08 led. 2015, 14:43
Ja dnes nie, akosi nemám faje, aj tak to prekecáte o motorkách

.
08 led. 2015, 14:46
dymak> na jak dlouho to planujete? Zasel bych....
08 led. 2015, 14:52
Budu tam okolo 17.00, ale dnes bohužel nemohu déle jak do osmi.
08 led. 2015, 15:14
"Interiéry restaurace se rozkládají ve třech patrech, která jsou od března 2014 všechna kompletně nekuřácká."
V červnu 2014 jsme otevřeli zcela novou zimní zahradu, která je stejně jako všechny vnitřní prostory kompletně nekuřácká.
Chapu neco spatne???
08 led. 2015, 15:40
No je to tak,teď jsem tam volal a i nahoře to je nekuřácké.
08 led. 2015, 15:57
Tak nějaký jiný podnik? Bohužel v okolí neznám moc hospod.
08 led. 2015, 16:09
Měl jsem chuť na tu jejich Plzničku.Mohl bych dorazit tak před 19h možná 18:30.
08 led. 2015, 16:15
Ale jestli se tam nekouří, tak to pro mě nemá moc cenu. Alkohol nemůžu - řídím a limču si můžu dát doma.
Hluboce se omlouvám, ale bohužel to musím odpískat.
08 led. 2015, 16:25
Šmáriá, tak skočte do Hlubiny...
08 led. 2015, 16:31
Lukas,tak vymyslíme něco na příští týden.Já na ten PR prdim,když si tam nemůžu dát fajku.
08 led. 2015, 16:40
kdybych neřídil tak na pivko zajdu, ale takhle...
Ok. Tak příští týden....
08 led. 2015, 16:51
Něco vymyslíme do té doby
20 úno. 2015, 08:25
Nespopolníme dnes při príležitosti International Pipe Smoking Day nejaký tabak spoločne? Budem mocť asi od piatej.
20 úno. 2015, 13:03
Kdyby byl Anděl nebo Podolí, tal na 70% bych zašel
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.