Switch to full style
NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...
Odeslat odpověď

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

12 led. 2018, 09:11

laurel_31299 píše:
Panove delam v IT a osobne doporucuji Chrome ci Firefox. IE od Microsoft dela problemy vseobecne vsude. To jen tak naokraj. a sorry za OT (ikonku jsem nenasel :-)


Pouzivam Safari, protoze pocitac mam ted mimo provoz. No nic, poslu ho znova, protoze moje predstaveni ocividne nevidite ani vy.

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

12 led. 2018, 09:33

Martine, koukal jsem se doma i v práci i pár stránek nazpět, ale fakt to tu není přitom ale mám dojem že jsem to někde četl - neposlal jsi to do jiného vlákna? :think: :smoke1:

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

12 led. 2018, 10:41

Zdravím přátelé,
Bydlím v Nymburce. Je mi 42 let. Kouřit dýmku jsem začal loni v létě, kdy jsem si koupil svoji první dýmku a tabak 7 seas regular na dovolenou v Chorvatsku na plachetnici a shodou okolností potkal na lodi Honzu z Polabské buňky.
On něho jsem dostal odkaz na toto forum a zakladní rady do života začínajícího kuřáka dýmky.
Na srazech Polabské buňky jsem potkal fajn lidi a i přes časovou vytíženost se mi daří nevynechat jediné setkání.
S tabaky zatím stále experimentuji. Mezi mé nejoblíbenější patří GH Emerdale GH No 7 Peterson Sherlock Holmes GH Westmorland Dunhill EMP.
Počet dýmek se mi rovněž rozrostl na současných 14 a na cestě jsou dvě hliněnky od Mizantropa.
Moje zatím nejoblíbenější je Polo 6606 s naustkem ve stylu Peterson, který mi v současnosti vyhovuje nejvíc. V plánu mám pořídit ještě minimálně jednu dýmku od Petersna, jednu z Morty a dýmku od Falcona - kde bych si chtěl zkusit vyrábět hlavičky pro potěchu oka.
Mezi mé koníčky patří jachting, motorky, dobrá literatura, dobré pití a dobrý tabák.

Jsem rád, za toto forum. Je pro mne zdrojem cenných informací
Dobrý tabák přeje Martin

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

12 led. 2018, 10:43

kovářskej píše:Martine, koukal jsem se doma i v práci i pár stránek nazpět, ale fakt to tu není přitom ale mám dojem že jsem to někde četl - neposlal jsi to do jiného vlákna? :think: :smoke1:


Díval jsem se do historie přízpěvků na forum a nenašel to. Nevadí, napsal jsem nové.

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

14 led. 2018, 08:56

Marek z Kroměříža - tož víté, Hanáku. Jedna fajka tě na tři tabáky stačit nebude zvlášť když só každé jiné chutě. Tož včil kuř třeba tu Amfóru a než ju vykóřiš tak si kup eště aspoň jednu fajku. :puffy:

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

14 led. 2018, 10:15

Ahoj Marku :D , ať se Ti tady líbí a dýmka chutná.

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

14 led. 2018, 16:52

kovářskej píše:... a než ju vykóřiš tak si kup eště aspoň jednu fajku....


Tenhle týden mi pošta doručí jednu od pana Jirsy. Ale psssst, manželce to neříkejte )))

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

14 led. 2018, 16:58

:D :ok: jasně, budem ticho jako pěna :puffy:

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

18 led. 2018, 15:51

Ahoj MartinCaptain, skoro sousede, vzpomen si na mne prosim, az bude dalsi slezina v Nymburce, rad bych se pridal.

Diky moc

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

18 led. 2018, 19:39

Ahoj.
Máš v poště SZ.
Tak doraž

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

18 led. 2018, 20:06

Diky, mrknu na termin a zkusim poladit abych to stihl. (z prace jezdim na 5-tou), ale koukam, tento vikend mame volno v praci, tak by to melo jit.
sorry za :offtopic1:
Naposledy upravil laurel_31299 dne 19 led. 2018, 20:17, celkově upraveno 1

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

19 led. 2018, 12:32

Chlapci, příště prosím o komunikaci v SZ, tohle sem nepatří.

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

19 led. 2018, 20:46

Kluci, rád vás tu vidím, ale Nymburk řešte ve vlákně “Polabská buňka”.

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

20 led. 2018, 07:35

Na dotaz polabska bunka nebyly nalezeny zadne prispevky. Neni to vlakno jen pro cleny pip-E klubu?

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

20 led. 2018, 07:45

Ano, pouze pro členy klubu, použijte soukromé zprávy, proto jsem to psal.....
Odeslat odpověď