28 bře. 2005, 08:40
Simi píše:A co na to Simon?
28 bře. 2005, 09:15
28 bře. 2005, 09:21
Simi píše:Na ten SKYPE odkaz v profilu?
28 bře. 2005, 10:29
30 bře. 2005, 20:46
30 bře. 2005, 22:34
ttygr píše:jo skype... to by nebylo od věci, prej tam jde i multitasking.-)) no jestli to bude v profilu... já ho teda tolik nepoužívám... ale kdyby se založilo stálé připojení, kam by se dalo volat... něco jako skype chat...jinak číslo mám, ale nemůžu ho v tom bordelu najít... tak si mě najdete pod t-tygr
30 bře. 2005, 23:33
31 bře. 2005, 00:05
ttygr píše:super tak já si přivezu sluchátka a micro z intru... jen se dohodnout a můžem vesele volat:-)) jen aby se přidali aj dalí...
31 bře. 2005, 21:29