26 kvě. 2008, 14:33

roure, všechno nej a hlavně tabáky a fajfky a doutníky a pohodu a všeho dosytosti.

26 kvě. 2008, 14:41

oslavencům zdar! a chladný kouř přeje basa

26 kvě. 2008, 15:50

oslavencům zdar! a chladný kouř přeje želvák

26 kvě. 2008, 17:43

pripajam sa ku gratulacii :) (len uz nemam slivovicu :( )

07 čer. 2008, 08:07

Vše nej Rujirovi, konečně mám zase dneska příležitost se na něčí zdraví pořádně zkouřit. 8^)

07 čer. 2008, 20:59

ke gratulaci se přidávám také, vše nej

07 čer. 2008, 21:56

sic na poslední chvíli , ale i já se připojuji ke svým předgratulantům

07 čer. 2008, 22:03

Také stíhám a zařazuji se do zástupu gratulantů :D

07 čer. 2008, 22:17

nějak chvátáte, je čas, :wink: vše nej také přeji :puffy:

09 čer. 2008, 05:19

Jakubovi a Todíkovi třikrát zdar a spoustu fajek, tabáků a hlavně absolutní pohody.

09 čer. 2008, 06:04

tož oslavenci, vše nejlepší, hodně chladného kouře a jakubovi to večer sdělím osobně!

09 čer. 2008, 07:50

Taky přeji všem oslavencům vše nejlepší. Kdybych nemusel sedět doma, tak Jakubovi popřeju osobně tlapou. Tož si to dnes večer užijte.

09 čer. 2008, 08:12

Toz Jakube... Fsechno nej a pevne jatro. ;-)

09 čer. 2008, 09:09

Teda pánové, jak vy to děláte, že už zase máte narozeniny... Nezbývá mi tedy než opět ze srdce poblahopřát a Jakubovi jemně sdělit, že dnes večer... :puffy: :puffy: :puffy: bude veselo.

09 čer. 2008, 15:48

aj ked vas este tak dobre vsetkych nepoznam,patri sa zagratulovat,takze; vela chuti do zivota :D