Switch to full style
NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...
Odeslat odpověď

Re: Povýšení

14 srp. 2012, 10:48

Pani :ok: :clamp: :D

Re: Povýšení

14 srp. 2012, 10:50

Diky Draku za obetavou praci, vydrzels fakt dlouho, to se ceni :ok:

Re: Povýšení

14 srp. 2012, 12:00

možná jsem vydržel až moc dlouho. V závěru už to nebylo ono a tak jsem se rozhodl přenechat to mladším a schopnějším. Ještě jednou díky všem a Sobpetovi přeji dobré nervy a pevnou ruku :ok:

Re: Povýšení

14 srp. 2012, 18:52

Laďo - nepovažuji se za kompetentního Ti děkovat, ale stejně díky. :clamp:
Byl jsi první, koho jsem potkal na svém prvním celorepublikovém srazu, vidim to jako dnes, když jsem vylezl z auta
a koukám na toho dlouhána, hned jsem Tě poznal. V té době totiž bylo málo členů kteří měli svoji fotku jako avatar. :smoke5:

Re: Povýšení

15 srp. 2012, 07:07

Díky kluci. Dalo to jistě dost práce a stálo to spoustu času :wink:

Re: Povýšení

16 srp. 2012, 19:18

Velederaku , děkuji za nervy , které jsi s námi , zlobily , měl. Já jsem sice na svém prvním velkosrazu jako pvní viděl Šimiho a Mloše C. , vedle tebe jsem ale seděl. Pak tam byl takovej jeden v triku ze stodoly Michala Tučného a to vám byl takovej puntíkatej vejlupek ... :pray: :plaster:

Re: Povýšení

17 srp. 2012, 13:17

tak vejlupek řikáš Jiříku.!!!

Re: Povýšení

17 srp. 2012, 18:10

klasik51 píše:tak vejlupek řikáš Jiříku.!!!

No jo , no , přece nebudu zatloukat , nebo dokonce lhát. Možná jsi ho tam potkal taky , Zdeněčku :puffy: .
On vypadal tak seriosně a sympaticky , spoustu toho pro nás již udělal a nakonec se z něho vyloupl Puntíkátor. Proto tedy vejlupek , od toho vyloupnutí se. :ok:
Jo a mám pocit , že v době Bouzovského srazu měl Láďa jako avatar zeleného dráčka .

Re: Povýšení

17 srp. 2012, 20:07

Krhút píše:Jo a mám pocit , že v době Bouzovského srazu měl Láďa jako avatar zeleného dráčka .

:naughty: určitě ne, to bych ho nepoznal. :D

Re: Povýšení

18 srp. 2012, 09:49

Díky, draku :ok: :clamp:

Re: Povýšení

29 srp. 2012, 15:24

bigdragon píše:možná jsem vydržel až moc dlouho. V závěru už to nebylo ono a tak jsem se rozhodl přenechat to mladším a schopnějším. Ještě jednou díky všem a Sobpetovi přeji dobré nervy a pevnou ruku :ok:


No vida, tak máš čas se naplno věnovat kampani.
Veledrak for president! :ok:

(Prozatím si to můžeš vyzkoušet v menším na dýmce. net)

Re: Povýšení

01 led. 2013, 10:41

Gratuluji Jakubovi k prezidentské funkci :smoke5:

Re: Povýšení

01 led. 2013, 11:00

:think: to jsme si moc nepomohli, Jakub jako Jakub. :twisted:

Re: Povýšení

01 led. 2013, 11:13

gratulace novému presidentovi :ok:

Re: Povýšení

01 led. 2013, 11:27

Prezident je viceprezident, ať žije prezident :twisted: Díky, Kubo, za dlouhá léta prezidentování :clamp:
Odeslat odpověď