Switch to full style
NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...
Odeslat odpověď

Re: Dýmka.net - návrhy

16 led. 2020, 07:37

Mimořádně souhlasím s Klasikem. :mryellow:
Nicméně ti vůbec nic nebrání to vyzkoušet, ale bohužel klasicky, k editaci starého příspěvku by si musel mít moderátorská práva. Navíc v deníku se nepřepisuje, je někdy zábavné vidět, jak to člověk viděl před X lety....
Založ si vlákno Preabulův dýmkařský deníček a je to.

Re: Dýmka.net - návrhy

21 led. 2020, 20:43

Mno, Preambulo,

mám dojem, že s fajfkou teprve začínáš.
Podívej, jedna z věcí, která k fajfce patří, je pomalejší tempo, schopnost dát si na čas a vychutnat si to, co mám, až do dna. Omezit věci, co dělám, na menší počet a ten zase dělat do hloubky a pořádně. Jak to lidi dělali dřív - neměli tolik podnětů, nepsali milion statusů a nečetli tisíce nesmyslných zpráviček, co druhý den ztratí smysl. Četli vždy jeden román, co má třeba 500 stran, a obvykle pravidelně Bibli.

... tady to je fajfkařské diskusní fórum, jeho smyslem je setkávat se aspoň virtuálně, když nás legislativní nečas a vzdálenost rozdělují. Zapomeň na "rychleji, efektivněji, snadno". Pěkně si zapal fajfku a pročítej. Dej tomu čas. Kolik jsi toho zatím vykouřil? V tom ti stejně nikdo nepomůže, ty začátky si musíš projít sám, tak u toho můžeš procházet starší příspěvky fóra, ne? :smoke1:

... jestli to vidíš jinak, tak stejně skončíš na cigarillech a doutnících. :think:

Re: Dýmka.net - návrhy

23 led. 2020, 01:08

No a já mimořádně souhlasím s Klasikem, Dejmalem i Batrachosem... :ok: :smoke5:
A nebo si založím jako první svůj vlastní deníček. A nepřejte si v něm číst :plaster: :palm: :twisted:

Re: Dýmka.net - návrhy

23 led. 2020, 08:56

Copatej píše:A nebo si založím jako první svůj vlastní deníček. A nepřejte si v něm číst :plaster: :palm: :twisted:

:D :palm: :pray: :rofl:

Re: Dýmka.net - návrhy

13 úno. 2020, 10:34

Měl by jeden návrh. Nechtěl by někdo přidělat více typů smajlíku s dýmkou? :pipe1:

Re: Dýmka.net - návrhy

13 úno. 2020, 12:51

zkus je navrhnout. pokud budou zajímavé, jistě se jich někdo ujme. jinak ti samozřejmě nic nebrání vkládat tvé speciální (to myslím bez ironie) smajly kódem

Re: Dýmka.net - návrhy

13 čer. 2020, 11:45

mam návrh.. co tak prispôsobiť sa trendu a urobiť tu z toho aplikáciu na stiahnutie do mobilu?
pridávanie obrázkov je dosť zložité, na dnešnú dobu...
trochu to cele sprehľadniť, lebo je tu toho strašne veľa,. príspevky z roku 2004!? načo? :)

Re: Dýmka.net - návrhy

15 čer. 2020, 07:40

Jan76 píše:príspevky z roku 2004!? načo? :)


To ale nemyslíš vážně, viď ?
Formát fóra je právě o tom, že můžeš dohledat i staré informace a nemusí se pořád dokola psát, jak často se mění fitr... Správná odpověď je po každém kouření.

Omlouvím se za drsnější odpověď, ale nějak si na té naší historii a mírné zaprděnosti fóra zakládám :wink:

Re: Dýmka.net - návrhy

15 čer. 2020, 14:52

:palm: No, to mne taky pobavilo! Taková hromada rad a doporučení zdarma, zajímavých debat, postřehů, humoru, pokeců o mimodýmkařských tématech...

Knížka Život s dýmkou z roku 1977 je stále aktuální, rady z roku 2004 mají stejnou relevanci jako z roku 2020 a jediné, co se v čase mění, jsou postupné potupné limity, omezení, příkazy, zákazy, stupidní nápisy na kdysi krásných krabičkách, klesající odbyt plynoucí z tohoto tlaku a rušení kdysi slavných značek dýmkového tabáku...

Vložení obrázku je “složité” jen napoprvé. Běžně je taky vkládám z iPadu.

:mryellow: A co si tak jako Jan76 myslí, že bych četl po večerech?

Re: Dýmka.net - návrhy

15 čer. 2020, 15:26

Já myslím, že tady chybí Černá Ruka!
Ta která se za “drsnější odpovědi” neomlouvá. :smoke1:

Re: Dýmka.net - návrhy

16 čer. 2020, 16:45

:think: Pišta se na nás vyflák :smoke3:

Re: Dýmka.net - návrhy

16 čer. 2020, 20:41

Zdravím do Dolních Rakous.

Jasné, že by se mi taky líbilo, kdyby líp fungovalo hledání, a kdyby nad FAQ seděl placený admin, co by to všechno brousil a dával do dokonalé podoby. Kolik lidí by na to tady asi přispívalo? A kolik by dělal příspěvek, když jsme teď vlastně za škodnou a lovenou zvěř? Já se naopak jen klepu, do kdy to tady bude ty úctyhodné pány moderátory a přispívající zkušené dýmkaře bavit a udržovat v jejich volném čase. A smekám před nimi klobouk!

Ale nemůžu si stejně pomoct - mně se archaický vzhled a systém tohoto fóra o to víc líbí. Ty “nové trendy” nemusím, oceňuji na tomto fóru jeho archaický (ale funkční) design, v příspěvku vlevo vidím vše podstatné o přispěvateli, příspěvky mohou využít vše funkční (fotky, řezy písma, odkazy), všechny ty “flat” vzhledy, multimedia, sociální sítě a podobné nesmysly nechte klidně fórům o po 6 měsících zastaralých mobilech. Ano, v těchto fórech vám debata z roku 2018 už bude připadat směšná, protože rychlost procesorů se přeci zdesateronásobila. Kdežto tady může být aktuální v debatě o Meerschaumkách, jak si to vlastně nakouřil pan Vorel v roce 1840 v krupařském krámě pěnovku...

Re: Dýmka.net - návrhy

17 čer. 2020, 11:44

Souhlas. Nechceme aby to tady vypadlo jak na Instagramu nebo Facebooku.

Re: Dýmka.net - návrhy

20 čer. 2020, 09:46

itrnda - :ok:

Re: Dýmka.net - návrhy

21 čer. 2020, 14:50

Jo, taky mě fascinuje borec, co se sem zaregistruje a jako první by to tu celé předělal, aby se mu to blejskalo v mobilu, hlavně aby toho nebylo moc, ale aby to bylo trendy. Zkrátka frikulín. Stále mi ale není jasné, co takového člověka táhne k tak archaické zálibě, jako jsou dýmky, vždyť nemají pět kamer, co půlrok nový procesor a lepší display.... Ta hrůza, i můj Old River z roku 1977 má stále stejný operační systém a pálí přitom i nejnovější dostupný software stále stejně pomalu a se stejným požitkem. A to nemluvím o kamarádech, co si užívají bílou tečku z dvacátých let minulého století a pořád špičkově stíhají :smoke1:
Odeslat odpověď