Jackie sss - BAN

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Jackie sss - BAN

Příspěvekod Fénix » 31 kvě. 2011, 10:14

Když se Jackie sss vyhnul vyloučení z Klubu svým dobrovolným vystoupením, doufal jsem, že to vezme jako příležitost k novému začátku. Proto jsem také nejprve oponoval hlasům pro udělení BANu, ačkoli by to bylo plně ospravedlnitelné. Bohužel, Jackie přenesl své osobní antipatie i do veřejné části, a úspěšně pracuje na tom, aby se pobyt na Foru zošklivil i těm, kteří v příslušné aféře nefigurovali a ani se o ní nezajímají. Trolling, pomluvy, podivné narážky a zejména již tak typické střídání agrese a usmiřování vyvolaly poměrně intenzivní volání uživatelů po řešení. Zároveň se začaly objevovat hlasy dlouholetých členů, kteří v důsledku toho s lítostí naznačovali utlumení či dokonce ukončení vystupování na Foru, bude-li nadále tolerován takový přístup.

Doporučení pro BAN či souhlas následně v průběhu dalších konfliktů udělili všichni členové Správní rady a všichni moderátoři, a mně nezbývá, než toto rozhodnutí učinit. Vyhýbal jsem se tomu dlouho (zřejmě přespříliš dlouho), ale vše má své meze.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků