Dýmka.net - návrhy

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Příspěvekod Krhút » 29 črc. 2007, 15:14

No jestli to nebude tím , že forum Dýmka.net je základnou PipE-clubu Dýmka.net , čili stránky nejsou doutníkářské , ani cigaretářské . Jsou dýmkařské , s vlákny týkajícími se i jiných způsobů zpopelňování tabáků . Je možné , a já o tom nepochybuji , že ti to někdo přednese zasvěceněji a odborněji. Podle mého je ale toto vysvětlení celkem pochopitelné :wink: A že nejsem bestie , následuje odkaz na Mafiosovy stránky týkající se doutníků polopaticky .
http://www.doutniky.webzdarma.cz/hlavni-strana.htm
Uživatelský avatar
Krhút
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3809
Věk: 55
Registrován: 11 úno. 2006, 07:39
Bydliště: Teplice

Příspěvekod mirek » 29 črc. 2007, 15:34

Joey píše:Ne to je Téma.Tady na foru je napriklad část, Dýmkařské forum,Rovněž fascinující, a Pipe Klub a ja mel na mysli ze by se k temhle trem mohlo pridat mapř. Doutníkové forum.Nebo tak nejak.
Asi jsem to pred tim spatne vysvětlil za což se omlouvam.

:oops: špatně jsem četl
Ale jinak viz Krhút
Uživatelský avatar
mirek
Emeritní administrátor
Emeritní administrátor
 
Příspěvky: 1918
Věk: 62
Registrován: 02 bře. 2005, 08:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Joey » 29 črc. 2007, 16:30

mirek píše:
Joey píše:Ne to je Téma.Tady na foru je napriklad část, Dýmkařské forum,Rovněž fascinující, a Pipe Klub a ja mel na mysli ze by se k temhle trem mohlo pridat mapř. Doutníkové forum.Nebo tak nejak.
Asi jsem to pred tim spatne vysvětlil za což se omlouvam.

:oops: špatně jsem četl
Ale jinak viz Krhút

ok.ja se omlouvam byl to jen napad.jeste jednou pardon :oops:
Joey
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 4
Registrován: 28 črc. 2007, 21:23

Příspěvekod mirek » 29 črc. 2007, 17:56

Joey píše:
mirek píše:
Joey píše:Ne to je Téma.Tady na foru je napriklad část, Dýmkařské forum,Rovněž fascinující, a Pipe Klub a ja mel na mysli ze by se k temhle trem mohlo pridat mapř. Doutníkové forum.Nebo tak nejak.
Asi jsem to pred tim spatne vysvětlil za což se omlouvam.

:oops: špatně jsem četl
Ale jinak viz Krhút

ok.ja se omlouvam byl to jen napad.jeste jednou pardon :oops:

V pohodě, nemáš důvod se omlouvat. :wink: Od toho tu tenhle thread je, aby se sem psaly návrhy, a ostatní se k nim vyjadřovali.
Uživatelský avatar
mirek
Emeritní administrátor
Emeritní administrátor
 
Příspěvky: 1918
Věk: 62
Registrován: 02 bře. 2005, 08:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Fénix » 30 črc. 2007, 09:37

jak píšou kluci - tohle jsou stránky věnované dýmkám a dýmkaření, a vše ostatní (jak jiné druhy užívání tabáku, tak např. místnost O všem možném) je taková nadstavba. Na doutníkové stránky mi chybí jak čas, tak zkušenosti. Před časem tu někdo plánoval založení sesterských doutníkových stránek, ale bohužel z toho sešlo.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Joey » 30 črc. 2007, 10:10

Fénix píše:jak píšou kluci - tohle jsou stránky věnované dýmkám a dýmkaření, a vše ostatní (jak jiné druhy užívání tabáku, tak např. místnost O všem možném) je taková nadstavba. Na doutníkové stránky mi chybí jak čas, tak zkušenosti. Před časem tu někdo plánoval založení sesterských doutníkových stránek, ale bohužel z toho sešlo.

je to docela velka skoda no.preci jen kdyz se to vezme kolem a kolem nenasel jsem zadna dalsi fora se stejnou ba ani podobnou tématikou.Muj názor na to je takovy ze kdyby se přidalo to co jsem uz navrhoval spis by to bylo k lepsimu,a popularata fora se s velkou pravdepodobnosti zvedne.Mozna je toto Jedine forum s touto tematikou.Na škodu by to nebylo urcite.
Tot jen muj nazor :lol:
Ale jinak to vsechno absolutne chapu.
Joey
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 4
Registrován: 28 črc. 2007, 21:23

Příspěvekod mycroft » 15 lis. 2007, 17:05

:idea: Co takhle udělat Dýmka.net widget pro iGoogle? (namátkou jako třeba http://www.google.com/ig/adde?moduleurl ... ackend.php)
Uživatelský avatar
mycroft
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1150
Věk: 44
Registrován: 21 úno. 2005, 12:25
Bydliště: Kácov

Příspěvekod Scalex » 08 kvě. 2008, 17:29

U zdejšího hlásiče narozenin si všímám, kolik je tu lidí, kteří se přihlásili třeba před 2-3 roky, chvíli tu pobyli a pak už se nepřihlásili. Nebo někteří tu byli jen několikrát a je možné, že na dymku.net pak zapomněli.

A říkám si, že je to možná škoda a jestli by nestálo za to všem těmto neaktivním (tj. registrovaným, ale dejme tomu za posledních 365 dní nepřihlášeným) lidem poslat nějaký hromadný mail o tom, že každý internetově aktivní dýmkař je tu vítán a jestli by sem dotyčný přeci jen nezaskočil.

Možná někteří z nich už nedýmkaří, ale taky možná někteří z nich tehdy neměli čas (práce, studium, malé dítě) a teď už ho mají a třeba by se i rádi znovu zapojili, leč zapomněli.

Součástí mailu by asi mělo být i to, jak si vzpomenout na své přihlašovací jméno a heslo (nebo komu si o ně napsat).

Je to hodně zcestná myšlenka? Já jsem takhle před pěti lety stejným způsobem oživil jinou komunitu a na škodu to vůbec nebylo...
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

Příspěvekod Fénix » 08 kvě. 2008, 18:01

Scalex píše:U zdejšího hlásiče narozenin si všímám, kolik je tu lidí, kteří se přihlásili třeba před 2-3 roky, chvíli tu pobyli a pak už se nepřihlásili. Nebo někteří tu byli jen několikrát a je možné, že na dymku.net pak zapomněli.

A říkám si, že je to možná škoda a jestli by nestálo za to všem těmto neaktivním (tj. registrovaným, ale dejme tomu za posledních 365 dní nepřihlášeným) lidem poslat nějaký hromadný mail o tom, že každý internetově aktivní dýmkař je tu vítán a jestli by sem dotyčný přeci jen nezaskočil.

Možná někteří z nich už nedýmkaří, ale taky možná někteří z nich tehdy neměli čas (práce, studium, malé dítě) a teď už ho mají a třeba by se i rádi znovu zapojili, leč zapomněli.

Součástí mailu by asi mělo být i to, jak si vzpomenout na své přihlašovací jméno a heslo (nebo komu si o ně napsat).

Je to hodně zcestná myšlenka? Já jsem takhle před pěti lety stejným způsobem oživil jinou komunitu a na škodu to vůbec nebylo...


já takhle píšu lidem při proskribcích, ovšem týká se to jen těch bez příspěvku.
A počítám, že kdo sem už někdy něco napsal, těžko na Forum zcela zapomene.
Nějaké hromadné info by se případně mohlo rozeslat třeba před chystaným přechodem na nové phpBB, uvidíme.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod ypres.bass » 08 kvě. 2008, 19:28

Fénix píše:
Scalex píše:U zdejšího hlásiče narozenin si všímám, kolik je tu lidí, kteří se přihlásili třeba před 2-3 roky, chvíli tu pobyli a pak už se nepřihlásili. Nebo někteří tu byli jen několikrát a je možné, že na dymku.net pak zapomněli.

A říkám si, že je to možná škoda a jestli by nestálo za to všem těmto neaktivním (tj. registrovaným, ale dejme tomu za posledních 365 dní nepřihlášeným) lidem poslat nějaký hromadný mail o tom, že každý internetově aktivní dýmkař je tu vítán a jestli by sem dotyčný přeci jen nezaskočil.

Možná někteří z nich už nedýmkaří, ale taky možná někteří z nich tehdy neměli čas (práce, studium, malé dítě) a teď už ho mají a třeba by se i rádi znovu zapojili, leč zapomněli.

Součástí mailu by asi mělo být i to, jak si vzpomenout na své přihlašovací jméno a heslo (nebo komu si o ně napsat).

Je to hodně zcestná myšlenka? Já jsem takhle před pěti lety stejným způsobem oživil jinou komunitu a na škodu to vůbec nebylo...


já takhle píšu lidem při proskribcích, ovšem týká se to jen těch bez příspěvku.
A počítám, že kdo sem už někdy něco napsal, těžko na Forum zcela zapomene.
Nějaké hromadné info by se případně mohlo rozeslat třeba před chystaným přechodem na nové phpBB, uvidíme.
nové phpBB ... na to co je třeba na http://digiforum.zive.cz ? jestli jo, tak jsem proti
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Pistacik » 08 kvě. 2008, 20:09

Fénix píše:
Scalex píše:A říkám si, že je to možná škoda a jestli by nestálo za to všem těmto neaktivním (tj. registrovaným, ale dejme tomu za posledních 365 dní nepřihlášeným) lidem poslat nějaký hromadný mail o tom, že každý internetově aktivní dýmkař je tu vítán a jestli by sem dotyčný přeci jen nezaskočil.

Možná někteří z nich už nedýmkaří, ale taky možná někteří z nich tehdy neměli čas (práce, studium, malé dítě) a teď už ho mají a třeba by se i rádi znovu zapojili, leč zapomněli.

Součástí mailu by asi mělo být i to, jak si vzpomenout na své přihlašovací jméno a heslo (nebo komu si o ně napsat).

Je to hodně zcestná myšlenka? Já jsem takhle před pěti lety stejným způsobem oživil jinou komunitu a na škodu to vůbec nebylo...


já takhle píšu lidem při proskribcích, ovšem týká se to jen těch bez příspěvku.
A počítám, že kdo sem už někdy něco napsal, těžko na Forum zcela zapomene.
Nějaké hromadné info by se případně mohlo rozeslat třeba před chystaným přechodem na nové phpBB, uvidíme.
Čo sa týka neaktívnych ľudí s príspevkami - nápad s pripomínacím mailom mi príde ako výborná myšlienka. Čo sa týka zabudnutých údajov, myslím že zasielací mechanizmus funguje, môžeme ho ešte vyskúšať. A spraviť to ako promo akciu na novú verziu fóra - hmmm ešte viac super nápad :idea:
Uživatelský avatar
Pistacik
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 5658
Věk: 46
Registrován: 26 říj. 2007, 13:06
Bydliště: Praha

Příspěvekod Pistacik » 13 kvě. 2008, 17:29

Pistacik píše:Čo sa týka zabudnutých údajov, myslím že zasielací mechanizmus funguje...

Práve som dostal hlásenie, že v tejto verzii fóra nefunguje. Takže možnosti sú 2 - opraviť, alebo počkať na novú verziu. Uvidíme ako sa to podarí zorganizovať...
Uživatelský avatar
Pistacik
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 5658
Věk: 46
Registrován: 26 říj. 2007, 13:06
Bydliště: Praha

Příspěvekod Hades » 13 kvě. 2008, 21:14

Pistacik píše:
Pistacik píše:Čo sa týka zabudnutých údajov, myslím že zasielací mechanizmus funguje...

Práve som dostal hlásenie, že v tejto verzii fóra nefunguje. Takže možnosti sú 2 - opraviť, alebo počkať na novú verziu. Uvidíme ako sa to podarí zorganizovať...

hmm, ze zkušenosti vím, že ne všechno co je nové, funguje lépe než staré...
BTW není náhodou omezeni u providera?
Uživatelský avatar
Hades
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3041
Věk: 65
Registrován: 15 led. 2008, 22:22
Bydliště: Praha

Příspěvekod Pistacik » 14 kvě. 2008, 08:18

Hades_ píše:BTW není náhodou omezeni u providera?

Obmedzenie akého charakteru :?: Ja neviem o ničom.
Uživatelský avatar
Pistacik
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 5658
Věk: 46
Registrován: 26 říj. 2007, 13:06
Bydliště: Praha

Příspěvekod klasik51 » 01 čer. 2008, 20:31

proč nejsou některé údaje / jen ty základní / v profilu při přihlašování
povinné! Když někteří nemají tu slušnost, tak tedy povinnost :cry:
omlouvám se, ale přivádí mě v zoufalství, když mám s někým diskutovat a vím o něm pouze že je to muž.
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků