Switch to full style
NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...
Téma uzamknuto

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika)

14 lis. 2010, 12:24

Pani, zajtra 15.11.2010 budem mat cas asi 2-3 hodiny casu v centre Brna. Viete mi prosim niekdo doporucit, kde sa da za mrzky peniaz najest, dat nejake pivo a pofajcit fajku? Dakujem

Ivan

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika)

14 lis. 2010, 21:50

isch píše:Pani, zajtra 15.11.2010 budem mat cas asi 2-3 hodiny casu v centre Brna. Viete mi prosim niekdo doporucit, kde sa da za mrzky peniaz najest, dat nejake pivo a pofajcit fajku? Dakujem

Ivan


U Švejka (na České ulici, přesněji "na Čáře"), kde jsme seděli s kolegou minule, dostaneš bramborák asi za 39 Kč (většinou nutno lehce dochutit), pivo (Master) za 35 a dýmku můžeš kouřit dle libosti. Dále lze k Pegasovi (jídlo prima, pivo prima, kouřit lze). Ve Skanzeenu na Pekařské se dá dobře jíst a pít, ale kouřit už ne. Víc si teď nevzpomenu.

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika)

15 lis. 2010, 07:34

Dakujem

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika)

15 lis. 2010, 18:26

Co byste řekli na společné posezení tento týden? Je mi celkem jedno kdy a kde.. :plaster: :)

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika)

15 lis. 2010, 22:27

Dakujem za tip na Pegasa, bolo to velmi slusne...

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika)

15 lis. 2010, 22:56

JaN píše:Co byste řekli na společné posezení tento týden? Je mi celkem jedno kdy a kde.. :plaster: :)

já jsem jako vždy pro. můžu zítra, ve středu i ve čtvrtek. co se týče místa, Přemek minule navrhoval kavárnu Spolek (pěkné prostředí+dobrá káva), ale nebránil bych se ani hospodě či výčepu jakéhokoliv druhu...

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika)

16 lis. 2010, 11:19

Můžeme vyzkoušet ten Spolek. Já jsem tam byl kdysi dávno a jenom jednou.. Co třeba dneska v 6? Přidá se někdo?

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika)

16 lis. 2010, 12:28

dobrá, zašel bych. tak tedy 18:00 kavárna Spolek. možná dorazím lehoučce po šesté, uvidím, jak to stihnu..
tak tedy nashle tam.

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika)

17 lis. 2010, 21:19

Včera s rajtyšem proběhlo 5 Budvarů a nějaké dýmky.. Old Gowrie, Old Dublin a nakonec UF.. Dobrá párty.. Díky Přemkovi za tip na Spolek..

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika)

18 lis. 2010, 14:18

JaN píše:Včera s rajtyšem proběhlo 5 Budvarů a nějaké dýmky.. Old Gowrie, Old Dublin a nakonec UF.. Dobrá párty.. Díky Přemkovi za tip na Spolek..


Rádo se stalo. Příště všici spolem! :ok:

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika)

21 lis. 2010, 19:10

Zítra, tj. v pondělí v 18:00 h. ve Spolku na Orlí ulici.

Obrázek

Chce se někomu na jednu, dvě, tři dýmky? Mám nové kousky, tož je chci zaškolit ! :)

Přemek

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika)

21 lis. 2010, 22:37

no určitě bych si rád přišel zabafat, jen ještě nevím jak budu mít čas. dal bych zítra během dne vědět. možná budu tou dobou ve městě, tak bych se zastavil...

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika)

22 lis. 2010, 15:57

tak bohužel, dnes mi to nevyjde. mám tento týden kotel práce. užijte si poklidné dýmání! :ok:

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika)

22 lis. 2010, 16:28

Já dneska taky bohužel nemůžu.. :(

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika)

22 lis. 2010, 20:41

Ono tam dneska stejně nebylo místo - takže vlastně všecko dobře dopadlo...

(Nakonec jsem byl v Alfa kavárně na Poštovské a řádně jsem jim to tam zadýmal.. :smoke5: :smoke5: :smoke5: :smoke5: :smoke5: :smoke5: :smoke5: :smoke5: )
Téma uzamknuto