Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod šnek » 02 úno. 2021, 09:51

Jo chytla se mě nějaká nostalgie. Objednal jsem si po letech 1792, leštím basovky a tak...
Uživatelský avatar
šnek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1757
Věk: 51
Registrován: 29 dub. 2008, 16:24
Bydliště: České Budějovice/Veselí n. Luž.

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod basa333 » 02 úno. 2021, 10:19

je vidět, že ti zůstal dobrý vkus a humor :wink: . 1792 už jsem také dlouho neměl, jenže s tím musím počkat, až bude lepší počasí, v domě tenhle tabáček nesmím ani vyndat a venku je i pod hřibem ještě chladno.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod klasik51 » 03 úno. 2021, 17:13

šnek píše:Zdravím dědouška Klasika a další zasloužilé i nové členy. Nejsem nový člen, ale už jsem tu nebyl spoustu let a zase se mi zastesklo po starých kamarádech, tak jsem tady. Šnek

Jéje, von je živej. :think: Je fakt, že tady byl klid :twisted: No nic, tak tě tady Honzíku taky vítám, no. :smoke1: :ok:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod šnek » 03 úno. 2021, 20:51

Živej a vtipnej, neboj zase si mě užiješ.
Uživatelský avatar
šnek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1757
Věk: 51
Registrován: 29 dub. 2008, 16:24
Bydliště: České Budějovice/Veselí n. Luž.

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod klasik51 » 04 úno. 2021, 09:30

Toho se právě bojím :palm:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod seyczech » 12 bře. 2021, 21:11

Zdravim spolecenstvo dlouheho a klidneho koure,
co by novacek na foru jsem si poctive precetl vse co je mi po registraci doporuceno a tak me tu mate. Musim poznamenat, ze ac Fenix pise, ze dana pravidla by mela byt jakasi rukojet pro nove prichozi a ne tasenou zbrani moderatoru..... me teda dal do ruky rukojet od hooodne dlouheho bice, do ktereho jsem se tak zamotal, ze doufam, ze se na nem neobesim.... :wink: polovine pouziteho nazvoslovi vubec nerozumim, ale budiz, treba se casem nejak zorientuji, pripadne se predem omlouvam za nejake technicke nedostatky....

K vlastnimu predstaveni.... za par mesicu "prezouvam" na na pate obuti a jsem celozivotni kurak. Ovsem prevazne cigaret. V devadesatych letech jsem propadl dymce a asi 7 let jsem si zivot bez ni nedokazal predstavit, nad kuraky cigaret jsem jen udivene prizvedaval oboci..... Pak me osud zaval na dvacet let na ostrov uprostred Indickeho oceanu a bylo vymalovano, navrat k dostupnym cigaretam.... momentalne jsem uz druhym rokem v CZ a tak nejak postupne se zacinam vracet do reality. s tim samozrejme prichazi i muj opetovny zajem o dymku.
Zivot na ostrove me naucil, ze co si clovek neudela sam, to nema. Logicky mi teda prijde naprosto prirozene, ze si dymku zhotovim vlastnimi silami. A tim se dostavam k jinemu tematu. Pochopil-li jsem to spravne, musim se presunou do chlivecku o vyrobe dymek, kde se mohu docist a pripadne dotazovat dle libosti... ale jednu otazku bych prece jenom nechal hned v uvodu. Pamatuji se, jak strasne jsem ped temi triceti lety trpel, kdyz jsem prechazel na dymku. Palil me jazyk a obcas i cela pusa.... deda se mi smal a rikal, ze musim vydrzet, az mi "zchlupati" jazyk. Minuly tyden jsem tady nasel jednu starou, zapomenutou dymecku, nacpal, pokouril a prakticky nic??? Myslite ze je mozne, aby si to ten jazyk pamatoval? Ne ze by to byla ta plna chut.... ostatne stara dymka po buh vi kom pochybny tabak....ale zadne paleni???

Panove a damy? Diky za moznost se necemu priucit, prece jenom ta dvacetileta dira je sem tam znat... a jsem rad, ze jsem mezi Vami.... H.
seyczech
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 2
Věk: 52
Registrován: 12 bře. 2021, 12:59
Bydliště: Praha

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod Stano » 17 bře. 2021, 20:02

Dobrý deň. Hlásim, že som s5. Tak som sa konečne zase usadil, a môžem sa vrátiť k starým nerestiam. Dúfam, že sa všetci máte vzhľadom k okolnostiam minimálne za 3, čiže dobre.
Uživatelský avatar
Stano
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 749
Věk: 46
Registrován: 10 dub. 2008, 19:07
Bydliště: Púchov

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod Rog » 18 bře. 2021, 20:41

Stano!!! Vitaj späť! Koľko rokov si abstinoval od fóra? :think:
Uživatelský avatar
Rog
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3316
Věk: 44
Registrován: 08 kvě. 2010, 23:08
Bydliště: Košice

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod Stano » 19 bře. 2021, 15:15

6 rokov to bude.. Predvlani som sa vrátil k najväčšej vášni, a to k zbieraniu fosílií a minerálov. To ma baví od detstva, spolu s čundrami. A pochválim sa(nikto iný to neurobí), založili sme vlani trampskú mikroosadu. Jedna chatka, miesto na 2-3 stany a 4 stromy vhodné na zavesenie hamaky. A všade tam (na šutre i do osady) som si nosil so sebou fajku A . A tak ma to akosi samovoľne a prirodzene doviedlo i späť sem. Snažím sa lúskať fórum, a zisťujem, že je mnoho nového. Niečo potešilo, niečo naopak nie.. Ale to je asi najviac prirodzená súčasť nášho života. Dosť bolo filozofovania. Teraz presne neviem, či to bolo v roku 2009, alebo 2010, skrátka som z "klasicky netesniacej krabičky" preložil cca 3/4 obsahu SG Firedance Flake do "koreničky" A včera som robil dôkladnú revíziu tzv čiernej skrinky. Ten tabak je v tak perfektnom stave, že ma samého veľmi príjemne prekvapil. Pošmákol som si :) Teším sa na zajtra, lebo v druhej koreničke mám takto odložený SG Kendal Cream Flake :)
Uživatelský avatar
Stano
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 749
Věk: 46
Registrován: 10 dub. 2008, 19:07
Bydliště: Púchov

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod beda » 20 bře. 2021, 20:47

Si Tě pamatuju amigo :wink: A Samovi lisovaný materiály jen zrajou :joy: Mám takhle starej Cannon a pecka.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod klasik51 » 05 dub. 2021, 08:44

Vítám Seyczecha i staronového Stana. :ok:
První tady může najít spoustu pomocných rad a možná nové přátele. A druhý staré kamarády. :puffy:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod sihanuk » 07 dub. 2021, 23:03

Stano píše:6 rokov to bude.. Predvlani som sa vrátil k najväčšej vášni, a to k zbieraniu fosílií a minerálov. To ma baví od detstva, spolu s čundrami. A pochválim sa(nikto iný to neurobí), založili sme vlani trampskú mikroosadu. Jedna chatka, miesto na 2-3 stany a 4 stromy vhodné na zavesenie hamaky. A všade tam (na šutre i do osady) som si nosil so sebou fajku A . A tak ma to akosi samovoľne a prirodzene doviedlo i späť sem. Snažím sa lúskať fórum, a zisťujem, že je mnoho nového. Niečo potešilo, niečo naopak nie.. Ale to je asi najviac prirodzená súčasť nášho života. Dosť bolo filozofovania. Teraz presne neviem, či to bolo v roku 2009, alebo 2010, skrátka som z "klasicky netesniacej krabičky" preložil cca 3/4 obsahu SG Firedance Flake do "koreničky" A včera som robil dôkladnú revíziu tzv čiernej skrinky. Ten tabak je v tak perfektnom stave, že ma samého veľmi príjemne prekvapil. Pošmákol som si :) Teším sa na zajtra, lebo v druhej koreničke mám takto odložený SG Kendal Cream Flake :)

Taky sbírám Minerály(šutry) a fosílie(chcíplotiny) :D
Uživatelský avatar
sihanuk
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1701
Věk: 50
Registrován: 28 lis. 2010, 17:13
Bydliště: Kokovice 56, Klobuky

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod basa333 » 08 dub. 2021, 06:51

seyczech píše: Palil me jazyk a obcas i cela pusa.... deda se mi smal a rikal, ze musim vydrzet, az mi "zchlupati" jazyk. Minuly tyden jsem tady nasel jednu starou, zapomenutou dymecku, nacpal, pokouril a prakticky nic??? Myslite ze je mozne, aby si to ten jazyk pamatoval? Ne ze by to byla ta plna chut.... ostatne stara dymka po buh vi kom pochybny tabak....ale zadne paleni???

Panove a damy? Diky za moznost se necemu priucit, prece jenom ta dvacetileta dira je sem tam znat... a jsem rad, ze jsem mezi Vami.... H.


ahoj a vítej na fóru.
k tvému dotazu: je vcelku zásadní, jaký tabák a v jaké dýmce jsi dříve kouřil. je možné, že jsi teď vzal dobrý tabák do dobře zakouřené dýmky a je po problému.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod Kralmar » 09 dub. 2021, 17:12

Krásné odpoledne všem,
před cca 10 lety možná dřív jsem si ze zájmu koupil svoji první dýmku Peterson Killarney Ebony 68. Pak jsem ji na dlouho odložil a letos v době Covidu, kdy jsem strávil 6 měsíců na homeoffice jsem se k ní vrátil. Velmi mne zachutnala a proto jsem rozšířil svou sbírku o Stanwell Relief Black 95 a Petreson Arklow Sandblasted XL 02. Asi tím, že jsem starší 50 let, jsem k dýmkám dozrál a nyní si je vychutnávám každý den. Porovnávám chutě a vůně tabáku a na radu jsem si založil kuřácký deník. Pro mne nejzajímavější je to, že moje první dýmka Peterson se ukázala jako zatím nejlepší. Je lehká a krásně se z ní kouří. Rovněž Stanwel Relief Black 95 je nádherná robustní dýmka s kterou jsem velmi spokojen. Ohledně tabáků je můj favorit Rattray´s Tower Bridge a Peterson Connoisseur's Choice.
Zatím si dýmky vychutnávám doma, ale rád bych se stal členem, chodil na srazy a čerpal nové informace a zkušenosti.
Martin
Kralmar
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 3
Věk: 53
Registrován: 16 bře. 2021, 23:06
Bydliště: Praha 15

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod Alter Egon » 12 dub. 2021, 12:48

Vítej brachu, ať se Ti tu s námi líbí!
Uživatelský avatar
Alter Egon
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1318
Věk: 38
Registrován: 17 zář. 2013, 19:26
Bydliště: Benešov

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků