Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod kovářskej » 02 lis. 2018, 11:39

On sem Filip asi už moc na fórum nechodí. Někde na něj vyštrachám telefon a pošli Ti ho zprávou. Myslím že od Plzně je ještě Tifík a taky mladej od Littlebulla , ten má přezdívku nějak spojenou snad se žábou ( frog ) ale můžu se mejlit. A ještě je z Plzně chlapík co má v avataru parní mašinu Albatros. Ten sem chodí jistě, nedávno jsem od něj něco četl.
Uživatelský avatar
kovářskej
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 57
Registrován: 05 říj. 2007, 08:41
Bydliště: Všechlapy , okr. Nymburk

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod proger » 02 lis. 2018, 12:33

To genericon: tak se zkusíme třeba někdy srazit. Kdybys měl cestu do Varů tak dej vědět. Zabafáme zabafáme! :puffy:
Uživatelský avatar
proger
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 711
Věk: 48
Registrován: 11 dub. 2017, 17:17
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod klasik51 » 03 lis. 2018, 09:45

genericon - hezké představení a rozjímání :ok:
Z Plzně a okolí je tady hafo dýmkařů, no spíše bylo. Je potřeba se napojit alespoň na jednoho a ten Tě popostrčí k dalšímu.
Jestli se ještě někde schází. :think:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod genericon » 03 lis. 2018, 12:36

Díky za vřelé přivítání.

To proger: Do Varů párkrát za rok jezdím, tak bych dal nějak předem vědět :). Pošli mi na sebe kdyžtak nějaký kontakt do PM :ok:

To kovářskej: díky za kontakt, zkusím se s ním spojit :smoke1:
genericon
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 32
Věk: 36
Registrován: 14 říj. 2014, 14:00

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod robertzy » 04 lis. 2018, 08:49

Dobrý den,

sic jsem již tady nějakou dobu registrovaný a to z důvodu toho, že jsem sbíral nějaké info kde bych se něco více dozvěděl o dýmkách a jak začít... Svou první dýmku jsem si koupil před lety (nějaká petersonka to byla), aromatický tabák a příslušenství. Bohužel jsem si před tím nepřečetl rady zkušenějších, dýmku jsem neuměl kouřit a když ji objevil pes, tak si pohrál s náústkem. Když jsem v prvopočátku začal, bylo to před Vánoci a matka mi k Vánocům koupila dýmku od Petra Pohludky. Dýmka nádherná, ale díky špatným zkušenostem jsem ji někam založil.

Nedávno jsem dýmku ud Pohludky nalezl a počalo to vě mě doutnat, řekl jsem si, že je to spousta let co jsem to zkusil, jsem starší, tak to zase zkusím. Abych neudělal chybu jako s tou Petersonkou, a neodpálil si dýmku od Pohludky, koupil jsem si dýmku od BPK, na které se učím. Jelikož jsem v tomto mezidobí si občas zapálil doutník, rozhodl jsem se pro co nejvíce přírodní tabák a v trafice v Blanické ul. jsme si koupil SH. Bohužel ženě nevoní (mně velmi chutná), tak jsem koupil Patritot Flake a Torben Dansk. To jí také moc nevoní, ale řekl jsem jí, že aromatiky kouřit nebudu ( ale asi budu muset nějaký kvůli ní překousnout a koupit si dýmku jen na aromatik :( ), teď mám objednány dvě dýmky od pipemakerů, tak se moc těším, až mi přijdou, jelikož dvě dýmky je málo.


To bylo něco o mých začátcích, teď málo ke mně. Jmenuji se Robert, 39 let stár a bydlím v Praze. Také jsem se chtěl zeptat, zda se dýmkaři z Prahy a okolí někde schází, rád bych se něco přiučil. Děkuji moc
robertzy
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 9
Věk: 44
Registrován: 20 dub. 2018, 21:26
Bydliště: Praha

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod klasik51 » 05 lis. 2018, 07:45

Vítám Tě :puffy: Do Blanické trefíš, jak jsem četl, tak se tam také pozeptej, kde by se dalo s někým sejít.
Určitě Ti poradí. :smile:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod robertzy » 05 lis. 2018, 07:57

