Jak jste se dozvěděli o Foru Dýmka.net ?

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Jak jste se dozvěděli o Foru Dýmka.net ?

Internetový vyhledavač (Seznam., Google...)
82
55%
Informace / odkaz z jiných stránek (včetně Dýmka.tk)
39
26%
Osobní doporučení
23
15%
Jinak
5
3%
 
Celkem hlasů : 149

Re: Jak jste se dozvěděli o Foru Dýmka.net ?

Příspěvekod jajo » 01 kvě. 2011, 13:33

Ja taktiež, ako mnohí z nás, dal som si poradiť od strýka Googla, no a potom už to bola cesta dolu s kopca. Ale nebanujem, som tu taktiež rád ... :smoke5:
jajo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1003
Věk: 72
Registrován: 15 zář. 2006, 13:19
Bydliště: Šamorín

Re: Jak jste se dozvěděli o Foru Dýmka.net ?

Příspěvekod Rog » 01 kvě. 2011, 13:34

Ja som hľadal nejaké informácie o cigarách a humidoroch a našlo mi to vlákno o doutníkoch tu na fóre. No a postupne som čítal ďalšie a ďalšie témy. Pod vplyvom vlákna Latakia versus zvyšok sveta som išiel jeden latakiový tabak.. .a urobil som dobre :D
No a tak som čítal ďalšie a ďalšie témy a robil stále ďalšie a ďalšie dobré veci..
Uživatelský avatar
Rog
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3316
Věk: 44
Registrován: 08 kvě. 2010, 23:08
Bydliště: Košice

Re: Jak jste se dozvěděli o Foru Dýmka.net ?

Příspěvekod Scalex » 01 kvě. 2011, 13:58

Úplně první dýmkařské stránky, co jsem četl ještě před tím, než mě to chytlo, byly Tutonovy stránky (www.tutonovo.net). Pak jsem navštívil ještě pár dýmkařských blogů, které už dnes neexistují. Hrozně se mi líbilo, jak tam lidé popisovali své dýmky a psali příběhy, jak k té dýmce přišli a jak pro ni hledali tabák a podobně. Říkal jsem si, že ač nekuřák, tohle by se mi líbilo - že to není jen vyběhnutí před kolbenku, vdechnutí dvou papírových trubiček během pěti minut a zase vběhnutí zpět. Ale nějak jsem se neuměl rozhoupat. Pak jsem z Tutonových stránek zkoušel odkazy a našel jsem dýmku.tk i toto fórum. Více než čtvrt roku jsem si ho jen četl, nasával informace, dělal si obrázek o jednotlivých lidech z fóra a zjišťoval, kdo asi bude či nebude moje krevní skupina. Až pak jsem si pořídil první dýmku.
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

Re: Jak jste se dozvěděli o Foru Dýmka.net ?

Příspěvekod pepson » 01 kvě. 2011, 15:33

Foter dostal z recesie od kamarátov BPK biliard a ja som to chcel vyskúšať, samozrejme, že to bolo fiasko, tak som sa nasrdil a "googlil" až som sa dostal sem. Stálo ma to pekných pár peňazí, ale tá radosť z pekného dreva a pohody z pálenia dobrého tabaku za to rozhodne stojí. A ako výrazné plus beriem aj tú srandu tu na fóre.Napríklad nočné mory z čiernych puntíkov som mal naposledy v škôlke a je to tu opäť :twisted:-no nie je ten život krásny, Zdeňku?? :wink:
Uživatelský avatar
pepson
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2239
Věk: 49
Registrován: 13 pro. 2008, 19:06
Bydliště: Prievidza

Re: Jak jste se dozvěděli o Foru Dýmka.net ?

Příspěvekod Nevill » 01 kvě. 2011, 16:11

No, ono už to je skoro sedm let zpátky, ale našel jsem to ve vyhledávači když jsem si tenkrát pohrával s myšlenkou, že bych začal kouřit dýmku a hledal jsem o tom informace... :puffy:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Re: Jak jste se dozvěděli o Foru Dýmka.net ?

Příspěvekod vlkoun » 01 kvě. 2011, 16:39

Něco jsem před časem hledal a hodilo mne to sem. Hned mne zaujala zdejší atmosféra, nějakou dobu jsem to tady z povzdálí sledoval a pak už nešlo se nepřidat..... :joy:
Uživatelský avatar
vlkoun
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 464
Věk: 60
Registrován: 03 črc. 2010, 16:35
Bydliště: Brno

Re: Jak jste se dozvěděli o Foru Dýmka.net ?

Příspěvekod jorgos » 01 kvě. 2011, 16:47

Hledal jsem nějaké info. o tabácích Dunhill , Mac Baren a navedlo mě to sem :smoke5:
Uživatelský avatar
jorgos
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2647
Věk: 53
Registrován: 28 zář. 2008, 18:37
Bydliště: Znojmo

Re: Jak jste se dozvěděli o Foru Dýmka.net ?

Příspěvekod klasik51 » 01 kvě. 2011, 18:17

:D pepson - :ok: JE!
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Jak jste se dozvěděli o Foru Dýmka.net ?

Příspěvekod Luciano » 02 kvě. 2011, 21:19

akonahle som bol rozhodnuty, ze si fajku kupim, brazdil som po vodach internetu az som konecne pomocou strycka google nasiel toto super forum (ono tych stranok o fajkach na CZ a SK moc neni a nie to este aktivnych ). Precital som si skoro vsetky rozsiahle temy a kochal som sa ja v temach: "Mas novou dymku? Pochlub se s ni" (albo ako presne sa ta tema vola :mryellow: ) Kazdopadne som si tu urobil priblizny obraz o ludoch a uz to islo. Som rad ze patrim do tejto komunity :puffy:
Uživatelský avatar
Luciano
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 197
Věk: 31
Registrován: 30 bře. 2011, 18:57
Bydliště: Slovenská Republika

Re: Jak jste se dozvěděli o Foru Dýmka.net ?

Příspěvekod marcusio » 02 kvě. 2011, 21:34

Asi před 13 lety jsem se dočetl, že kdo chce kouřit dýmku tak ať si nejdřív vezme dovolenou na dva dny, sežene si dobrou knížku o dýmkách a ať zaleze někde do stanu v přírodě a studuje a studuje.....

Jelikož jsem se k tomu nikdy neodhodlal, začal jsem nedávno hledat vědomosti na webu.....
....A tak jsem skončil v obřím stanu Dymka.net, jsem už tady skoro 3 roky a studuju a studuju.....
Uživatelský avatar
marcusio
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 340
Věk: 48
Registrován: 31 srp. 2008, 14:22
Bydliště: Frýdek Místek

Re: Jak jste se dozvěděli o Foru Dýmka.net ?

Příspěvekod Breer » 02 kvě. 2011, 21:40

:think: HOSIPA :palm: , ale bolo to asi tak...mal som priateľku z Hustopeče u Brna,bol som vtedy tam a chcel som si kupiť cez net nejaký tabak z etrafiky.Tam mal Michal odkaz, tak som klikol...pribudli noví kamaráti :ok: cca 140 fajok a pár kíl tabaku :D :smoke1:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Re: Jak jste se dozvěděli o Foru Dýmka.net ?

Příspěvekod 8bambam » 02 kvě. 2011, 22:26

Já jsem hledal ke stažení knihu Život s dýmkou a našel jsem odkaz na dymka.tk-odtud už odkaz na dymka.net.
Uživatelský avatar
8bambam
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 427
Věk: 49
Registrován: 20 črc. 2008, 16:20
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Jak jste se dozvěděli o Foru Dýmka.net ?

Příspěvekod hoochie coochie man » 03 kvě. 2011, 07:30

Já se o dýmka.net dozvěděl ještě dřív než jsem dýmku vůbec začal kouřit, a to z odkazu na Džetrových stránkách, který jsem prohlížel coby fanda týhle muziky. Když jsem pak dýmku kouřit začal tak jsem aspoň hned věděl kam jít :puffy:
Uživatelský avatar
hoochie coochie man
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1466
Věk: 34
Registrován: 27 kvě. 2008, 19:19
Bydliště: Štěpánov u Olomouce

Re: Jak jste se dozvěděli o Foru Dýmka.net ?

Příspěvekod Jtt » 03 kvě. 2011, 07:41

Hledal jsem na Googlu informace o dýmkaření a našel dymka.tk. Odtud už byla jednoduchá cesta k tomuto báječnému fóru.
Jtt
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1001
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2006, 13:32
Bydliště: Ostrava

Re: Jak jste se dozvěděli o Foru Dýmka.net ?

Příspěvekod mrcos » 04 kvě. 2011, 10:48

Já narazil na jednom diskuzním serveru na debatu o dýmkách, trochu jsem se na něco poptal, dostal odpovědi a rady a navíc byl odkázán sem.
A od tý doby se vezu :twisted:
Uživatelský avatar
mrcos
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1892
Věk: 37
Registrován: 29 črc. 2008, 14:52
Bydliště: Ústí nad Labem

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků


cron