Switch to full style
NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...
Odeslat odpověď

Re: Kroměříž

22 led. 2013, 11:02

Tak kousek od Kroměříže, ve Zborovicích, je kolega dýmkař. Prý chodí i sem na fórum. Dokonce jsem viděl na fotce jeho 10 dýmek. Co takhle zajít na dýmku a na kus řeči? Výměna vzorků tabáčků? Nic?

Re: Kroměříž

22 led. 2013, 16:12

Nemám to daleko, klidně bych se přidal.

Re: Kroměříž

22 led. 2013, 18:55

Proč by ne, když to bude ve vhodný den a v rozumný čas, jsem pro :puffy:

Re: Kroměříž

22 led. 2013, 20:19

Kolega ze Zborovic - nic? Pro ostatní zbývá, už se jen domluvit. Co takhle 1. února v kavárně na Kulturáku - nebo navrhněte jiné místo a čas, pokud se vám to nehodí. Založíme kroměřížskou buňku?

Re: Kroměříž

22 led. 2013, 21:57

Termín je myslím OK, jestli sem na nic nezapomněl. V kolik hodin? Já bych mohl dorazit nejdřív v 16.
Je to Kavárna Scéna?

Jestli se nepletu ohledně data hromnic, tak by to mohl být pěkný Hromniční dým :smoke5:

Re: Kroměříž

23 led. 2013, 21:22

Tak co se týče založení kroměřížské buňky, tak jsem jednoznačně pro, možná bych přesvědčil i otce, kterého jsem přivedl k dýmkaření, avšak ještě není tak zkušený jak já :smoke1: Co se týče data, tak bohužel o víkendu nemohu :smoke2:

Re: Kroměříž

25 led. 2013, 21:33

Víkend bereš včetně pátku, nebo ses přehlídnul v kalendáři?

Re: Kroměříž

26 led. 2013, 01:40

Ráda bych se zúčastnila, pánové, ale končím v salonu v Přerově s poslední klientkou v šest..tzn. nejdříve za pět, deset minut zvládnu vypadnout.. :think:

Re: Kroměříž

26 led. 2013, 15:30

Za víkend se odjakživa bere pátek, sobota a neděle, což nemůžu - jedu pryč. Mohl bych kdykoliv přes týden, ale ne o víkendech.

Re: Kroměříž

26 led. 2013, 16:45

Ptal jsem se, protože význam slova víkend není jednoznačný. Páteční odpoledne tím nutně nemusí být myšleno.
Důležitý je, co na to ostatní a jestli by nebyla větší účast třeba ve čtvrtek. Pro mne je zatím reálný jakýkoliv den.
Jestli vidím dobře, tak jsme zatím 4. Shodneme se všichni na jiném dnu?

Re: Kroměříž

26 led. 2013, 18:46

anek píše:Shodneme se všichni na jiném dnu?


Mně by vždy zásadně vyhovovala sobota, protože mám prostě otevřeno do šesti a leckdy trčím v práci do devíti večer. Ale pokud ne takto, pátek je druhý jediný den, kdy se mohu uvolnit už v šest. Přemýšlím, zda nejet svým autem (tedy zas tak moje není), protože spoje Přerov-Kroměříž jsou ohyzdné. Vlakem můžu vyjet nejdřív v sedm. :x

Re: Kroměříž

27 led. 2013, 09:30

Nechme to zatím ještě být, jestli se najde víc zájemců. To je můj návrh.

Re: Kroměříž

27 led. 2013, 17:41

Já bych mohl asi kterýkoliv den, ale nejschůdnější by pro mně byl tento týden ve čtvrtek večer (31. ledna). A jak jsem již říkal, tak nejspíš by se zúčastnil i otec, takže nás nakonec je 5, plus ještě ten kolega ze Zborovic?

Re: Kroměříž

28 led. 2013, 13:34

Ve čtvrtek zavírám v osm, takže bych se zúčastnila jindy. Beru si na páteční večer klientku, až zase něco naplánujete, dejte mi prosím vědět s dostatečným předstihem, tak týden minimálně, jinak je to u mě děsná loterie včetně sobot. Holt odpolední, no.

Re: Kroměříž

29 led. 2013, 08:41

Já ve čtvrtek nemůžu - chytil jsem chřipku. Jak jsem psal dříve, nechme to zatím být. Kolega ze Zborovic se neozval.
Odeslat odpověď