Dýmka.net - návrhy

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Dýmka.net - návrhy

Příspěvekod Fénix » 05 bře. 2005, 10:53

Po pár měsících mám konečně všechny potřebné zkoušky, a ještě nějaký ten pátek potrvá, než si uvědomím, že se mám už dávno učit na zkoušky následující :) . Rád bych tohoto světlého okamžiku využil k tomu, abychom zásadním způsobem pohnuli s tvorbou Dýmky.net.

Pokud máte nějaké a návhy nebo přání ohledně funkcí nebo obsahu nových stránek, napište je sem. Pravděpodobně se stejně realizovat nebudou, ale za pokus to stojí, ne :mrgreen:
Ale vážně - všechny připomínky uvítám, Dýmka.net bude stejně především stát na příspěvcích vlastních čtenářů, a tak je jen dobré, pokud se pokusíte ovlivnit už její vznik.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Taurendil » 07 bře. 2005, 15:49

Ja bych osobne prijal aj nejake ine skiny fora. Takovy nejaky decentny hnedavy. Taky drevovity decentny styl..... ;)
Uživatelský avatar
Taurendil
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 382
Věk: 37
Registrován: 29 zář. 2004, 22:42
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Simon » 07 bře. 2005, 15:53

Taurendil píše:Ja bych osobne prijal aj nejake ine skiny fora. Takovy nejaky decentny hnedavy. Taky drevovity decentny styl..... ;)


skin by mel odpovidat designu stranek a IMO by mel byt nemenitelnej
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

some news?

Příspěvekod ttygr » 18 bře. 2005, 22:47

no tak nějak sem nepochopil jak je to s ostatními tématy s dýmkou příslušnými... ale pokud se nepletu tak jsou possible... no pokud byste sem chtěli nějaké články ala čaj v různých zemích a čaj k dýmce(nebo dýmka k čaji?), káva, vodní dýmka a pod, tak stačí říct(rsp poslat mail:-)) a můžu sesmolit nějakej článek... myslim, že by nějaké zkušenosti byly...
jiank stránky jsou tu pěkné, díky za ně...
PS: asi to nemá váhu a chápu, že by to mělo být podobné stránkám, ale nějaký ten originelní skin bych taktéž uvítal
Uživatelský avatar
ttygr
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1002
Věk: 41
Registrován: 07 bře. 2005, 11:36
Bydliště: Jičín

Re: some news?

Příspěvekod Todík » 18 bře. 2005, 23:07

ttygr píše:no tak nějak sem nepochopil jak je to s ostatními tématy s dýmkou příslušnými... ale pokud se nepletu tak jsou possible... no pokud byste sem chtěli nějaké články ala čaj v různých zemích a čaj k dýmce(nebo dýmka k čaji?), káva, vodní dýmka a pod, tak stačí říct(rsp poslat mail:-)) a můžu sesmolit nějakej článek... myslim, že by nějaké zkušenosti byly...
jiank stránky jsou tu pěkné, díky za ně...
PS: asi to nemá váhu a chápu, že by to mělo být podobné stránkám, ale nějaký ten originelní skin bych taktéž uvítal


O čaji k dýmce se tady na něktérém fórku už diskutovalo, ale jestli máš z této oblasti hlubší a ucelené vědomosti, osobně bych to velmi uvítal. Rozpoutej to! :wink: :D
Uživatelský avatar
Todík
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 951
Věk: 69
Registrován: 04 pro. 2004, 21:26
Bydliště: Brno

Re: some news?

Příspěvekod Fénix » 19 bře. 2005, 00:10

ttygr píše:no tak nějak sem nepochopil jak je to s ostatními tématy s dýmkou příslušnými... ale pokud se nepletu tak jsou possible... no pokud byste sem chtěli nějaké články ala čaj v různých zemích a čaj k dýmce(nebo dýmka k čaji?), káva, vodní dýmka a pod, tak stačí říct(rsp poslat mail:-)) a můžu sesmolit nějakej článek... myslim, že by nějaké zkušenosti byly...
jiank stránky jsou tu pěkné, díky za ně...
PS: asi to nemá váhu a chápu, že by to mělo být podobné stránkám, ale nějaký ten originelní skin bych taktéž uvítal


off topic -jen na Foru, na stránky to nepatří. Směřuj do příslušné místnosti, myslím, že tato témata uvítá víc lidí. Pokud jde o dýmka&čaj, to samozřejmě patří do Kouřových signálů a bude li to stát za to, můžeme to otisknout i na budoucí Dýmce.net :pipe1:

ad skin - no jiný skin bude jen v případě, že by se měnila vizáž připravované Dýmky.net - prozatím je rovněž laděná do modra, takže by to jaksi nemělo smysl.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Fénix » 28 bře. 2005, 09:31

Jo a pls. tahle diskuse se vztahuje k novým stránkám Dýmka.net http://www.dymka.net/ , ne k Foru, to má vlastní thread: http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?t=66

Díky.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 11 črc. 2005, 19:25

Já nemám návrh, ale spíše prosbu a nevím, kde se zeptat, Chtěl bych sem dát obrázek mých dýmek. Nevím ale jak na to. Dík za radu
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod dick » 11 črc. 2005, 19:40

Vojtěch Regazzo píše:Já nemám návrh, ale spíše prosbu a nevím, kde se zeptat, Chtěl bych sem dát obrázek mých dýmek. Nevím ale jak na to. Dík za radu

Koukni na http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?t=622
Uživatelský avatar
dick
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 921
Věk: 68
Registrován: 23 dub. 2005, 07:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Petr Masný » 11 črc. 2005, 20:40

Mám za to, že by nebylo špatné "vykuchat" všechny témata a z těch nejpotřebnějších a nejzajímavějších udělat soubor FAQ. Co vy na to?
Uživatelský avatar
Petr Masný
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 15
Věk: 80
Registrován: 04 čer. 2005, 11:02
Bydliště: 34034 Plánice 87

Příspěvekod Fénix » 12 črc. 2005, 09:27

Petr Masný píše:Mám za to, že by nebylo špatné "vykuchat" všechny témata a z těch nejpotřebnějších a nejzajímavějších udělat soubor FAQ. Co vy na to?


S tím počítám od začátku, ale čekám až bude hotová Dýmka.net
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod bromden » 12 říj. 2005, 12:29

A tohle by mělo být na úvpodní straně :lol: :lol: :lol: :

Obrázek
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Joey » 29 črc. 2007, 12:26

Já bych měl návrh zařídit sekci i pro doutníky.Preci jen pak se ve foru o dymkach objevuji temata s nazvem Doutnik a to ma 70 stranek a v jednom tom tematu jsou otazky na milion veci.
Vim ze toto je forum jen o dymkach ale jen me to tak napadlo. Vzhledem k tomu ze chci zacit kourit doutniky by mi tam par lidi mohlo pomoci a nemusel bych otazky a odpovedi hledat v jednom tematu kde je to opravdu tezke najit ci neprehlednout.
(Jen tak muj nazor a navrh.Kritiku snesu ale jen slušně do mě prosim
:lol: )
Joey
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 4
Registrován: 28 črc. 2007, 21:23

Příspěvekod mirek » 29 črc. 2007, 13:30

Joey píše:Já bych měl návrh zařídit sekci i pro doutníky.Preci jen pak se ve foru o dymkach objevuji temata s nazvem Doutnik a to ma 70 stranek a v jednom tom tematu jsou otazky na milion veci.
Vim ze toto je forum jen o dymkach ale jen me to tak napadlo. Vzhledem k tomu ze chci zacit kourit doutniky by mi tam par lidi mohlo pomoci a nemusel bych otazky a odpovedi hledat v jednom tematu kde je to opravdu tezke najit ci neprehlednout.
(Jen tak muj nazor a navrh.Kritiku snesu ale jen slušně do mě prosim
:lol: )

Pozdě, už tady je a má nějakých 51 stránek :wink:
Uživatelský avatar
mirek
Emeritní administrátor
Emeritní administrátor
 
Příspěvky: 1918
Věk: 62
Registrován: 02 bře. 2005, 08:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Joey » 29 črc. 2007, 14:55

mirek píše:
Joey píše:Já bych měl návrh zařídit sekci i pro doutníky.Preci jen pak se ve foru o dymkach objevuji temata s nazvem Doutnik a to ma 70 stranek a v jednom tom tematu jsou otazky na milion veci.
Vim ze toto je forum jen o dymkach ale jen me to tak napadlo. Vzhledem k tomu ze chci zacit kourit doutniky by mi tam par lidi mohlo pomoci a nemusel bych otazky a odpovedi hledat v jednom tematu kde je to opravdu tezke najit ci neprehlednout.
(Jen tak muj nazor a navrh.Kritiku snesu ale jen slušně do mě prosim
:lol: )

Pozdě, už tady je a má nějakých 51 stránek :wink:

Ne to je Téma.Tady na foru je napriklad část, Dýmkařské forum,Rovněž fascinující, a Pipe Klub a ja mel na mysli ze by se k temhle trem mohlo pridat mapř. Doutníkové forum.Nebo tak nejak.
Asi jsem to pred tim spatne vysvětlil za což se omlouvam.
Joey
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 4
Registrován: 28 črc. 2007, 21:23

Další

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků