Switch to full style
NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...
Odeslat odpověď

Re: Dýmka.net - návrhy

25 úno. 2015, 15:19

Tobě to dělá každej prohlížeč kvůli avataru, to je v pořádku. :D

Re: Dýmka.net - návrhy

26 úno. 2015, 06:25

Můj avatar si vzal na svoje bedra zdraví a prospěch celého národa, neb jen můj avatar ví co je pro národ dobré. Takže tuhle variantu vylučuji. :naughty: :twisted:

Re: Dýmka.net - návrhy

26 úno. 2015, 19:58

:lol:

Re: Dýmka.net - návrhy

27 úno. 2015, 13:23

Dneska mě to zase furt odhlašuje... jiné dny jsou třeba úplně OK.
Každý příspěvek odesílám na pětkrát :palm:

Re: Dýmka.net - návrhy

27 úno. 2015, 16:34

Dneska mne to taky odhlásilo, ale stává se to tak párkráto do měsíce, aspoň si připomenu heslo, takže žádná tragédie :smoke6:

Re: Dýmka.net - návrhy

10 bře. 2015, 21:13

Už podruhé po přihlášení na mě vyskočilo:
Všeobecná chyba
Tried to redirect to potentially insecure url.
Informujte prosím administrátora fóra nebo webmastera: admin(zavináč)dymka.net

Re: Dýmka.net - návrhy

11 bře. 2015, 11:30

A máš nainštalovaný a aktualizovaný firewall, antivírus a nejaký bezpečný prehliadač? :wink:

Re: Dýmka.net - návrhy

11 bře. 2015, 11:34

Android 4.4.4; Eset Mobile Security; Google Chrome. Vše aktuální.

Re: Dýmka.net - návrhy

11 bře. 2015, 11:37

Zkus Taptalk. ;-) Na mobilnim zarizeni le to lepcejsi nez webovy rozhrani. ;-)

Re: Dýmka.net - návrhy

11 bře. 2015, 11:38

Nn, taptalk se mi nelíbí. Já raději zůstanu u webovýho rozhraní. :-)

Re: Dýmka.net - návrhy

11 bře. 2015, 11:39

Tak to halt preskakuj (ja mam to samy na https://ha-loo.ha-vel.eu/cz/). ;-)

Re: Dýmka.net - návrhy

11 bře. 2015, 11:42

Tak já jsem permanentně přihlášenej, todle byla náhoda, že jsem se dvakrát manuálně odhlásil. Tož mi to ani nijak nevadí. :-) Len som kontaktoval administrátora. :-)

Re: Dýmka.net - návrhy

15 led. 2020, 14:38

celkom by sa mi pacilo oddelenie fora, ktore by sluzilo na vytvorenie " Dennik dymkare" . Tam by si uzivatelia mohli vytvorit vlastne vlakno, ktoreho nazov by bol jeho nick. Moja predstava by bola, ze by tam zdielal informacie ako - ake mam dymky, ktoru mam najradsej a preco, ako cistim dymku, ake tabaky som uz vyskusal, ake mi nechutili a nikdy sa k nim nevratim, ci pouzivam filter do dymky a ak ano ake, aky je moj najoblubenejsi eshop na nakup tabaku, prislusenstvo k dymke .. Proste klasicky dennik ako si pisu nastrocny :) Aby nebol vo vlakne uzivatela bordel, tak si uzivatel bude updatovat pri novych tabakoch, fajkach a pod. iba svoj prvy post .

Napadlo mi to preto, lebo je tu nespocetne kvantum informacii rozstrusenych vsade navokol a toto by mozno pomohlo novacikom dopatrat sa k informaciam rychlejsie, kedze je tu mnoho skusenych dymkarov. Stacilo by si pozriet dennik 3-4 ludi a porovnat informacie, pre neskuseneho ako ja je to najrychlejsi sposob ako si spravit vytah zakladnych info

Re: Dýmka.net - návrhy

15 led. 2020, 18:10

Myslíš si i plevelit své vlákno a né jako já, jak plevelím poradnu :D :D

Re: Dýmka.net - návrhy

15 led. 2020, 19:26

No. Když si představím, že bych měl své vlákno, jak čistím dýmku, jaké mám rád dýmky a jestli kouřím s filtrem a jakým. (například)
A to samé řeší vedle mne ve svých vláknech dalších 60 dýmkařů, tedy se 60 krát opakující v různých modifikacích stejná informace,
tak nevím, jestli by nme to bavilo číst. :think: A už by mne vůbec nebavilo si tam povídat sám se sebou. Tak to vidím já. :puffy:
Odeslat odpověď