Jičínská enkláva

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Re: Nabítka Práce

Příspěvekod jcp » 07 led. 2016, 14:18

Teda ne že by si Jičínská enkláva nemohla vyhlašovat konkurs, ale pánové vocamcaď pocamcaď !! Dyk vy porušujete všechny pravidla reklamy co jich tohle Fórum má .. třeba hned první příspěvek toho fousatýho strejdy z Milevska .. explicitní reklama vlastní osoby jak vyšitá :pray: .. a navíc dáváte špatnej příklad příklad vostaním .. jeden tu už, řídě (nebo řitě ? :think: , mám v přechodníkách nejasno i když jsem už po přechodu) se vašim příkladem chtěl začít prodávat židle (členové moderátorského fóra vědí :wink: ) .. takhle z toho uděláte kříženec mezi Aukrem a jazykovědným koutkem :!: Měl bych lepší nápad :idea: .. povolíme nabídku erotickejch služeb :oops: a to za úplatu (ve prospěch Fóra samozřejmě) :yum: .. a pak to na srazu propijeme.
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Re: Nabídka Práce

Příspěvekod Alter Egon » 07 led. 2016, 14:23

Gimli píše:Prý se v tomhle vlákně shání osoba, co holduje práci :puffy:


Tak to mají kluci z Jičína holt smůlu :D
Uživatelský avatar
Alter Egon
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1318
Věk: 38
Registrován: 17 zář. 2013, 19:26
Bydliště: Benešov

Re: Nabítka Práce

Příspěvekod Pistacik » 07 led. 2016, 14:33

jcp: :clamp:
Áno, aj toto vlákno zmoderujeme...
Uživatelský avatar
Pistacik
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 5658
Věk: 46
Registrován: 26 říj. 2007, 13:06
Bydliště: Praha

Re: Nabítka Práce

Příspěvekod klasik51 » 07 led. 2016, 14:39

Správně Jirko, já jsem všem říkal, ať se chovají slušně a neporušují pravidla fóra. Nebo že na ně
vlítne ten šedivej koloušek :D z Poděbrad. Psal jsem jim všem SZ, ale oni si je ani nevyzvednou.
Je to banda rebelů. (je to rebel, Máchal) :D
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Nabítka Práce

Příspěvekod RottenFox » 07 led. 2016, 15:28

jcp píše:...jeden tu už, řídě (nebo řitě ? :think: , mám v přechodníkách nejasno i když jsem už po přechodu) se vašim příkladem chtěl začít prodávat židle (členové moderátorského fóra vědí :wink: ) ...

'Ste ho kluka židlovýho smazali, ale já ten inzerát ještě stihnul vidět, heč. :lol: :mryellow: :palm:
Jsem si hned vzpomněl na toho pána, co prodává na aukru tu otočnou židli a rozkouřenej doutník.
Se tu mohli dát spolu dohromady, bejvalí, kdyby se to nesmazalo. :think:
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: Nabítka Práce

Příspěvekod PoKlaT » 07 led. 2016, 15:32

klasik51 píše::D :ok: po dlouhé době zase pořádné vlákno. :clamp: :palm: :mryellow:

Hmm, ale do puntíkového mu přeci jen něco chybí :wink: :smoke5:
Uživatelský avatar
PoKlaT
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 2752
Věk: 68
Registrován: 24 říj. 2011, 13:25
Bydliště: Valtice

Re: Jičínská enkláva

Příspěvekod ttygr » 08 led. 2016, 21:12

že sem si rači nešetřil klávesnici... enkláva se tady snaží řádně plnit dokumentaci, docházku děláme každý setkání, všechno máme v richtyku a že jsme blbí, tak si chceme sehnat někoho, kdo by nám to účetnictví zkreativnil a podal. A jen se toho chopí borci z fóra, tak je z toho hnedle takováhle fraška, já to prosím pěkně nechápu...
Uživatelský avatar
ttygr
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1002
Věk: 41
Registrován: 07 bře. 2005, 11:36
Bydliště: Jičín

Re: Jičínská enkláva

Příspěvekod PoKlaT » 08 led. 2016, 22:24

Za ty roky co jsi členem bys už moh vědět jak to tu chodí :twisted:
Uživatelský avatar
PoKlaT
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 2752
Věk: 68
Registrován: 24 říj. 2011, 13:25
Bydliště: Valtice

Re: Jičínská enkláva

Příspěvekod ttygr » 17 led. 2016, 00:19

Takže dnešní zasedání proběhlo opět v naprostém pořádku. Prezentace se sice omezuje na kartoteční záznam "Li", nicméně je splněna na 100%. Zápory naší enklávy: stálý nedostatek kvalitního kreativního účetního/administrativního kolegy.
Krom výměny vzorků a zkušeností došlo na přeplánování našich výjezdních aktivit. Z kouzelnického klobouku bylo vytaženo město Nymburk a shodou okolností v lotynce padlo datum, které se shoduje s místním zasedáním...
Kouřené tabáky: GH čokoláda, NC, Starej Bruno, MM no. 34, Peterson Balkan Delight
Pitivo: nepivo & Stará promiň
Hudba: hlasité dialogy
Doporučují 2 ze 2 místních dýmkařů
Uživatelský avatar
ttygr
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1002
Věk: 41
Registrován: 07 bře. 2005, 11:36
Bydliště: Jičín

Re: Jičínská enkláva

Příspěvekod giorgio » 24 led. 2016, 21:28

Velevážená jičínská enklávo,
do Jičína ba i Libuně občas jezdím. Pokud by se některé z řádných i jiných zasedání konalo v úterý, rád bych se s laskavým svolením většiny členů zúčastnil. Pokud ne, holt bych přijel v pátek vzdát hold vaším nezpochybnitelným, dlouhodobým zkušenostem práce vícečlenného kolektivu a vedení podvojného (jste tuším dva, že..) účetnictví. Dotaci cestovného mi jistě jednohlasně odhlasujete. Prosím ještě o info, mám-li si vzít přezůfky.

Děkuji a zdar.
Naposledy upravil giorgio dne 11 úno. 2016, 23:08, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
giorgio
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 49
Věk: 59
Registrován: 21 led. 2016, 17:54
Bydliště: Jilemnicko

Re: Jičínská enkláva

Příspěvekod ttygr » 25 led. 2016, 23:08

Jičínská enkláva má za sebou první letošní výjezd, tentokrát jsme svou přítomností mocně vyudili Nymburský lokál a tamní osazenstvo nalomili k pravidelným setkáním, tak snad si z nás vezmou chlapci ponaučení :twisted:
co se akualit týče, aktuálně jsme stále bez administrativního pracovníka a docházku si vyplňujeme sami.

giorgio: pokud se nepletu, Hubert se s tebou už spojil, takže jen pro formu dodám, že přezůvky ti v hospodě půjčíme, jako tradiční dresscode pro nováčky jsme odhlasovali růžové s králíčkem. Na ty se nám podařilo obstarat evropské dotace (jako utiskovaná menšina to nebyl problém, stačilo sehnat grafomana, který obstaral 200 stránkovou dokumentaci, které nikdo nerozuměl...), takže je obdržíš a budeš na setkání nosit, dokud se eobjevý služebně mladší dýmkař :mrgreen:

howgh
Uživatelský avatar
ttygr
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1002
Věk: 41
Registrován: 07 bře. 2005, 11:36
Bydliště: Jičín

Re: Jičínská enkláva

Příspěvekod giorgio » 27 led. 2016, 00:50

Dobré ráno N klávo,
ano, telef. pozvání poloviční většiny s tichým souhlasem poloviční menšiny proběhlo. Nebylo však podmíněno obutím z evrop. fondů sponzorovaných, čínských, umělohmotných ba možná i nekusných růžovozajíčkovských přezůfek. Bezvýhradně trvám na vždy bezvadně sladěných prvcích- obuv, opasek, dýmka , vlasy a nápoj. Jistě chápete, že ve vámi zvolené barvě mám dá se říci naprostý nedostatek materiálu. Preferuji pantofle žluto- zelené se želvičkou a bambulkou z fialového hedvábí. Zvažovanou vizitu vašeho zasedání tedy asi ještě přehodnotím a omezím se na komunikaci psaným textem i když text nepsaný zdá se z hlediska napadení virem růžovosti ještě bezpečnějším. Dýmku, opasek, botky, vlasy jo... :roll: ale růžový Budvar bych asi nerozdejchal. :naughty:
Děkuji .
Uživatelský avatar
giorgio
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 49
Věk: 59
Registrován: 21 led. 2016, 17:54
Bydliště: Jilemnicko

Re: Jičínská enkláva

Příspěvekod Baskervil » 27 led. 2016, 07:31

Jen blbněte! Chocholoušek čeká!
Uživatelský avatar
Baskervil
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1132
Věk: 75
Registrován: 01 říj. 2012, 22:03
Bydliště: Libuň

Re: Jičínská enkláva

Příspěvekod giorgio » 27 led. 2016, 18:53

Baskervil píše:Jen blbněte! Chocholoušek čeká!

Při hospitalisaci organizovaných enkláv a jiných společenství lze získat společnou, prostornou a vzdušnější klec...
Mudr. Chocholoušek
Naposledy upravil giorgio dne 30 led. 2016, 22:25, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
giorgio
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 49
Věk: 59
Registrován: 21 led. 2016, 17:54
Bydliště: Jilemnicko

Re: Jičínská enkláva

Příspěvekod ttygr » 27 led. 2016, 20:08

Můžeš být v naprostém klidu, růžový budvar rozhodně nehrozí, neb čepujou Staráč... Ale občas chodím i k šukům, kde mají výbornou Paku, takže přesídlení není uplně od věci... potravinářské barvivo ti N kláva uhradí :smoke1:
Uživatelský avatar
ttygr
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1002
Věk: 41
Registrován: 07 bře. 2005, 11:36
Bydliště: Jičín

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků