Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod slon » 22 říj. 2016, 07:42

Zdravím kolegu Havířováka a snad se někde u dobrého pokouření i potkáme... :puffy:
Uživatelský avatar
slon
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 56
Věk: 49
Registrován: 16 kvě. 2014, 11:42
Bydliště: Havířov

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod Aldashin » 31 říj. 2016, 11:42

Ahoj, zdravím vespolek,
děkuji za přijetí, nebudu asi z nejaktivnějších členů, ale do fora párkrát do měsíce zavítám.
v květnu jsem slavil 40 let a dostal jsem od přítelkyně jako dárek dýmku Mariner 09 Design Berlin.
Toužil jsem po dýmce delší dobu, ale stále nebyly finance, tak jsem to odkládal, nakonec mi přistála jako dárek sama :-)

Doporučil jí typ kamarád, který léta kouří dýmku a u kterého jsem se v tomto zhlédnul.
Cigarety jsem nekouřil nikdy, příležitostně ochucené doutníčky.

S dýmkou je to ale zcela jinde. Je to má osobní věc, kterou mám rád a kterou si hýčkám, což o doutnících říci nešlo

Kouřím porůznu, někdy si celý týden nedám a někdy obden, nebo denně ( i když by se měla nechat dýmka 24 hodin odpočinout, někdy jí celý tento čas prostě nedopřeju - tak snad brzy dostanu další :-) )
Dostal jsem k tomu tabák Kentucky Bird, který asi pro začátečníka byl skvělou volbou.
Zkusil jsem postupně samozřejmě Krakonošovu směs, Black Cherry, DaVinci, Stanislaw 4Element (Fire a Air)

Takže je zřejmé, že mám rád voňavé tabáky, nemusí být silné, ale musí na jazyku chutnat.Také nechci, aby mě to příliš stálo, takže za 50g jsem ochoten dát max 300 Kč, ale třeba se to časem bude posouvat :-)


ještě jednou děkuji za přijetí a jakožto amatér si rád přečtu poznatky a pravděpodobně se budu i ptát, protože kdo se neptá, nic se nedozví :-)

Aldashin
Uživatelský avatar
Aldashin
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 4
Registrován: 30 zář. 2016, 13:17

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod Xcriss » 02 lis. 2016, 04:05

Vitej,

doporucuji tech par korun za pixli zainvestovat, ten rozdil v cene neni tak velky, ale v chuti je poznat... Obzvlast, pokud Te bavi nejake aromaticke nuance, tak za tech par kacek navic mas opravdu chute, u levnejsich tabaku to spis obcas chutna, jak kdyby do toho nekdo vylil nejaky chemicky sajrajt :lol: Taky jsem si ze zacatku rikal, ze to prece nemuze byt tak "horke", ale postupne zjistuju, ze kdyz si koupis kvalitni tabak, tak je fakt dobry, u tech levnejsich je to trochu vabank..
Uživatelský avatar
Xcriss
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 49
Věk: 33
Registrován: 16 črc. 2016, 01:14
Bydliště: Praha/Ostrava

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod Alter Egon » 02 lis. 2016, 12:44

Xcriss píše: u levnejsich tabaku to spis obcas chutna, jak kdyby do toho nekdo vylil nejaky chemicky sajrajt :lol:

Ono to tak chutná, protože to tak je :smoke5:
Uživatelský avatar
Alter Egon
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1318
Věk: 38
Registrován: 17 zář. 2013, 19:26
Bydliště: Benešov

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod Ragaz » 02 lis. 2016, 15:31

Tak ono za tři kila se zatím dají sehnat velmi dobré tabáky.
Uživatelský avatar
Ragaz
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 704
Věk: 48
Registrován: 11 úno. 2015, 10:11
Bydliště: Třemošnice

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod ontarios » 02 lis. 2016, 16:52

Když by jsi zjistil, že Ti chutnají tabáky od Samuel Gawith, dají se objednávat 250g balení. Spousta jich je v tomto balení za 1300 Kč, pokud si vyřídíš členství ve Stanislaw pipe clubu. Pak vyjde 50g na 260 Kč, cože je levnější než Amphora. 50g v plechu i se slevou je o 70 Kč dražší.
Uživatelský avatar
ontarios
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 642
Věk: 56
Registrován: 12 bře. 2015, 08:57
Bydliště: Praha 8

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod Ragaz » 02 lis. 2016, 18:19

Nebo stačí stogramovky, stojej s klubovou slevou 564Kč což je pořád pod 300. Je tam ještě řada GH tabáku pod 300. A to nemluvím o tabácích od MB: Acadian perique, Navy flake, Virginia no.1, Old dark fired...samý dobrý tabáky do 300 za 50 gramů...aromatiky to teda vyloženě nejsou... :joy:
Uživatelský avatar
Ragaz
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 704
Věk: 48
Registrován: 11 úno. 2015, 10:11
Bydliště: Třemošnice

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod muf » 04 lis. 2016, 11:02

Přesně tak pod 300kč je obrovské množství dobrejch tabáků, chce to jen zkoušet a testovat. A to je přece to nej. :smoke5:
Uživatelský avatar
muf
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 510
Věk: 50
Registrován: 02 úno. 2015, 07:58
Bydliště: Čehovice u Prostějova

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod Alter Egon » 04 lis. 2016, 14:56

Artisan Blend je např pořád kolem 300 Kč. Anebo Stanislaw Balkan ani 300 Kč nestojí, ale za ochutnání stojí. Aromatiky nevím no.
Uživatelský avatar
Alter Egon
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1318
Věk: 38
Registrován: 17 zář. 2013, 19:26
Bydliště: Benešov

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod Xcriss » 04 lis. 2016, 15:24

A nebo viewtopic.php?f=10&t=3839 :cool: Nemohu nedoporucit... A taky se to vejde do 3 stovek za 50g :puffy:
Uživatelský avatar
Xcriss
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 49
Věk: 33
Registrován: 16 črc. 2016, 01:14
Bydliště: Praha/Ostrava

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod klasik51 » 04 lis. 2016, 19:38

Pánové nechtělo by to konečně někde jinde :think:
:offtopic1: :offtopic1:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod kofron » 05 lis. 2016, 00:57

Dobrý večer.Právě dnes jsem zjistil, že Dýmku sleduji od roku 2012.Dokonce jsem se jako nadšený a nezkušený člověk i zaregistroval.Prvotní nadšení mě, ale brzo opustilo a zůstal jsem pouze aktivním návštěvníkem.Poté, co jsem jako Vánoční dar dostal malou noname dýmku, mě zvědavost přemohla, a já začal "kouřit".Začátky měl asi jako každý stejně krušné, já o trochu krušnější.Nyní na konci roku 2016, mohu konstatovat, že jsem pokročil. Občas v kotlíku šedivý popel, dýmka má chuť a je to velmi příjemně prožitý čas.Dale pouze v rychlosti tabaky :GH Curly cut de luxe,Ennerdale ,Luisiana flake
Rattrays Hal o the Wynd,Marlin flake,Old Gowrie Back Mallory , to jsou ty základní, po dalších dále pátrám.
Další zájmy ,vřesovištní a rašelinovištní rostliny, konifery atd.Zjistil jsem, že je slušné přát chladný kouř- takže přátelé CHLADNÝ KOUŘ.
kofron
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 7
Věk: 75
Registrován: 07 kvě. 2012, 17:24
Bydliště: Rokycany

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod PoKlaT » 05 lis. 2016, 08:58

Buď zde vřele vítán, ať ti dýmka dělá dlouho radost. Tedy grafoman ale nejsi :wink: za čtyřiapůl roku jeden příspěvek. :think: :smoke5:
Uživatelský avatar
PoKlaT
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 2752
Věk: 69
Registrován: 24 říj. 2011, 13:25
Bydliště: Valtice

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod Gustav Carva » 13 lis. 2016, 19:43

Zdravím.
Jmenuji se Gustav Carva (nejsem Vášnivý Kuřák a ani nebyl), a na toto forum sem se zaregistroval proto, abych vyřešil problém s dýmkou a možná si ji nějakým způsobem předělal. Jsem začátečník, takže se předem omlouvám za špatné názvosloví, jsem slušný, ale když mi něco vadí dám to plně na jevo ! , takže se zase předem omlouvám za nějaké to sprostý slovo který mi ,,vyletí" z úst. Nechci se moc představovat, protože vyřeším problém a potom mi bude forum tzv: ,,volné".


Ps: Nikdy sem si z vás nedělal srandu a ani sem si z vás neutahoval a ti kteří si mysleli, že ano, tak nevím proč.
Uživatelský avatar
Gustav Carva
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 15
Registrován: 07 lis. 2016, 18:00

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod midlan » 06 pro. 2016, 19:44

Dobrý večer vážení dýmkaři,
jmenuji se Milan nebo Midlan? (já už ani nevím) :mryellow: :mryellow: :mryellow:
Na tomto fóru jsem se zaregistroval již před pár lety, kdy jsme s kamarádem řešili hliněnou fajfku. Pak čas plynul, já kouřil cigarety, až cca před rokem jsem měl možnost okusit dýmku s tabáčkem, který mi tenkrát velice zachutnal. Nastal čas přemýšlení, hledání "cesty", postupně jsem zjistil, že kouření dýmky mě přináší daleko větší požitky a možnosti, než pouhé rychlé vytáhnutí cigára a bylo rozhodnuto. Doufám, že už napořád :D
Děkuji za přijetí mezi vás.
midlan
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 7
Věk: 59
Registrován: 02 led. 2011, 17:30
Bydliště: Nová Paka

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 návštevníků