Re: Pražská restaurační turistika II.

08 led. 2015, 14:37

Zde :puffy:

Re: Pražská restaurační turistika II.

08 led. 2015, 14:43

Ja dnes nie, akosi nemám faje, aj tak to prekecáte o motorkách :mrgreen: .

Re: Pražská restaurační turistika II.

08 led. 2015, 14:46

dymak> na jak dlouho to planujete? Zasel bych....

Re: Pražská restaurační turistika II.

08 led. 2015, 14:52

Budu tam okolo 17.00, ale dnes bohužel nemohu déle jak do osmi.

Re: Pražská restaurační turistika II.

08 led. 2015, 15:14

"Interiéry restaurace se rozkládají ve třech patrech, která jsou od března 2014 všechna kompletně nekuřácká."
V červnu 2014 jsme otevřeli zcela novou zimní zahradu, která je stejně jako všechny vnitřní prostory kompletně nekuřácká.


Chapu neco spatne???

Re: Pražská restaurační turistika II.

08 led. 2015, 15:40

No je to tak,teď jsem tam volal a i nahoře to je nekuřácké.

Re: Pražská restaurační turistika II.

08 led. 2015, 15:57

Tak nějaký jiný podnik? Bohužel v okolí neznám moc hospod.

Re: Pražská restaurační turistika II.

08 led. 2015, 16:09

Měl jsem chuť na tu jejich Plzničku.Mohl bych dorazit tak před 19h možná 18:30.

Re: Pražská restaurační turistika II.

08 led. 2015, 16:15

Ale jestli se tam nekouří, tak to pro mě nemá moc cenu. Alkohol nemůžu - řídím a limču si můžu dát doma.
Hluboce se omlouvám, ale bohužel to musím odpískat.

Re: Pražská restaurační turistika II.

08 led. 2015, 16:25

Šmáriá, tak skočte do Hlubiny...

Re: Pražská restaurační turistika II.

08 led. 2015, 16:31

Lukas,tak vymyslíme něco na příští týden.Já na ten PR prdim,když si tam nemůžu dát fajku.

Re: Pražská restaurační turistika II.

08 led. 2015, 16:40

kdybych neřídil tak na pivko zajdu, ale takhle... :cry:
Ok. Tak příští týden....

Re: Pražská restaurační turistika II.

08 led. 2015, 16:51

Něco vymyslíme do té doby :smoke5:

Re: Pražská restaurační turistika II.

20 úno. 2015, 08:25

Nespopolníme dnes při príležitosti International Pipe Smoking Day nejaký tabak spoločne? Budem mocť asi od piatej.

Re: Pražská restaurační turistika II.

20 úno. 2015, 13:03

Kdyby byl Anděl nebo Podolí, tal na 70% bych zašel :puffy: