Switch to full style
NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...
Odeslat odpověď

Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika) II.

06 úno. 2014, 18:51

Páni kolegové, hodlám provést nákup tabáku na "Estervalu" (tecon-gmbh.de). Objednávku zamýšlím odeslat v pondělí ráno, pokud má někdo zájem se přidat nechť ho projeví do pondělního rána. Po doručení zásilky z Estervalu provedu následně distribuci na úterním zasedání brňanů.

Pokračovanie tohot vlákna: viewtopic.php?p=347390#p347390
Pistacik

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika)

06 úno. 2014, 19:44

Já už mám hotový předvýběr.. Vezmu si plechovku Hamborger Veermaster a plechovku Old Ironsides, obojí od DTM. Budete někdo brát Germain´s Special Latakia Flake, nebo ho mám vzít taky :D ?

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika)

06 úno. 2014, 22:46

Germain´s Special Latakia Flake si mj. vezmu určitě já.
A dotaz od Martina Pedaina - bude někdo chtít Huber Balkan?
Naposledy upravil Jerry1 dne 06 úno. 2014, 23:07, celkově upraveno 1

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika)

06 úno. 2014, 22:47

Huber Balkan budu chtít určitě, pokud to bude možné, tak 2 kusy..

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika)

07 úno. 2014, 08:07

Kora píše:Páni kolegové, hodlám provést nákup tabáku na "Estervalu" (tecon-gmbh.de). Objednávku zamýšlím odeslat v pondělí ráno, pokud má někdo zájem se přidat nechť ho projeví do pondělního rána. Po doručení zásilky z Estervalu provedu následně distribuci na úterním zasedání brňanů.

připravím si nějaký menší seznam :o)
děkuji za nabídku

JaN píše:Huber Balkan budu chtít určitě, pokud to bude možné, tak 2 kusy..

to je ta velmi hezky vonící latakie v kulatém a vysokém plechu..?

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika)

07 úno. 2014, 08:53

Ano. 100 gramů.

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika)

07 úno. 2014, 11:06

oukej, tedy beru taktéž.. dva kousky

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika)

07 úno. 2014, 11:21

Kdo chcete Huber balkan, prosím připište se dnes na seznam, abych dal Martinovi vědět, o víkendu to budou objednávat. Zjišťoval jsem, jestli je nějaký limit, nebo ho můžeme chtít pět kilo. Pokud bychom se museli vejít do limitu, tak se někdo obětujeme a ubereme na množství, aby se dostalo na všechny. Ale prý je to jedno.

Pokud se nepletu, mělo by jít o tuhle plechovku: https://www.pfeifen-huber.de/english-balkan.html

Kupodivu ta moje vypadá jinak, nemá etiketu, jen nálepku. Ale už je pár let starší. Velikost a tvar plechovky sedí a je tam fakt hodně latakie.

1. JaN 2×
2. Slowfish 2×
3. Martin 3×
4. Štěpán 3× (Štěpáne, platí to?!)

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika)

07 úno. 2014, 11:41

Kdo chcete Huber balkan, prosím připište se dnes na seznam, abych dal Martinovi vědět, o víkendu to budou objednávat. Zjišťoval jsem, jestli je nějaký limit, nebo ho můžeme chtít pět kilo. Pokud bychom se museli vejít do limitu, tak se někdo obětujeme a ubereme na množství, aby se dostalo na všechny. Ale prý je to jedno.

Pokud se nepletu, mělo by jít o tuhle plechovku: https://www.pfeifen-huber.de/english-balkan.html

Kupodivu ta moje vypadá jinak, nemá etiketu, jen nálepku. Ale už je pár let starší. Velikost a tvar plechovky sedí a je tam fakt hodně latakie.

1. JaN 2×
2. Slowfish 2×
3. Martin 3×
4. Štěpán 3× (Štěpáne, platí to?!)
5. Jerry 2x

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika)

07 úno. 2014, 16:10

Kdo chcete Huber balkan, prosím připište se dnes na seznam, abych dal Martinovi vědět, o víkendu to budou objednávat. Zjišťoval jsem, jestli je nějaký limit, nebo ho můžeme chtít pět kilo. Pokud bychom se museli vejít do limitu, tak se někdo obětujeme a ubereme na množství, aby se dostalo na všechny. Ale prý je to jedno.

Pokud se nepletu, mělo by jít o tuhle plechovku: https://www.pfeifen-huber.de/english-balkan.html

Kupodivu ta moje vypadá jinak, nemá etiketu, jen nálepku. Ale už je pár let starší. Velikost a tvar plechovky sedí a je tam fakt hodně latakie.

1. JaN 2×
2. Slowfish 2×
3. Martin 3×
4. Štěpán 3× (Štěpáne, platí to?!)
5. Jerry 2x
6. Kora 1x

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika)

07 úno. 2014, 16:38

:arrow: Kora
Projevil jsem zájem o objednání tabáků z Estervalu a poslal jsem Ti email.

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika)

07 úno. 2014, 17:34

:arrow: Jerry1
Provedu

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika)

07 úno. 2014, 19:02

Kdo chcete Huber balkan, prosím připište se dnes na seznam, abych dal Martinovi vědět, o víkendu to budou objednávat. Zjišťoval jsem, jestli je nějaký limit, nebo ho můžeme chtít pět kilo. Pokud bychom se museli vejít do limitu, tak se někdo obětujeme a ubereme na množství, aby se dostalo na všechny. Ale prý je to jedno.

Pokud se nepletu, mělo by jít o tuhle plechovku: https://www.pfeifen-huber.de/english-balkan.html

Kupodivu ta moje vypadá jinak, nemá etiketu, jen nálepku. Ale už je pár let starší. Velikost a tvar plechovky sedí a je tam fakt hodně latakie.

1. JaN 2×
2. Slowfish 2×
3. Martin 3×
4. Štěpán 3× (Štěpáne, platí to?!)
5. Jerry 2x
6. Kora 1x
7. Přemek 1x (no co co!)

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika)

07 úno. 2014, 21:22

JaN píše:Já už mám hotový předvýběr.. Vezmu si plechovku Hamborger Veermaster a plechovku Old Ironsides, obojí od DTM. Budete někdo brát Germain´s Special Latakia Flake, nebo ho mám vzít taky :D ?


pane olego všiml jsem si ještě, že na tom eshopu mají tohleto:
http://www.tobaccoreviews.com/blend/246 ... lver-flake

A ty, jakožto milovník dark fired záležitostí, bys to mohl docenit (hodnocení 3,7 bodu ze 4 po 70 hodnotících nevypadá vůbec zle)
a vůbec od solani vypadá plno věcí celkem hezky.
Zvláště pro Přemka, mají většinou (velmi slušně hodnocené) aromatiky..

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika)

07 úno. 2014, 22:10

Solani silver flake nemá chybu :smoke5:
Odeslat odpověď