26 kvě. 2008, 14:33
roure, všechno nej a hlavně tabáky a fajfky a doutníky a pohodu a všeho dosytosti.
26 kvě. 2008, 14:41
oslavencům zdar! a chladný kouř přeje basa
26 kvě. 2008, 15:50
oslavencům zdar! a chladný kouř přeje želvák
26 kvě. 2008, 17:43
pripajam sa ku gratulacii

(len uz nemam slivovicu

)
07 čer. 2008, 08:07
Vše nej Rujirovi, konečně mám zase dneska příležitost se na něčí zdraví pořádně zkouřit. 8^)
07 čer. 2008, 20:59
ke gratulaci se přidávám také, vše nej
07 čer. 2008, 21:56
sic na poslední chvíli , ale i já se připojuji ke svým předgratulantům
07 čer. 2008, 22:03
Také stíhám a zařazuji se do zástupu gratulantů
07 čer. 2008, 22:17
nějak chvátáte, je čas,

vše nej také přeji
09 čer. 2008, 05:19
Jakubovi a Todíkovi třikrát zdar a spoustu fajek, tabáků a hlavně absolutní pohody.
09 čer. 2008, 06:04
tož oslavenci, vše nejlepší, hodně chladného kouře a jakubovi to večer sdělím osobně!
09 čer. 2008, 07:50
Taky přeji všem oslavencům vše nejlepší. Kdybych nemusel sedět doma, tak Jakubovi popřeju osobně tlapou. Tož si to dnes večer užijte.
09 čer. 2008, 08:12
Toz Jakube... Fsechno nej a pevne jatro.
09 čer. 2008, 09:09
Teda pánové, jak vy to děláte, že už zase máte narozeniny... Nezbývá mi tedy než opět ze srdce poblahopřát a Jakubovi jemně sdělit, že dnes večer...

bude veselo.
09 čer. 2008, 15:48
aj ked vas este tak dobre vsetkych nepoznam,patri sa zagratulovat,takze; vela chuti do zivota
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.