Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod Patejl » 28 led. 2012, 19:24

vítej a měj se tady dobře ke své spokojenosti :joy:
Uživatelský avatar
Patejl
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 663
Věk: 69
Registrován: 03 bře. 2011, 18:36
Bydliště: Liptovský Mikuláš

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod S.hort.Y » 29 led. 2012, 22:33

Zvykám si, že už tady nejsem nejmladší, ale sakra.. Jsem vůbec ještě v nejmladších 10?? :-D
Vítej, vrstevníče.. :-)
Uživatelský avatar
S.hort.Y
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 288
Věk: 35
Registrován: 24 kvě. 2011, 23:48
Bydliště: Olomouc

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod Cifro » 29 led. 2012, 23:27

A odkiaľže si, šuhajko? :puffy:
Uživatelský avatar
Cifro
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1973
Věk: 66
Registrován: 11 dub. 2008, 09:05
Bydliště: Myjava, SR

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod Bob76 » 31 led. 2012, 21:36

Dobrý večer!
Ač původně nekuřák,zlákán svým dobrým kamarádem jsem si pořídil fajku k pivečku.Zatím jen BPKačko a pro začátek mě oslovila vůně Stanwell Melange.Ženám se líbí a voní,tak jsem si řekl proč ne.Pročítám to zde již delší dobu a rád bych si také nechal poradit.Jsem z jižní moravy z Uherského Hradiště.
Uživatelský avatar
Bob76
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2256
Věk: 47
Registrován: 31 led. 2012, 21:23
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod majky » 06 úno. 2012, 21:25

Zdravím zapomněl jsem se představit jmenuji se Michal Petrás a jsem z malé vesničky poblíž Poličky. Na vašem fóru jsem se dozvěděl spoustu zajímavých věcí ohledně Homidorů a tak jsem se rozhodl že se registruji abych přihodil trochu své hlouposti do mlýna a vytáhnu spoustu moudrosti :wink: . Kouřím výhradně doutníky pár oblíbenců mám ale zatím jen tak zkouším testuji ochutnávám. To je asi tak vše o mně Přeji chladný dým.
majky
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 6
Věk: 32
Registrován: 02 úno. 2012, 03:12
Bydliště: Jedlová u Poličky

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod Copatej » 07 úno. 2012, 10:22

Vítejte :puffy:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod Innerspirit » 07 úno. 2012, 21:04

Ahoj všem,
již rok se brouzdám to tomto fóru, čerpám, směju se a někdy jen kroutím hlavou. Brzy mi bude čtyřicet a od čtrnácti kouřím cigarety. Nikdy trávu ani doutníky či dýmky. To se změnilo zhruba před rokem. Kamarád mi vyprávěl dlouho do noci na terase pohostinství o kráse a rozkoši jež přináší dýmka. Pomohl mi vybrat i mou první. Dodnes ji mám, je to dýmka světoznámé firmy Angelo a stála zhruba dvě stovky. Nadvrtaná je asi o centimetr. K tomu tabák Borkum riff. Nepamatuji si už jakej. První pokouření z dýmky si budu pamatovat asi dlouho. Teplota hlavičky popálila ruku, naskakovaly na ní puchýře, při natáhnutí to bublalo a syčelo a močka mi tekla proudem do pusy. Samozřejmě jsem nevěděl, že je to močka. Přišlo mi to normální. No a jazyk....??? ,-škoda slov. Začal jsem hledat na netu jak na to a našel tohle fórum. Postupem jsem nakoupil šest dýmek, pročetl nějakou literaturu a objednal svou první zásilku z Etrafiky. Tabáky Peterson, SG a ještě dvě dýmky Stanislaw. Dnes je to tedy asi rok co kouřím dýmku a za vše co jsem se dověděl a naučil vděčím všem na tomto fóru.
Samozřejmě si nedělám iluze, že umím kouřit dýmku. Někdy je to radost nadpozemská, někdy trápení jako hrom. Ten samý UF dnes je diametrálně odlišnej od toho samého včera. To asi známe všichni, ale přesto mi přijde slušné všem vám tady poděkovat. Proto jsem se přihlásil. A taky proto abych se pokusil i já sem tam něco přispět a pomoci tak snad někomu v jeho začátcích.
Zdravím všechny, Karel.
Uživatelský avatar
Innerspirit
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 40
Věk: 51
Registrován: 07 úno. 2012, 19:36
Bydliště: Bechyně

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod Old Bob » 08 úno. 2012, 11:57

:arrow: Innerspirit
Ahoj a buď vítán :smoke5: krásné vyznání :ok: podobnou zkušenost má většina z nás, málo kdo měl to štěstí a znalého přítele po ruce.
Innerspirit píše:Ahoj všem,
Dnes je to tedy asi rok co kouřím dýmku a za vše co jsem se dověděl a naučil vděčím všem na tomto fóru.

Pro začínající dýmkaře je toto fórum nedocenitelnou pomocí, my (dříve narození) to štěstí neměli :D
Innerspirit píše:Někdy je to radost nadpozemská, někdy trápení jako hrom. Ten samý UF dnes je diametrálně odlišnej od toho samého včera.
Zdravím všechny, Karel.

Stále častěji to bude jen ta radost a chuť tabáku bude vždy proměnlivá, je moc faktorů které ji ovlivňují, alespoň máš jistotu, že výrobce se nesnaží o standardní chemií stabilizovanou chuť :smoke5:
Naposledy upravil Old Bob dne 08 úno. 2012, 18:38, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Old Bob
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2234
Věk: 12
Registrován: 10 kvě. 2008, 08:23

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod Coonan » 08 úno. 2012, 12:15

:arrow: Innerspirit
Vítek mezi námi, ať ti dýmka dlouho chutná a dělá samou radost :puffy: . A nejenom tobě ale i všem ostatním novým členům fóra. :wink:
Uživatelský avatar
Coonan
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 338
Věk: 36
Registrován: 01 úno. 2011, 16:32
Bydliště: Praha 4

Nováček Vás zdraví

Příspěvekod hynek » 11 úno. 2012, 01:48

Tak sem se uspěšně přihlásil. Zdravím Vás všechny....na foru jsem sice nový, leč dýmku kouřím přesně 21let. Potrpím si na přírodní tabák, většinou MC Baren... začetl jsem se do hromady vašich příspěvků, je zajímavé že sem se dozvěděl spoustu nových věcí přesto, že má zkušenost s dýmkou je již poměrně bohatá :joy: tak budu chodit častěji a třeba i něco přidám. Zatím se loučím a mám radost, že jsem vstoupil do dobré společnosti.
hynek
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 1
Věk: 51
Registrován: 11 úno. 2012, 01:02
Bydliště: Praha

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod Myre » 11 úno. 2012, 16:17

Cifro píše:A odkiaľže si, šuhajko? :puffy:


Sice oneskorene, no som z Bratislavy :)
Myre
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 49
Věk: 31
Registrován: 13 led. 2012, 20:41
Bydliště: Bratislava - okolie

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod košma » 11 úno. 2012, 23:42

Vítejte všichni nově příchozí :puffy:
Uživatelský avatar
košma
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 579
Věk: 50
Registrován: 19 říj. 2011, 14:54
Bydliště: Václavovice

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod Dýmák » 14 úno. 2012, 08:14

:arrow: Innerspirit - vítej na fóru,hezky si to napsal :ok: Je na tom krásně vidět jak to tu pracuje když člověk hledá cestu a chce a že lidi dneska ještě dokážou být vděčný a jsou schopný to i druhým říci.Ještě více mně potěšilo,že jsi ze skoro mého rodného kraje.Jednoho Koláře tam odtud taky znám,ale Milana a bydlí v Srlíně :puffy:
Uživatelský avatar
Dýmák
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2635
Věk: 56
Registrován: 26 čer. 2008, 20:39
Bydliště: Praha 5 Motol

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod johnyfly1 » 14 úno. 2012, 19:25

ja som tu tiez novy :oops: tiez som nefajciar ale dutnicky si dam :ok: zatial len zacinam ale pomalicky sa mi to rozrasta :joy:
Uživatelský avatar
johnyfly1
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 248
Věk: 38
Registrován: 11 úno. 2012, 00:22
Bydliště: KNM

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod Suja » 18 úno. 2012, 23:09

Zdravím všechny,

Tenkrát s nejlevnější dýmkou jsem si prošel svoje "náctiletý" roky a zkoušel vlastně jen Taras Bulba, kterej byl asi taky nejlevnější tabák na trhu.
Pak jsem na dlouhou dobu fajfku opustil a setkal se s ní až někdy v roce 99' tenkrát při práci u Czech Ocean Shipping na nákladních lodích, kde mezi šestadvaceti členy posádky bylo asi pět dýmek a to vám při večerní chlastačce na malé jídelně byla teda "voňavá mlha" Každopádně jsem po tech šesti měsících zjistil, že chladnej kouř není vůbec špatná záliba. Bohužel kvůli na lodi počínající nemoci Ulcerozní kolitidě jsem se musel vzdát takových požitků.
....., až teď jsem se do toho "opřel"a začal surfovat po stránkách Dýmka.net, získávat nové zkušenosti, poznávat nový lidi ..... a především děkuju své přítelkyni, která mě v tom podporuje. :ok:
Uživatelský avatar
Suja
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 33
Věk: 46
Registrován: 21 led. 2012, 17:07
Bydliště: Brno - Královo Pole

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 74 návštevníků