Switch to full style
NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...
Odeslat odpověď

Re: Na pokec a dýmku ve Znojmě

14 dub. 2018, 19:05

Ve středu také nemohu, ve čtvrtek by to, ale teď jsem se díval na předpověď a má se zrovna ochladit :palm:

Re: Na pokec a dýmku ve Znojmě

14 dub. 2018, 19:37

A co pondělí nebo úterý :?: :puffy:

Re: Na pokec a dýmku ve Znojmě

14 dub. 2018, 20:25

V úterý bych mohl tak max. do 21:00, akorát že počasí vypadá moc zahrádkově ani v to úterý :think: . Třeba se ještě ozve Rosťa, že bychom zase dali Věčnost.

Re: Na pokec a dýmku ve Znojmě

15 dub. 2018, 07:36

Na věčnosti se sejdeme určitě :mrgreen: :evil:

Re: Na pokec a dýmku ve Znojmě

17 dub. 2018, 20:07

Tak rosničkáři zase změnili předpověď, ve čtvrtek má být 24 stupňů. Že bychom přeci alespoň jednu dali :think: S klukem jdu do angličtiny, pak ho budu muset hlídat, než se žena vrátí z rodičáku, ale snad bych to na 19:00 stíhal. Jedna dýmka je tak do devíti, to by se na zahrádce ještě dalo. Kruhák?

Re: Na pokec a dýmku ve Znojmě

01 říj. 2018, 17:42

Tak jak to s Vámi vypadá pánové ? Zahrádky v restauracích budou pomalu zavírat.... :lol: :lol: :palm:

Re: Na pokec a dýmku ve Znojmě

01 říj. 2018, 20:17

Neboj, než se na něčem domluvíme, tak je už zase otevřou :smoke5: :palm: Jinak, já má teď celkem volno...

Re: Na pokec a dýmku ve Znojmě

11 říj. 2018, 17:47

:arrow: Cmunda
Od února tu spolu komunikujeme sami. Kluky jsme to trošičku naučili, tak nás už nepotřebují..... :lol:
Já jsem si doma udělal v pokoji kuřárnu a jsem maximálně spokojen. Třeba se potkáme v lepších časech. Mějte se fajn... :smoke5:

Re: Na pokec a dýmku ve Znojmě

15 říj. 2018, 17:17

Pánové, já se moc omlouvám, ale přestali mně chodit upozornění a času nebylo moc....
Stihneme ještě nějakou zahrádku ??

Re: Na pokec a dýmku ve Znojmě

15 říj. 2018, 19:22

Jedině snad ve středu, pak se má ochladit.

Re: Na pokec a dýmku ve Znojmě

25 lis. 2018, 22:31

Pánové, já jsem totálně mimo.....teď jsem do vánoc úplně zasekanej :roll: :roll: :roll: ....
Zeptám se Jirky, jak to vidí u něj na firmě nějaký den a písnu sem :puffy:

Re: Na pokec a dýmku ve Znojmě

27 lis. 2018, 20:11

Dávám k zamyšlení - minulý rok měl Illegal na adventních trzích stánek s rumotékou. Pokud bude i letos, co udělat minisraz na stojáka na jednu dýmku a nějaký ten rum?

Re: Na pokec a dýmku ve Znojmě

25 úno. 2019, 17:39

Pánové čas letí jak šílený :x :!: Pomalu nám ale otevřou zahrádky :mryellow: :ok:
Sejdeme se v nejbližší době někde :?: :?:
Že bychom dali někde :puffy:

Re: Na pokec a dýmku ve Znojmě

26 úno. 2019, 21:15

Ať to neřešíme složitě přes SMS - kromě pondělí můžu v podstatě celý příští i přespříští týden, takže záleží na ostatních. Těch 17:30 by mně také vyhovovalo, akorát ve středu bych dorazil trochu později.

Re: Na pokec a dýmku ve Znojmě

27 kvě. 2020, 15:05

Zdar pánové, čas letí a je před námi teplo a možnost zajít na někam na zahrádku. Sypu si popel na hlavu :oops: a přijdu kdykoliv a kamkoliv :wink:
Domluvíme nějaký dým :?: :?: :smoke3: :smoke3:
Odeslat odpověď