Switch to full style
NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...
Téma uzamknuto

Re: Pražská restaurační turistika

24 bře. 2010, 09:40

Obě moc dobré,znám.Místo mého bývalého působiště :smoke5: Kdybych dneska šel,dal bych přednost Kašpárkovi.Dobrá volba Fando :ok:

Re: Pražská restaurační turistika

24 bře. 2010, 09:54

Dýmák píše:Obě moc dobré,znám.Místo mého bývalého působiště :smoke5: Kdybych dneska šel,dal bych přednost Kašpárkovi. Dobrá volba Fando :ok:

Obávám se, že zaměňuješ Kašpárka s Kašparem. Jsou to dvě různé restaurace a obě Praha 10.

Re: Pražská restaurační turistika

24 bře. 2010, 10:01

Jj máš pravdu.Kašpárek je moc příjemná restaurace.

Re: Pražská restaurační turistika

24 bře. 2010, 10:19

Dýmák píše:Jj máš pravdu.Kašpárek je moc příjemná restaurace.

Kašpárka také znám, ale je daleko od metra. Takže mi tu nedělej guláš, dnes jdeme ke Kašparovi kousek od metra Strašnická.

Re: Pražská restaurační turistika

24 bře. 2010, 10:27

jj koukal jsem, guláš mají hovězí :wink: Co to tak tady pozvolna sleduji, tak tato putna vypadá slibně :smoke1: Jen mám takové neblahé tušení, že Vás tam s dýmkama asi nebudou mít moc rádi, ale rád bych se pletl. Užijte si to :wink:

Re: Pražská restaurační turistika

24 bře. 2010, 10:36

:arrow: Fanýs: to bych si nikdy nedovolil Fando :twisted: ale u Kašpárka maji ještě lepčí guláš než dělám já a můžou se i dýmky,vyzkoušené.Od metra kousek vede stezka odvahy,běhá tam šílená Berta a třeba by jste si cestou domu po setmění ještě trochu zašpásovali :lol:

Re: Pražská restaurační turistika

25 bře. 2010, 08:22

Dnes ve čtvrtek 25.3.2010 to zkusíme v restauraci U Kroka, Vyšehradská 31, P2
Náhradní: U dobré myšlenky, Podskalská 27, P2,

Re: Pražská restaurační turistika

25 bře. 2010, 09:53

Vcera sme se Sianem znovuotestovali Budvarku na kulataku, jestli se nezkazili. Jo, pekne tam bylo :puffy:

Re: Pražská restaurační turistika

25 bře. 2010, 10:47

Kašpárek je výborná volba - prožil jsem tam takřka celé čtyři gymnazijní roky (chodil jsem na Voděradskou).

Re: Pražská restaurační turistika

25 bře. 2010, 10:51

pitrson píše:Vcera sme se Sianem znovuotestovali Budvarku na kulataku, jestli se nezkazili. Jo, pekne tam bylo :puffy:

No vidíte a já ji chtěl dát znovu na 8.4. :think:

Re: Pražská restaurační turistika

25 bře. 2010, 11:00

Fanýs píše:No vidíte a já ji chtěl dát znovu na 8.4. :think:

Já myslím, že ani jeden z nás nebude proti ;-)

Re: Pražská restaurační turistika

25 bře. 2010, 11:02

Fanýs píše:No vidíte a já ji chtěl dát znovu na 8.4. :think:

Ok, pisu si do planovace... :puffy:

Re: Pražská restaurační turistika

25 bře. 2010, 11:24

:arrow: Fanýs: Dobrá volba,opravdu příjemná hospůdka.Pokud se mi povede zrušit večeři s panem ministrem,můžete počítat i s mou účastí :smoke5:

Re: Pražská restaurační turistika

25 bře. 2010, 11:31

Dýmák píše::arrow: Fanýs: Dobrá volba,opravdu příjemná hospůdka.Pokud se mi povede zrušit večeři s panem ministrem,můžete počítat i s mou účastí :smoke5:

Jestli dáš přednost večeři s jakýmsi ministrem (je jich jak psů) před námi, tak se smrtelně urazíme. :naughty:

Re: Pražská restaurační turistika

25 bře. 2010, 11:40

Ne já ho vezmu sebou a bude PŠM jak řemen :lol:
Téma uzamknuto