Návrh - třídění tabáků

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Jste pro vytvoření seznamu dle bigdragonova návrhu?

Ano, taková rukověť bude užitečná
22
79%
Ne, je to zbytečné, komplikované nebo příliš subjektivní
6
21%
 
Celkem hlasů : 28

Příspěvekod Fénix » 16 bře. 2005, 18:53

bigdragon píše:
Simon píše:
bigdragon píše:Ad HD možná že je ho všude plno a každý z prodavačů ho doporučuje
ad 20 dýmek přeci jsi nezačal s tolika dýmkama ale jen s jednou a v ní byl ? :?:


premier cru ... a stale si myslim ze je to idealni tabak do zacatku
ad HD - ani jedno neni IMHO duvod ke koupi, spis naopak :)


Ad HD kde se má chudák začátečník dozvědět že když mu to prodavač nabízí je to podezřelý?
ad premier cru asi dnes moc začátečníkovi nepomůže když se nedá běžně koupit ale jsou určitě alespoň dva až tři velmi podobné které koupit jdou


Za HD se nestyď, vyzkoušel jsem cca stovku tabáků a HD bílý i černý jsou v lepší půlce.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Fénix » 16 bře. 2005, 18:59

Simon píše:rozdel alkoholy do 4 skupin .... pak se ti ocitne plzen 12ka ve stejny skupne jako mexicka corona nebo americkej malinovej sajrajt, k cemu ti to pak je, co ti to rekne o ostatnich napojich z te skupiny kdyz si otevres coronu? ... rekne ti to kulovy, kdyz ti to zachutna tak sahnes po jinym z te skupiny a otevres plzen a zjistis ze ses uplne nekde jinde ... ale to bys zjistil i bez prehledne tabulky

... jina nez aspon zlehka presna kategorizace cehokoliv proste nema smysl, mozna z toho ma clovek lepsi pocit(pocit jistoty), ale rozhodne mu to nepomuze


No tohle je asi důvod proč se neshodneme, pro mě by bylo lepší rozděli chlast na pivo, víno, tvrdej a ostatní, kdybych o tom howno věděl. Protože ať už je budvar sebeodlišnější od desperáda, je to prostě jeden typ a když vidim že mi nechutná pivo, tak si prostě dám víno (což taky dělám :lol: ) a když zjistm že to je na mě slabý, tak půjdu do tvrdýho.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Šimi » 16 bře. 2005, 19:24

SIMONE -
za HD se nikdy stydět nebudu, protože mi chutná

to rozdělení jsi jako jeden z mála správně pochopil z pohledu začátečníka
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Fénix » 16 bře. 2005, 21:41

No, takže já už bych to rozsek (seksem sexem :D )

Z této diskuse vidím dva výstupy

první bude zvláštní thread, kam budeme sypat návrhy na "začátečnické" tabáky s tím, že pak můžu udělat nějaký chart a dát to třeba na Dýmku.net do rad začátečníkům

druhým pak nové třídění pro tabaky.cz, parvděpodobně vycházející z forgiho "řetězení", podrobnosti budeme ještě ladit (jednotlivé kategorie), už nezatížení "začátečnickou otázkou" :) kterou bude řešit 1. výše uvedený seznam 2. první, přehledná úroveň třídění (pravděpodobně tříčlenná)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod piter » 16 bře. 2005, 21:47

Fénix píše:No, takže já už bych to rozsek (seksem sexem :D )

Z této diskuse vidím dva výstupy

první bude zvláštní thread, kam budeme sypat návrhy na "začátečnické" tabáky s tím, že pak můžu udělat nějaký chart a dát to třeba na Dýmku.net do rad začátečníkům

druhým pak nové třídění pro tabaky.cz, parvděpodobně vycházející z forgiho "řetězení", podrobnosti budeme ještě ladit (jednotlivé kategorie), už nezatížení "začátečnickou otázkou" :) kterou bude řešit 1. výše uvedený seznam 2. první, přehledná úroveň třídění (pravděpodobně tříčlenná)


skvele reseni - zacatecnicka zalezitost bude tedy tak jak sme si ji predstavovali a k tabakum pribyde naopak zalezitost, ktera bude uzitecna vsem ostatnim pokrocilejsim
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Fénix » 16 bře. 2005, 22:33

díky :)
jinak myslím, že do tohoto threadu už netřeba přispívat, na vše jsem připravil thready zvláštní. Díky všem za spolupráci !
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Předchozí

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků