Switch to full style
NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...
Odeslat odpověď

Na faju v Ostravě a okolí 8O)

17 kvě. 2011, 08:32

Napadlo mne už dřív, že tu chybí spojovací vlákno mezi " Chacharskou " a nečleny. Takže tu je :joy: :wink:

Re: Na faju v Ostravě a okolí 8O)

17 kvě. 2011, 16:07

Nejbližší sraz buně je 25.5. cca od 16,00 ( asi tak je bukovaný stůl ) i když to vidím na posez venku :think: . Snad dorazí i Bert, říkal, že sa bude snažit :wink: . Tak pokud je někdo, kdo ještě nebyl na srazu " Chacharské "a je příliš nesmělý na dotaz :palm: a je v jeho možnostech dorazit , tak je to v Ostravě - Martinově v clubu GARAGE :smoke1: :joy: .

Re: Na faju v Ostravě a okolí 8O)

17 kvě. 2011, 16:40

...tož ja dojdu :-) ....piva popijem,mydláky pokuřime...

Re: Na faju v Ostravě a okolí 8O)

17 kvě. 2011, 18:58

já nejspíš tentokrát také přijedu na buňku :puffy: těším se na Vás na všechny :-)

Re: Na faju v Ostravě a okolí 8O)

17 kvě. 2011, 19:15

Tož dojdu i já,rozdám čapice a nasaju vůni mýdla z mistrova kotlíku :mryellow:

Re: Na faju v Ostravě a okolí 8O)

17 kvě. 2011, 20:41

...Ty,Martine,ať nepříjdem do řečí :-) .....

Re: Na faju v Ostravě a okolí 8O)

19 kvě. 2011, 19:03

Tak se povedlo dostat Norberta z fóra. Mluvil jsem s ním, říkal, že ve vztahu k buně se nic nemění a bude rád, když mu budete dávat vědět o slezinách. Jak říkám B.H.F.

Re: Na faju v Ostravě a okolí 8O)

19 kvě. 2011, 19:49

Jackie sss píše:Tak se povedlo dostat Norberta z fóra.

:palm:
:clamp:
..teda pane Jícha vám už fak hráblo :rofl:

A teď vážně, Oldo přestaň s těma nesmyslejma konspiracema a zasíráním všech vláken o tom, jak jsme tu všichni nespravedliví a jak vám fórum ubližuje, už několikrát jsi napsal jak Tě nezajímáme, tak buď tý dobroty a tohle svoje slovo dodrž ...
:ot:

Re: Na faju v Ostravě a okolí 8O)

19 kvě. 2011, 19:59

Co to plácáš, to není žádná konspirace. Naváželi jste se do něj, takže radši řekl, že už tu nebude.

A já se tenkrát nevyjádřil přesně, kdyby mne tu ještě spousta lidí nezajímala a i info, tak tu nechodím. Měl jsem napsat, že mne nazajímají lidé, kteří mi prvně napsali, ať jim neodpovídám. Krátká paměť ?
Je to veřejné fórum, mám na něj jako aktivní uživatel přístup, tak v čem je problém. Já se za své názory nestydím. Mně je nemusí poté, co jiné sprostě urážím mazat. Nikoho neurážím, nikomu sprostě nenadávám.
Píšu to co Vám nepasuje do obrazu velké šťastné rodiny.
:ot:

Re: Na faju v Ostravě a okolí 8O)

19 kvě. 2011, 20:06

Ty už mi nevykáš? Bral jsem Tvůj jednostranný akt jako hrozbu boží.
Plácáš Ty, slušně jsme se zaptali, zda by nebylo vhodné nabídnout klubovku klubu... on nenašel dostatek slušnosti odpovědět a zareagoval svým uražením.

Kidy o šťastných rodinách a elaboráty o tom co jsi napsal a jak to myslíš si nech pro jiné, my už to známe.
Naposledy upravil littlebull dne 19 kvě. 2011, 20:08, celkově upraveno 1

Re: Na faju v Ostravě a okolí 8O)

19 kvě. 2011, 20:07

Já vím :lol: a když to neznáte tak si to vymyslíte :mryellow:

Re: Na faju v Ostravě a okolí 8O)

19 kvě. 2011, 20:11

velmi morálně škodí po straně,
pomluva docela hodně udělá

Re: Na faju v Ostravě a okolí 8O)

19 kvě. 2011, 20:31

Kucí nechte toho už,berte ohled taky na ty nový členy.Už mi to někdy připadá jako když jdu někde v létě po sídlišti a z otevřeného okna je slyšet domácí hádka.Nikdy jsem z toho neměl dobrý pocit.Dík

Re: Na faju v Ostravě a okolí 8O)

20 kvě. 2011, 09:52

Ach jo...

Re: Na faju v Ostravě a okolí 8O)

20 kvě. 2011, 10:10

Chybou Jackieho bylo, že své námitky proti basovi vyslovil veřejně. Kdyby si to jako chlapi vyřídili přes SZ,. mohl být na fóru klid
Odeslat odpověď