při placení pozor jeden výčepák si rád přilepšoval (druhý - Petr - naproti tomu vždy přesný do koruny...)

Re: Pražská restaurační turistika

02 bře. 2010, 17:18

Podle webu U Regenta pivo (PU) mají. Ventilace nebývá můj problém, alespoň mi nekradou můj dým. Jeden špatný pohled a jdeme dál, jsme přece turisté. :wink:
ResPUBliku jsem testoval nedávno a je cca 100 metrů od Regenta.
Naposledy upravil Fanys dne 02 bře. 2010, 18:38, celkově upraveno 1
Téma uzamknuto