Jak jste se dozvěděli o Foru Dýmka.net ?

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Jak jste se dozvěděli o Foru Dýmka.net ?

Internetový vyhledavač (Seznam., Google...)
82
55%
Informace / odkaz z jiných stránek (včetně Dýmka.tk)
39
26%
Osobní doporučení
23
15%
Jinak
5
3%
 
Celkem hlasů : 149

Re: Jak jste se dozvěděli o Foru Dýmka.net ?

Příspěvekod luispk » 08 čer. 2016, 21:48

Moja mama mi o ňom rozprávala. :-D
Uživatelský avatar
luispk
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 81
Věk: 47
Registrován: 03 led. 2014, 19:37
Bydliště: Praha

Re: Jak jste se dozvěděli o Foru Dýmka.net ?

Příspěvekod Marvin » 10 čer. 2016, 18:37

1. Googlen na eTrafiku
2. Z eTrafiky odkazem sem...
3. Bájo fórum :)
Uživatelský avatar
Marvin
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 7
Věk: 56
Registrován: 10 čer. 2016, 15:34
Bydliště: Karlínské Emiráty

Re: Jak jste se dozvěděli o Foru Dýmka.net ?

Příspěvekod michals » 03 led. 2018, 14:00

Vlastně dvěma nezávislými kanály - 1. Pro zadání do Google mi řada diskusí vyjela právě na Dymka.net, 2. Z eTrafiky.

Celkově bezva stránky.
Uživatelský avatar
michals
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 29
Věk: 39
Registrován: 26 pro. 2017, 01:13
Bydliště: Praha

Re: Jak jste se dozvěděli o Foru Dýmka.net ?

Příspěvekod NoLub » 17 dub. 2018, 17:32

Hledal jsem informace o doutnících, zadal jsem na google "forum o doutnicich" a Dýmka.net byl hned první odkaz. :ok:
NoLub
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 6
Věk: 53
Registrován: 31 říj. 2017, 20:18
Bydliště: Bechyně

Re: Jak jste se dozvěděli o Foru Dýmka.net ?

Příspěvekod Tobias » 22 dub. 2018, 07:50

Hledal jsem fórum o doutnících a na googlu to byl hned první odkaz. :ok:
Tobias
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 2
Registrován: 22 dub. 2018, 06:12

Re: Jak jste se dozvěděli o Foru Dýmka.net ?

Příspěvekod Lub » 26 dub. 2018, 07:11

Asi jako většina. Do vyhledávače - dýmka fórum a bylo to. Dnes bych řekl, že než se člověk odhodlá ke koupi první dýmky, měl by si projít toto fórum, aby věděl, do čeho jde. A když už by si myslel, že ví vše, vždycky tady najde něco, co ještě nevěděl. :wink:
Uživatelský avatar
Lub
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 30
Věk: 60
Registrován: 24 dub. 2018, 09:24
Bydliště: Svitavy

Re: Jak jste se dozvěděli o Foru Dýmka.net ?

Příspěvekod itrnda » 28 čer. 2020, 21:26

Tak (“tož” pro Moraváky), já to mám trošku jinak:

Sedím si jednou takhle na dvorečku, bylo sotva 23 hodin, a najednou jakýsi prudký záblesk na obloze. Kouknu na iRadar - ani omylem! A přesto - zase to za minutu zablýsklo!

A hele - byli to dva Marťani, jenom to zahučelo a křišťálový talíř byl u nás na dvoře. První vylezl “TTT” a koukám jako vrána - v hubě Falconku (kroucenou, Mars Original Made). A že prý - kde je v Prostějově dýmkařství. Že uviděli s DDD už z výšky malý řeřavý uhlík u mne na dvoře, takže přistáli zde, protože obdivovali, jak jsem o ten uhlík vzorně pečoval.

Pak vystoupil druhý nazelenalý mužíček (představil se jako “DDD”) a tomu viselo z jednoho z otvorů v obličeji něco, co jsem zprvu považoval za svůj dávno ztracený a oplakaný špunt z umývadla. Až když přišel DDD trošku blíž a přečetl jsem na špuntu nápis “BiftekPipes Mars Origin”, došlo mi, že se vlastně jedná taky o dýmkaře.

A DDD hned na mne - že je jako DDD a kde prý sežene v Prostějově Taras Bulba Tobacco. A že u nich ministr pro pozitivní vývoj všeobecného blaha GGG pěstování tabáku úplně zakázal, takže oni teď vše nakupují přes AliExpress ze Země (zatímco agresivní opozičníci XXX a WWW se prý chystají rozbít GGG hubu). Akorát ten tabák přijde dost draho a dodací lhůty jsou tak od pěti let (nad 50 let zadarmo), a tak si s TTT v absťáku sami sestavili raketu (prý to stálo tři desetiny marsollaru, ale neumím to porovnat s naší měnou) a rozhodli se Tarase Bulbu (dále jen TB) dovést, a možná rozprodat zbytek BBB a VVV.

Situace je prý u nich dost vyhrocená, chystají se masové protesty, JJJ a KKK jdou s nimi, jen SSS se dosud nevyhranil. AAA i EEE jsou zatím jednoznačně proti, ale čekají, jak dopadne žaloba ministra pro zhubnutí Marťanů HHH proti pečení křišťálových rohlíčků nad lávovými sirnými žlutozelenými plameny. Taky se prý trošku bojí, jestli předseda vlády CCC na ně nepošle policejní složky, protože kromě YYY a QQQ je u nich i ničeho se neštítící UUU, který vytáhne Marsobijku, než bys řekl “švec”. Ti se ale zatím naštěstí soustředí na XXX a WWW, kteří svůj úmysl rozbít hubu GGG už mezitím zveřejnili na Marsittru, což je prý jejich sociální síť, kde můžete zveřejnit hned tři až čtyři slova.

Já jsem byl tenkrát nezkušený dýmkař, nevěděl jsem, že kulomety, které měli oba přes rameno, jsou vlastně kalumety, tak jsem horečně hledal na Googlu Tarase Bulbu, a tak jsem našel toto fórum, kde se to pozitivními recenzemi na TB jen hemžilo! A tak jsem to tu vlastně objevil!

Mohl bych samozřejmě pokračovat, ten příběh měl tenkrát dost děsivá pokračování (TTT se mne ptal, kde že je vlastně ta slavná noclehárna zahraničních dělnic, DDD by zase rád vyzkoušel noční směnu v místní chemičce, no ráno bylo fakt o čem debatovat u snídaně), ale to už bych byl asi trošku OT.

Tak tolik jen tak ve stručnosti. Můžete tomu věřit, nebo ne. Je to jen váš problém.
Uživatelský avatar
itrnda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 361
Věk: 59
Registrován: 13 kvě. 2020, 15:33
Bydliště: Prostějov

Re: Jak jste se dozvěděli o Foru Dýmka.net ?

Příspěvekod klasik51 » 29 čer. 2020, 07:49

Tak já tomu věřim doslova. :twisted: :puffy: :ok:
A jestli chceš vědět proč? Tak den před tím, byli u mne na zahradě. :smoke1:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Jak jste se dozvěděli o Foru Dýmka.net ?

Příspěvekod Alter Egon » 29 čer. 2020, 14:43

Pánové, jste si jistí, přiznejte se, že vy si ten tabák něčím kořeníte? :twisted: :mryellow:
Uživatelský avatar
Alter Egon
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1318
Věk: 38
Registrován: 17 zář. 2013, 19:26
Bydliště: Benešov

Re: Jak jste se dozvěděli o Foru Dýmka.net ?

