tabaky.cz - reforma třídění

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Příspěvekod Fénix » 03 dub. 2005, 22:33

Tak nápady se zrovna nesypou :? Abychom s tím trochu pohnuli, navrhuji "okleštěné" řešení.
Příroda: anglické chuti - dánské chuti - ostatní. Přičemž Ostatní můžeme časem rozšířit. Zbytek viz můj původní návrh.

:?:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Taurendil » 03 dub. 2005, 23:24

Ja bych hlavne na tabaky.cz zreformoval trochu bodove hodnotenie. 5 hvezdiciek je imho dost malo. Takovych desat by lepsie odrazalo kvalitu a dojem z tabacku. Pripadne este desatiny a bolo by to skvele. Za toto ma asi nepochvalite :twisted:, ale ja to mam zazite z hernych casakov uz zopar rokov a imho to kvalite ohodnotenia fakt prida.
Uživatelský avatar
Taurendil
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 382
Věk: 37
Registrován: 29 zář. 2004, 22:42
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod ypres.bass » 18 led. 2008, 23:20

prosím nekamenujte mne za otevření starého threadu...

jsem hledal tabák podobný Halovi(a jiný než známý og a mf) a byl jsem v koncích protože podle popisů od výrobců co jsou na tabaky.cz je to všechno "lautr stejné" ... na tobacoreviews zase když dám hledat podobné, tak jsou mi schopní tvrdit i takové bludy jakože podobný Halovi je Black&Bright(to je samozřejmě nadsázka) a thrad hledám podobný tabák je docela neoperativní(podobně je to i s žřádostí o recenzi kde otázka leží i týden než si jí jeden člověk všimne)

btw.na tr.com to jako podobný vyhazuje skoro ke všemu bílého caledoniana.

nejspolehlivější jsou asi recenze, ale kolik z nás si z recenzí dokáže udělat obrázek - já teda ne!
proto navrhuju rozpoutat diskuzi o nějakém řešení
OT
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Předchozí

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků