Závislost na FÓRU

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Jste závislí na FÓRU DÝMKA.NET?

ANO - jsem tu několikrát denně
85
56%
TROCHU - rád se mrknu když můžu
57
37%
ANI NE - prostě občas sem mrknu
7
5%
NE - mrknu, jen když něco potřebuji
1
1%
NEMÁM RÁD FÓRUM - jako Machiavelli
0
Žádná hlasování
Jsem závislý jen na nikotinu
3
2%
 
Celkem hlasů : 153

Příspěvekod Alfik » 24 kvě. 2005, 16:34

Já už jsem tady někde před časem psal něco o té klesající produktivitě práce, takže pro mně toto téma není rozhodně nové, ale spíše - řekl bych - nadčasové :oops: :roll: :D

Jsem ukázkový exemplář, když si ve slovníku najdete "Závislák na fóru", bude tam moje fotka :lol:
Uživatelský avatar
Alfik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1686
Věk: 45
Registrován: 05 dub. 2005, 14:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Šimi » 24 kvě. 2005, 16:59

LUBO píše:
bigdragon píše:to Lubo jak to jen pujde vyrazim do Malaciek

jasne, dame si vediet.


Počítám, že mi taky dáte echo :smoke1:
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod POGO » 24 kvě. 2005, 21:11

Přiznávám že i já jsem se stal závislákem :lol: Když se jeden den sem nedostanu,nemůžu se další den dočkat až se dozvím něco nového.A to jsem v rámci úspory času začal vynechávat témata co nemají s dýmkou nic společného :oops: :oops: V práci mi zbývá trochu času na konci pracovní doby a doma se večer pohodlně usadím za stůl,zapálím a čtu.Konce bývají někdy hluboko po půlnoci,takže ty rána jsou někdy děsná. :x Co k tomu říci,závislost je závislost. :roll:
POGO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1054
Věk: 54
Registrován: 18 srp. 2004, 20:44
Bydliště: Parsovice

Příspěvekod dix » 24 kvě. 2005, 21:43

Simon píše:
Fénix píše:Já jsem tu tak často, jak je to jen možné, ale odemne se to asi i jaksi čeká :lol:

Velký draku, nesmutni! Diskuse na Dýmce.tk byla sice super, ale tady je to ještě o třídu lepší.


neni, .tk byla lepsi


jj ako simon a graveir/ahojky/ si myslim tiez, ze .tk byla lepsi.Moj nazor je ten ze tohle forum sa zanasi nanosom bahna mysle unudenych ludi v zamestnani....ale nakonec extra mi na tom nezalezi.Len moj skromny nazor ktory je vopred upozornujem bezpredmetny...
:smoke5:
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod tuton » 25 kvě. 2005, 06:36

I mne se po .tk styska. Uz jsem to tu nekde psal.
Uživatelský avatar
tuton
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1327
Věk: 48
Registrován: 21 črc. 2004, 06:20
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Renno » 25 kvě. 2005, 07:38

Starou dýmku.tk jsem nezažil a tak nemohu posoudit. Určitě měla ale něco do sebe, protože to byly začátky a na ty se vzpomíná nejraději.
Na nové forum chodím dost často, ale spíše zde pročítám, příspěvky vkládám jen tehdy, když si myslím že jsou pro mě důležité, tak jako ted :) Navštěvuji je ze dvou důvodů. Prvním jsou samozřejmě dýmky a všechno kolem nich. Informace od ostatních mě nesmírně obohatili a posunuli dopředu, pomohli mi najít krásnou cestu k dýmce.
Ten hlavní je ale jiný.........jsou to lidé. Lidé, kteří se tu pravidelně objevují a pro mne, i když jsem je nikdy neviděl, jsou to dobří virtuální známí. Každého z vás si spojuji automaticky s vašimi obrázky, a když se někdy nepřihlásím a nevidím je, tak dřív nebo později se přihlásit musím. :lol: Nesmírně si zde hlavně cením úrovně komunikace, která je v dnešní době obecně tak slabá a na jiných forech skoro až "nechutná". Jde jen o to, že i když každý z nás je trochu jiný a máme třeba i odlišné názory na jednu věc, všichni zde je dokáží, na úrovni a bez zbytečných "vulgarismů" , s grácií a přehledem předkládat. Někdy nabývám dojmu, že dýmku snad kouří jen opravdu chytří lidé a nemyslím tím určitě počet titulů :D Věřím, že máte stejné pocity, a že my alespoň trochu rozumíte :)
To jsou tedy mé důvody proč sem rád chodím, ale závislý asi nejsem :lol:
Musel jsem, bylo to ve mně jako v koze :wink:
Uživatelský avatar
Renno
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 797
Věk: 56
Registrován: 31 srp. 2004, 09:45
Bydliště: Krkonose -Trutnov

Příspěvekod Bohemund » 25 kvě. 2005, 08:08

Krásně napsaný Renno :wink:
Pod to bych klíďo podepsal taky. I když se občas škorpíme, tak si myslím, že máš pravdu.
Závislej taky sem. Ve škole se už nemůžu dočkat, až budu doma a kouknu sem. Díky všem!!!! :D
Uživatelský avatar
Bohemund
Účet zrušen
 
Příspěvky: 781
Registrován: 14 pro. 2004, 13:51

Příspěvekod piter » 25 kvě. 2005, 12:24

Renno píše:Starou dýmku.tk jsem nezažil a tak nemohu posoudit. Určitě měla ale něco do sebe, protože to byly začátky a na ty se vzpomíná nejraději.
Na nové forum chodím dost často, ale spíše zde pročítám, příspěvky vkládám jen tehdy, když si myslím že jsou pro mě důležité, tak jako ted :) Navštěvuji je ze dvou důvodů. Prvním jsou samozřejmě dýmky a všechno kolem nich. Informace od ostatních mě nesmírně obohatili a posunuli dopředu, pomohli mi najít krásnou cestu k dýmce.
Ten hlavní je ale jiný.........jsou to lidé. Lidé, kteří se tu pravidelně objevují a pro mne, i když jsem je nikdy neviděl, jsou to dobří virtuální známí. Každého z vás si spojuji automaticky s vašimi obrázky, a když se někdy nepřihlásím a nevidím je, tak dřív nebo později se přihlásit musím. :lol: Nesmírně si zde hlavně cením úrovně komunikace, která je v dnešní době obecně tak slabá a na jiných forech skoro až "nechutná". Jde jen o to, že i když každý z nás je trochu jiný a máme třeba i odlišné názory na jednu věc, všichni zde je dokáží, na úrovni a bez zbytečných "vulgarismů" , s grácií a přehledem předkládat. Někdy nabývám dojmu, že dýmku snad kouří jen opravdu chytří lidé a nemyslím tím určitě počet titulů :D Věřím, že máte stejné pocity, a že my alespoň trochu rozumíte :)
To jsou tedy mé důvody proč sem rád chodím, ale závislý asi nejsem :lol:
Musel jsem, bylo to ve mně jako v koze :wink:


nadherne napsano . . . . :D

ono pokud se na foru sejdou rozumni lidi, tak neni duvod k vulgarismum . . .ono tak se vetsinou chovaj primitivove nebo zaostali pubertaci - a to prece jen s dymkou moc dohromady nejde, vsak jak vidis nikdo takovy tady neni. Rozumni lide -> rozumna debata :smoke5:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod sholim » 25 kvě. 2005, 13:09

piter píše:
Renno píše:Starou dýmku.tk jsem nezažil a tak nemohu posoudit. Určitě měla ale něco do sebe, protože to byly začátky a na ty se vzpomíná nejraději.
Na nové forum chodím dost často, ale spíše zde pročítám, příspěvky vkládám jen tehdy, když si myslím že jsou pro mě důležité, tak jako ted :) Navštěvuji je ze dvou důvodů. Prvním jsou samozřejmě dýmky a všechno kolem nich. Informace od ostatních mě nesmírně obohatili a posunuli dopředu, pomohli mi najít krásnou cestu k dýmce.
Ten hlavní je ale jiný.........jsou to lidé. Lidé, kteří se tu pravidelně objevují a pro mne, i když jsem je nikdy neviděl, jsou to dobří virtuální známí. Každého z vás si spojuji automaticky s vašimi obrázky, a když se někdy nepřihlásím a nevidím je, tak dřív nebo později se přihlásit musím. :lol: Nesmírně si zde hlavně cením úrovně komunikace, která je v dnešní době obecně tak slabá a na jiných forech skoro až "nechutná". Jde jen o to, že i když každý z nás je trochu jiný a máme třeba i odlišné názory na jednu věc, všichni zde je dokáží, na úrovni a bez zbytečných "vulgarismů" , s grácií a přehledem předkládat. Někdy nabývám dojmu, že dýmku snad kouří jen opravdu chytří lidé a nemyslím tím určitě počet titulů :D Věřím, že máte stejné pocity, a že my alespoň trochu rozumíte :)
To jsou tedy mé důvody proč sem rád chodím, ale závislý asi nejsem :lol:
Musel jsem, bylo to ve mně jako v koze :wink:


nadherne napsano . . . . :D

ono pokud se na foru sejdou rozumni lidi, tak neni duvod k vulgarismum . . .ono tak se vetsinou chovaj primitivove nebo zaostali pubertaci - a to prece jen s dymkou moc dohromady nejde, vsak jak vidis nikdo takovy tady neni. Rozumni lide -> rozumna debata :smoke5:


Trochu bych to poupravil. Ani ne tak rozumní jako spíše klidní. Některé narážky, ve vší slušnosti, jdou pěkně pod kůži.

Závislák asi nejsem, pouze každé ráno při kávě studuji zajímavé témata.
Uživatelský avatar
sholim
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 403
Věk: 61
Registrován: 08 lis. 2004, 13:12
Bydliště: Rájec

Příspěvekod Jaroslav » 27 kvě. 2005, 05:35

Nevím, jestli jsem úplně super zaritý závislák, ale když jsem u internetu (a zaměstnavatel promine, ale většinou se to odehrává v práci), tak samozřejmě mrknu a pročítám.

Každopádně musím podpořit myšlenku nostalgických vzpomínek na dymku.tk - holt pro mě to bylo poprvé otevřeně s někým pohovořit o mé počínající zálibě. Velkou výhodou tam bylo, že se téměř 100% hovořilo jen a pouze o dýmkách a tabáku, protože tam nebylo tolik místa. Nevýhodou ovšem bylo, jak už psala Jana, pár dnů se nedostat k internetu a pak sáhodlouze listovat diskusí. Ale stejně se mi po diskusi a obecně po dymce.tk trochu stýská.
Uživatelský avatar
Jaroslav
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 137
Věk: 51
Registrován: 21 črc. 2004, 04:11
Bydliště: od Bruntálu

Příspěvekod mirek » 27 kvě. 2005, 07:32

Jsem rád, že tenhle thread vznikl. Mockrát už jsem se sám sebe ptal, jestli jsem normální, když několikrát za den, ale občas třeba i za hodinu mačkám reload a s napětím sleduju, která ikonka zažloutne. Prostě se těším na lidi, s kterými jsem se nejspíš nikdy neviděl, kteří na můj první dotaz i na všechny následující odpovídali velmi vstřícně. Vlastně bych musel opisovat od Renna. Nejsem člověk, který by dokázal halasně vtrhnout mezi neznámé lidi, i tady jsem nějakou dobu nesměle pozoroval z povzdálí, než jsem se zaregistroval, a taky jsem se chvíli odhodlával k tomu, abych požádal o členství. Mám trochu výčitky z toho, že jsem se neuvedl jako ostatní, nenapsal nějaký představující příspěvek. Prostě neumím najednou všechno "vybalit", takže se střípky mého života, mých názorů, nálad budete dozvídat postupně. Nemějte mi to za zlé, přátelé.
Uživatelský avatar
mirek
Emeritní administrátor
Emeritní administrátor
 
Příspěvky: 1918
Věk: 62
Registrován: 02 bře. 2005, 08:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod bigdragon » 27 kvě. 2005, 07:48

mirek píše:Prostě neumím najednou všechno "vybalit", takže se střípky mého života, mých názorů, nálad budete dozvídat postupně. Nemějte mi to za zlé, přátelé.


To nevadí někteří neřeknou ani tolik :D

Ale teď vážně tohle se mi na foru taky líbí že nikdo nikoho nenutí a jak se kdo osmělí tak tak se zapojí. Mě to třeba taky trvalo dost dlouho protože jsem od přírody velice plachý.
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Robur » 27 kvě. 2005, 10:22

bigdragon píše: Mě to třeba taky trvalo dost dlouho protože jsem od přírody velice plachý.


to můžu potvrdit -draci jsou velmi plachá zvířata, sám jsem ještě žádného neviděl :wink:
(nic ve zlým draku, ba právě naopak)

jinak co jsem objevil tohle fórum, tak jsem tady denně, nejen pro důležité informace a rady, ale cítím se tady taknějak mezi svýma
Uživatelský avatar
Robur
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 927
Věk: 59
Registrován: 17 kvě. 2005, 09:23
Bydliště: ostrava

Příspěvekod bigdragon » 27 kvě. 2005, 10:34

Robur Dobyvatel píše:to můžu potvrdit -draci jsou velmi plachá zvířata, sám jsem ještě žádného neviděl :wink:
(nic ve zlým draku, ba právě naopak)


jak říkáš :D
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod bromden » 27 kvě. 2005, 10:53

No nevim, vždycky když jsem nějakého draka "potkal", tak byl dost neodbytný, a odmítal mne opustit třebas i celý den... :lol: :lol: :lol:
Nic ve zlym Draku :wink:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


cron