Příspěvekod itrnda » 30 čer. 2020, 18:47

:smile: Alter Egon: A ty se zase přiznej, že sis opravdu nikdy nevylepšoval svoje blendy alespoň špetičkou drti z nasušených lysohlávek!? To ti pak přijdou samy takové skvělé myšlenky, jakože když si nacpeš dýmku jen do do dvou třetin, tak se vyhneš při kouření té poslední třetině, která už není bůhvíco.
Uživatelský avatar
itrnda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 361
Věk: 59
Registrován: 13 kvě. 2020, 15:33
Bydliště: Prostějov

Re: Jak jste se dozvěděli o Foru Dýmka.net ?

Příspěvekod Bentley » 30 čer. 2020, 22:30

Teda iTrndo, co všechno ti TTT a DDD napovídali... Vždyť oni na toho Tarase lítaj, na to jak je lacinej, má největší tah, jsou za chvíli doma. Když tu rachejtli naládujou virginií, tak to stojí mnohem víc a hned za Berounem jim to začne škytat, letí tejden a museli si do kabiny dodělat čůrací trubku. A když dají Latakii, tak je při návratu chytí čuchdar celní stráže a dostanou flastr za nepovolené lítání. A jestli si myslíš, že v tom pytlíčku co DDD zapomněl na dvoře byly lysohlávky, tak počkej do podzima. Oni kluci ty houbičky docela pošlechtili... Od začátku října bacha na malé uzavřené místnosti a zapalovač :mrgreen:
Uživatelský avatar
Bentley
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 515
Věk: 64
Registrován: 15 lis. 2006, 10:23
Bydliště: Praha 6

Re: Jak jste se dozvěděli o Foru Dýmka.net ?

Příspěvekod basa333 » 01 črc. 2020, 08:42

pánové, začínáte být mírně OT :wink:
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Jak jste se dozvěděli o Foru Dýmka.net ?

Příspěvekod Bentley » 01 črc. 2020, 16:46

Mírně? Díky Baso! :oops:
Uživatelský avatar
Bentley
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 515
Věk: 64
Registrován: 15 lis. 2006, 10:23
Bydliště: Praha 6

Re: Jak jste se dozvěděli o Foru Dýmka.net ?

Příspěvekod itrnda » 01 črc. 2020, 20:30

Baso333 - můj první příspěvek OT nebyl, stojím si za ním a klasik51 to, že to není nějaká vyčteninka, verifikoval :ok:

Další reakce mne příjemně dostaly, chlapi zde holt nejsou všední a umí naskočit i na mystifikace a tak. Zdravím je! :clamp:

Tvoje připomínka byla vlídná a jako moderátor máš pravdu, respektuji ji, byl by tu z toho za chvíli z toho chlív a dada!

Já jen ještě drobnou poznámku - pročítám se zájmem i starší témata, a když se mi zdá, že by stálo za to je trošku oživit a znovu rozproudit, tak to občas zkouším. Minimálně se vrátí na první list (kdo kliká na strany 2, 3, 4). Někdy jsou to věci, které by možná stálo za to trošku oživit, možná i pro začátečníky. Vy - zkušení a ostřílení fajkaři dnes spíše fajnšmekrovsky debatíte o nových dýmkách našich skvělých pipemakerů, ale těch témat je tolik...

(Tím ale nechci tvrdit, že zde není cca 10-20 neúnavných osobností a členů klubu, které obdivuji pro jejich permanentní trpělivost pomáhat začínajícím. :smoke5: )
Uživatelský avatar
itrnda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 361
Věk: 59
Registrován: 13 kvě. 2020, 15:33
Bydliště: Prostějov

Re: Jak jste se dozvěděli o Foru Dýmka.net ?

Příspěvekod Redbaron » 29 črc. 2020, 12:13

Chtěl jsem vědět jak začít s dýmkou, tak jsem zadal do vyhledávače dýmka fórum. Nevím kolikátý odkaz to byl, ale hlavní je že jsem zde.
Uživatelský avatar
Redbaron
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 6
Věk: 44
Registrován: 01 črc. 2020, 13:59
Bydliště: Neratovice

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků