Kde jsou, kde jen jsou?

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Re: Kde jsou, kde jen jsou?

Příspěvekod klasik51 » 24 zář. 2018, 18:57

:ok: Jj, tatarák může klidně bejt. :yum: Jsem se ho něco navozil. :wink:
Kolik lidí se Honzovi vejde do dílny? Já bych tedy nekrouhal ale přijel, to zase jó, setkat se s kamarády. :puffy:
Zamluvit si spaní v chudobinci. :think: proč né
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Kde jsou, kde jen jsou?

Příspěvekod Yetenek » 24 zář. 2018, 22:51

Tak strouhajících se do Honzovy dílny asi moc nevejde, klábosících by se vešlo podstatně více.
Strouhat bych taky nemusel, asi bych přivezl jednu nebo dvě fajfky, které mám rád a je to na nich bohužel vidět (taky jsem s nimi pár let zpět začínal), aby jim Honza vrátil bývalý lesk. Tatarák by byl bonus, dobrému tataráku prostě nelze odolat. :yum:
Ale je tu jeden zádrhel - když jsem byl u Honzy já, tak jsme se po "pracovní době" odebrali do Pivovaru, kde se pravděpodobně teď díky zku.venýmu zákonu 65/2017 Sb. nekouří, což by znamenalo setrvat u Honzy až do odchodu do chudobince :think:
Uživatelský avatar
Yetenek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1736
Věk: 61
Registrován: 11 lis. 2011, 09:53
Bydliště: Sadská

Re: Kde jsou, kde jen jsou?

Příspěvekod Copatej » 24 zář. 2018, 23:26

No a je to tady zas a znova! Tak bych ke Smrťákovi jel. Nestrouhal, páč to neumím, nikdy neuměl a umět nebudu. Chtěl bych být však posilou pro kamarády, které jsem zase více jak rok, či dva neviděl. Můžu Vám k tomu brnkat na kytaru, třeba Kominíčka - a když pojede Basa, bude to jako před mnoha lety! Užijeme prdel od A do Z. Včetně "krvavých zad"! Ale to je (a na to si nestěžuji) zase to stejné poctivé jádro klubu. To se můžeme setkat v naprosto stejném složení v "Kloučkově", v "Písku", v "Šumperku" v "Bratislavě" ...a nebo kdekoliv jinde!!! A zase to bude jen a jen ta stará "známá písnička". Je pravda, že na posledním celorepublikovém srazu na Tvrzi Holešice byli i poměrně nový členové, kterým bych tuto aktivitu nerad upřel, naopak bych jí vypíchl jako velmi ceněnou - například kamarádi jetam, JaRooN, ttygr s doprovodem manželek či bez. Bohužel jak se říká "papír snese všechno", nakonec nás bylo z původních 35 přihlášených zůstala jen větší polovina. No nevadí. Veliká poklona Šimimu a dalším - například Brňákům, kteří vážili dlouhou cestu a nelitovali přijet. Ale O TOM TO CELÉ JE!!!! Dýmka.net není jen Praha!!! Je to celá republika i Slovensko a i jiné státy!!! Viz sraz v Javorníku a kamarád pipemaker z Polska Zbyšek Bednarčik!!!

Na 99% všech svých kolegů a kamarádů mám já osobně telefonní číslo. Jak napsal klasik51. Budu-li chtít, můžu jim zavolat a můžeme se setkat. To ale neřeší nic víc, než jeden telefonát. Z polovinou z nich se vídám a několikrát do roka setkávám. A ti ostatní? No na to jsem byl připravený, že je právě uvidím na těchto srazech a společně užijeme hromadu zábavy.

Tak tedy co dál?
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Kde jsou, kde jen jsou?

Příspěvekod Šimi » 25 zář. 2018, 05:36

Dál?
Prostě najdeme místo, kde nás nechají si zapálit a srazíme se ;)
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Re: Kde jsou, kde jen jsou?

Příspěvekod klasik51 » 25 zář. 2018, 19:23

No jak to napsat? Na tvrzi se ukázalo pár "nových" pravda, doplnim Copajdu, Biftek, Vítek, .........
Nicméně Vítek i JaRoon zase zmizeli.
Z takového toho jádra, jak se říká, kdo zůstal na foru? Západní čechy nic. Jižní čechy klasik. Morava Šimi, Michal (a taková to byla silná buňka)
Severní čechy tam to byla vždycky slabota. Středočeši + Praha Jakub, jakub, Nevill, Copatej, Basa (po přestávce), Kovářskej, Mihra (asi za hranicema),
Tapinek, Jcp, Pitrson, asi jsem na někoho zapomněl, ale moc jich nebude.
Jinak to všechno odpadlo ale naštěstí přišla další vlna, jako Dejmal, Peťák, Rog, Gimli, Baskervil, Yetenek, ...... a další a další :clamp:
A stále jsou lidi, kteří jsou ochotní se zapojit do klubového života. :ok: Tak že žijem. :puffy: Je jich méně, ale jsou.
A je pár lidí, kteří odešli a zase se vrátili. :puffy:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Kde jsou, kde jen jsou?

Příspěvekod kovářskej » 03 říj. 2018, 09:54

Tak hlásím že Scalex se neodstěhoval za polární kruh ani do afrických pustin ba ani se neutopil v močce. Včera jsem šel po městě za pár drobnostma do železářství a naproti je čistírna peří s vývěskou kam se vyvěšujou parte. No a vedle těch úmrtních oznámení je taková vývěska spolku pro boj proti Azosu (fabrika produkující smrady na Zálabí). A že se blížej volby tož tam měli vyvěšený tlamy lidí, kteří s tím spolkem kámoší a proti Azosu bojují a navíc ještě kandidují do městskýho zastupitelstva. A vedle sebe tam na mě čuměli z fotek David Šitavanc ( taky občasnej fajkař ) no a Mirek Hlavička což je Scalex. To by mě teda zajímalo jak s těma obsesema z cizích jiných názorů bude v tý politice vegetit :think:
Uživatelský avatar
kovářskej
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 57
Registrován: 05 říj. 2007, 08:41
Bydliště: Všechlapy , okr. Nymburk

Re: Kde jsou, kde jen jsou?

Příspěvekod Fénix » 03 říj. 2018, 10:53

Myslím, že u něj jde o to, že v politice předpokládá, že se bude přít a hádat o zásadní názorové postoje, ale to samé nechce absolvovat na foru týkajícím se jeho koníčku.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Kde jsou, kde jen jsou?

Příspěvekod basa333 » 04 říj. 2018, 11:00

divné, že jsem si tohoto vlákna dosud nevšiml :oops: . věc je taková, že dýmkařské činnosti jako takové není obecně moc přáno - v hospodách prakticky není možné se sejít a vůli a sílu k pořádání soukromých srazů v místech, kde je kouření "problematické", také každý nemá. no a ne každý má možnost si dát dýmku tehdy, když by chtěl, ať již z časových či jiných důvodů. takže si asi tak nějak zapálíme jednou za týden, když máme čas, možnost a chuť, přitom si dáme tabák, který máme rádi, ovšem o kterém už toho bylo napsáno tolik, že nějaké další hlubokomyslné úvahy těžko někdo vyplodí. nových tabáků se zas tolik nerodí (tady musím smeknout za iniciativu etrafiky ve směru DTM), spousta kolegů (včetně mě) má při tomto tempu a občasném doutníku zásoby tabáků a dýmek z workshopů asi do konce života a tak se logicky tématický náboj fóra poněkud zpomalil a uskromnil. doby, kdy jeden workshop plynule navazoval na druhý, se už asi nikdy nevrátí a atmosféru této doby asi nikdo do konce života nezapomene. fórum je tedy jakýmsi odrazem doby a zažitých časů - nemyslím, že by skomíralo, jen se dostalo na jakousi úroveň dloholetých manželství: i mlčet spolu je hezké (dobře, alespoň občas :wink: ). také všichni stárneme a ne každý může pařit jako kdysi (léta běží, vážení...). buďme rádi, za to, co je, však ono není tak zle, aby nemohlo být lépe.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Kde jsou, kde jen jsou?

Příspěvekod tifik » 04 říj. 2018, 12:04

:ok:
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Re: Kde jsou, kde jen jsou?

Příspěvekod jorgos » 04 říj. 2018, 16:40

:arrow: basa333

Napsal si to přesně... :clamp: :clamp: Jak by řekl klasik : C´est la vie.....
Uživatelský avatar
jorgos
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2647
Věk: 53
Registrován: 28 zář. 2008, 18:37
Bydliště: Znojmo

Re: Kde jsou, kde jen jsou?

Příspěvekod klasik51 » 04 říj. 2018, 18:24

basa333 píše: kdy jeden workshop plynule navazoval na druhý, se už asi nikdy nevrátí a atmosféru této doby asi nikdo do konce života nezapomene.

Tome uctivost :ok: hezky jsi to celé napsal a tohle bych někam vytesal, třeba do kamene. :clamp:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Kde jsou, kde jen jsou?

Příspěvekod Copatej » 05 říj. 2018, 01:07

klasik51 píše:...vytesat, třeba do kamene. :clamp:

Konkrétně Ty si to napiš do domácího notýsku. Na vytesaný kámen by si během pár dnů zapomněl :smoke5: .

:arrow: Basa
Plně podepisuji :smoke5: Hlavně to ani Ty nikam netesej :palm: :lol:
Leda, kdyby tento prolog byl v němčině.
Apropó, kdy uděláme my dva ze sebe opět po dlouhých létech pimpulíny a dáme obecenstvu Kominíčka a v zápětí Krvavá záda? :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Kde jsou, kde jen jsou?

Příspěvekod klasik51 » 05 říj. 2018, 05:43

:naughty: já nezapomínám, to jenom Ty žiješ v bláhové naději, že to tak je.
Já i když dělám, že si nepamatuju, tak si pamatuju. :twisted:
A to s tou němčinou, to bylo dobrý :D :smoke1:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Kde jsou, kde jen jsou?

Příspěvekod kovářskej » 05 říj. 2018, 07:08

Už vidím Toma, jak někde u hranic s dojčlandem leze po štaflích kolem kamenného bloku, po kapsách kamenický mlátky a dloubá a mlátí až kusy skal odletují. :puffy:
Uživatelský avatar
kovářskej
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 57
Registrován: 05 říj. 2007, 08:41
Bydliště: Všechlapy , okr. Nymburk

Re: Kde jsou, kde jen jsou?

Příspěvekod basa333 » 05 říj. 2018, 09:28

Copatej píše:Apropó, kdy uděláme my dva ze sebe opět po dlouhých létech pimpulíny a dáme obecenstvu Kominíčka a v zápětí Krvavá záda? :lol: :lol:


čistě teoreticky bych to viděl na předvánoční minisraz, ale jestli na kominíka opravdu dojde... :pray: :pray: :pray: :lol:
ty krvavý záda bych asi neviděl jako hlavní problém :wink:
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků