Switch to full style
NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...
Odeslat odpověď

Které barevné schéma byste doporučili pro Dýmku.net ?

Červené
35
56%
Modré
28
44%
 
Celkem hlasů : 63

06 čer. 2005, 05:07

Vždyť to zas není až tak úplně červeny a vypadá to pěkně. Ta barva vyvolává pocit jako teplá dýmka v dlani.

06 čer. 2005, 05:17

však já nic neříkám, ale ryze subjektivně se mi to bude špatně číst :( né kvůli červené) prostě mám pocit, že text proti pozadí bude málo kontrastní

06 čer. 2005, 07:11

bigdragon píše:však já nic neříkám, ale ryze subjektivně se mi to bude špatně číst :( né kvůli červené) prostě mám pocit, že text proti pozadí bude málo kontrastní

Věřím, že ke každé barvě se dá najít dostatečně kontrastní, třeba modrá :P

06 čer. 2005, 14:50

:roll: A co takhle bílým na bílou... 8)

06 čer. 2005, 15:09

Hoka píše::roll: A co takhle bílým na bílou... 8)


jsou i takové stránky :lol:

06 čer. 2005, 15:56

Hoka píše::roll: A co takhle bílým na bílou... 8)


Hej! Gadžo! Ty maš neco proti černé?!?!?!?!?

06 čer. 2005, 17:50

Černé stránky? To snad ani počítač nemusím zapínat. :lol:

06 čer. 2005, 20:24

Šimi píše:Hej! Gadžo! Ty maš neco proti černé?!?!?!?!?


Jóóó ! Plnej zásobník !

farebné schéma

09 čer. 2005, 12:20

Som síce novým členom dymka.net , ale po prezretí oboch farebných variant dávam svoj hlas červenej variante, ona to vlastne nie je čistá červená. Už uvedená červená viac ladí k farbe tabaku. Myslím si, že nie som ďaleko od pravdy ak poviem, že skoro všetky www. stránky, ktoré majú niečo spoločné s tabakom a fajkami sú ladené v podobných farebných odtieňoch ak nejde o firemné stranky / viď Mostex a pod./

20 lis. 2005, 13:58

Vzpomněl jsem si, že se před drahným časem plánovala změna vizáže :) . Nejsou lidi, nebo co se pokazilo?

20 lis. 2005, 14:54

Alferi píše:Vzpomněl jsem si, že se před drahným časem plánovala změna vizáže :) . Nejsou lidi, nebo co se pokazilo?


To se plánovalo v rámci vytvoření grafiky stránek Dýmka.net, kde mimochodem v posledních dnech právě imagoo dělá finální dokončovací práce.

30 kvě. 2006, 12:31

jo tohle je ten správný thread a zas tak malá ta odbojná modrá skupinka nebyla :D

30 kvě. 2006, 12:48

Jsem jednoznačně pro červený schéma. Mohlo by být designérsky i trochu víc jako dřevo, ale i tak ta červená je tam tak pěkně teplá, jako hlavička dýmky při kouření.

30 kvě. 2006, 12:51

abych já zase nebyl proti všem.

Navrhuji barvu černou, ať nekuřáci vidí, jaké budeme mít za chvíli plíce a huby.

30 kvě. 2006, 12:51

Zababa píše:Jsem jednoznačně pro červený schéma. Mohlo by být designérsky i trochu víc jako dřevo, ale i tak ta červená je tam tak pěkně teplá, jako hlavička dýmky při kouření.


no Tebe jsme tady potřebovali :D
Odeslat odpověď