V blízké době tam zajdu. Děkuji moc, optám se tam
robertzy
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 9
Věk: 44
Registrován: 20 dub. 2018, 21:26
Bydliště: Praha

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod PoKlaT » 05 lis. 2018, 16:52

Buď zde vítán :ok:
Zdenda je na aromatiky expert, ti moh poradit třeba Caledonian nebo Nappa Valley patřičně okořenit Brown Irish Twistem a to by mělo okolí vonět a tobě možná chutnat :smoke5:
Uživatelský avatar
PoKlaT
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 2752
Věk: 68
Registrován: 24 říj. 2011, 13:25
Bydliště: Valtice

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod robertzy » 05 lis. 2018, 17:24

Děkuji, budu kupovat od GH- Flying Finger... četl jsem na to slušné recenze, tak uvidíme :think:
robertzy
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 9
Věk: 44
Registrován: 20 dub. 2018, 21:26
Bydliště: Praha

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod Domek » 06 lis. 2018, 10:56

Hlavně si nevybírej tabák podle toho jestli voní nebo nevoní tvému okolí. Kouříš pro sebe!
Uživatelský avatar
Domek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 299
Věk: 46
Registrován: 11 úno. 2015, 17:25
Bydliště: Praha

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod basa333 » 06 lis. 2018, 13:59

a ještě je to bohužel tak, že většinou ty nejlépe chutnající jsou ty nejméně vonící! :D
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod robertzy » 06 lis. 2018, 14:21

Tak dnes jsem si na balkóně vychutnal SH, super tabáček, po druhé za týden se mi podařilo vykouřit dýmku do konce, zbyl jen popel a kupodivu jsem ji nenapálil... Každým dnem je to lepší a lepší... Bohužel aromatik si budu muset jeden koupit kvůli ženě, to brblání na vycházce, že to smrdí a pod, mě trošku nebaví a směřuje to k hádce... Koupím si asi pár vzorků a jednu dýmku na vyzkoušení tabáků... FF chci, pak ještě zkusím něco od Petersona
robertzy
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 9
Věk: 44
Registrován: 20 dub. 2018, 21:26
Bydliště: Praha

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod genericon » 06 lis. 2018, 15:32

kovářskej píše:On sem Filip asi už moc na fórum nechodí. Někde na něj vyštrachám telefon a pošli Ti ho zprávou. Myslím že od Plzně je ještě Tifík a taky mladej od Littlebulla , ten má přezdívku nějak spojenou snad se žábou ( frog ) ale můžu se mejlit. A ještě je z Plzně chlapík co má v avataru parní mašinu Albatros. Ten sem chodí jistě, nedávno jsem od něj něco četl.


Tak jsem mu zkoušel volat, ale nezvedl to a zpět se neozval, tak nevím jestli to mám zkoušet znova a nebo dál nedělat vetřelce :arrow:
genericon
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 32
Věk: 36
Registrován: 14 říj. 2014, 14:00

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod Tapinek » 06 lis. 2018, 17:50

robertzy píše:...Bohužel aromatik si budu muset jeden koupit kvůli ženě...

??? Jak píše Domek - nekupuj si tabáky podle druhých. Taky jíš to, co ti nechutná, protože se to ženě líbí a má to ráda? To je cesta do pekla. Ty si nepochutnáš a ona bude stejně brblat... ;-)
Uživatelský avatar
Tapinek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 47
Registrován: 31 kvě. 2007, 06:47
Bydliště: Praha

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod robertzy » 06 lis. 2018, 19:16

[/quote]??? Jak píše Domek - nekupuj si tabáky podle druhých. Taky jíš to, co ti nechutná, protože se to ženě líbí a má to ráda? To je cesta do pekla. Ty si nepochutnáš a ona bude stejně brblat... ;-)[/quote]

Ano občas, když žena uvaří a mně to nechutná, tak to sním a říkám jak mi to mooc chutná... :mryellow: :mryellow: :mryellow:
robertzy
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 9
Věk: 44
Registrován: 20 dub. 2018, 21:26
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků